https://telegram.me/empireoflies

دروغ مجری معلوم‌الحال درباره تاریخ ایران

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «کامبیز حسینی» مجری معلوم‌الحالِ رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه که در برنامه‌هایش همچون همه رسانه‌های ضدانقلاب در پی سیاه‌نمایی از وضعیت کشور و ترویج ناامیدی است، با حمله به پوشش زنان ایرانی، به دروغ ادعا نمود که حجاب جزئی از فرهنگ مردم ایران نیست، بلکه توسط مقامات جمهوری‌اسلامی به دروغ درون دین جا داده شده است!

این مجری فراری که در هفته‌های گذشته از مواضع ضدایرانی دولت آمریکا حمایت نموده، در ادامه اهانت به اعتقادات دینی مردم ایران، حجاب اسلامی را با آپارتاید و نژادپرستی مقایسه کرد!

باید به این اپوزیسیونِ عقده‌ای بیان نمود که بر اساس اسناد و آثار باستانی بجا مانده از هزاران سال پیش، زنان ایرانی برخلاف بسیاری از زنان غربی و اروپایی، از لباس پوشیده و حجاب استفاده می‌کردند و اتفاقا هر زنی که بیشتر به خاندان اشرافی و سلطنتی نزدیک بود پوشش بیشتری داشت. میزان پوشش زنان ایرانی پیش از ورود اسلام به ایران به حدی بوده که «ویل دورانت» پژوهشگر و نویسنده آمریکا ادعا نموده حجاب از ایران به کشورهای منطقه و حتی دین اسلام وارد شده است!

«کامبیز حسینی» که در برنامه نیم ساعته‌اش بدون هیچ سند و تحیلِ منطقی همه چیز را به شوخی و کنایه زیرسوال می‌برد و بذر ناامیدی در بین مخاطبین خود می‌پاشد، در حالی از سخنان رئیس‌جمهور دیوانه آمریکا علیه کشورمان حمایت می‌نماید که حتی زن و بچه ترامپ نیز برای او ارزشی قائل نیستند. با این حال عناصر اپوزیسیون که از حمایت مردم ایران از آنها و توانایی مبارزه با حکومت ایران ناامید هستند، همه امید خود را به اجنبی‌ها بخصوص رئیس‌جمهور آمریکا دوخته‌اند.

گفتنی است، در سالهای اخیر رسانه‌های وابسته به دولت‌های استعماری و ضدانقلاب با تحریف تاریخ کشورمان و واقعیت‌ها، می‌کوشند تا به مخاطبین بخصوص نسل جوان القا کننده که مردم ایران بخصوص بانوان در طول تاریخ توجهی به پوشش و حجاب و عفاف نداشتند، تا به این نحوه بهتر بتوانند فرهنگ منحط غربی را در جامعه ترویج کنند.

 

انتهای متن/

«کامبیز حسینی» مجری معلوم‌الحالِ رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه که در برنامه‌هایش همچون همه رسانه‌های ضدانقلاب در پی سیاه‌نمایی از وضعیت کشور و ترویج ناامیدی است، با حمله به پوشش زنان ایرانی، ادعا نمود که حجاب جزئی از فرهنگ مردم ایران نیست، بلکه توسط مقامات جمهوری‌اسلامی به دروغ درون دین جا داده شده است!

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.85 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme