https://telegram.me/empireoflies

۶ گزارش خبری که شما را به فکر فرو خواهد برد

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغآیا جهان هر روز در حال وسیع تر شدن است یا فقط ما به دلیل چرخه ۲۴ ساعته خبرها در اینترنت از وقوع اتفاقات عجیب بیشتر آگاه می شویم؟

به گمان من کمی از این و کمی از آن است. به هر روی مروری سریع بر خبرهای این هفته،  انسان را به شگفتی وامی دارد که  دقیقا چه دارد بر سر آمریکاییان می آید.

در فارست سیتی، آرکانزاس…
ویدئویی بسیار پر بیننده کودکان خردسالی را نشان می دهد که درحال پرتاب سنگ به سوی همکلاسی پیش دبستانی چهار ساله شان هستند…ظاهرا به دستور یک معلم.

بر اساس گزارش فاکس ۱۳: «یک معلم پیش دبستانی روز ۲۶ آوریل برای  گزارش این اتفاق به پلیس مراجعه کرد.
به گفته این زن او و دیگر همکارانش با بچه ها درحیاط بوده اند که متوجه می شود یکی از معلمان به پسر بچه ای می گوید بنشیند. این کودک ظاهرا ۴ ساله چند سنگ برمی دارد و آنها را به سمت زمین پرتاب می کند.
فرد شاکی به پلیس گفت که سپس معلم دیگری به دانش آموزان گفت به طرف آن پسرک سنگ پرت کنند تا به او درس خوبی بدهند. بچه ها هم به حرف او گوش دادند و آن طور که در این ویدئوی آزار دهنده دیده می شود، دست کم شش کودک درحال پرتاب سنگ به این کودک هستند.

در همین احوال در کانزاس…
در کانزاس قانون جدیدی به تصویب رسیده که داشتن رابطه جنسی پلیس را با کسانی که به دلیل تخلفات ترافیکی اتومبیل آنان را متوقف می کند یا برای انجام تحقیقات جنایی آنها را بازداشت کرده، ممنوع می کند.
احتمالا شما هم با شنیدن این خبر به همان فکری فرو می روید که وقتی من برای بار اول این خبر را شنیدم فکر کردم مگر تا قبل از تصویب این قانون چنین کاری واقعا قانونی بوده است؟

جواب این سئوال هم کاملا تکان دهنده است: کانزاس یکی از ۳۳ ایالتی بوده که در آنها رابطه جنسی رضایت آمیز بین پلیس و کسانی که تحت نگهدای پلیس هستند جرم تلقی نمی شود.

بنا به گزارش کانزاس دات کام: «این قانون جدید، برقراری روابط جنسی را در زمان متوقف کردن اتومبیل افراد به دلیل تخلفات ترافیکی، بازجویی، انجام مصاحبه درارتباط با یک تحقیقات یا در مدتی که ماموراجرای قانون چنین کسی را در بازداشت خود دارد، منع می کند.»

به گفته جان ویتمر عضو کمیته حقوقی هم اکنون برقراری رابطه جنسی هنگام انجام وظیفه برای ماموران پلیس بسیار سخت تر می شود، چون ماوقع بیشتر توقف های ترافیکی از طریق دوربین نصب شده روی لباس ماموران ضبط می شود.

و در آیوا…
مردی می گوید که روز چهارشنبه سگش در میانه شلوغ کاری که به راه انداخته بوده، با بی مبالاتی به او شلیک کرده است. بنا به گزارش سی بی اس نیوز: «ریچارد ریم ۵۱ ساله از فورت دوج به پلیس گفت که او با سگش روی کاناپه درحال بازی بوده و سگش دامن لباسش او را می کشد و در نتیجه آن گلوله ای از هفت تیر او خارج می شود. به گفته این مرد او هفت تیرش را بدون زدن ضامن آن روی پاهایش گذاشته بود و وقتی سگ دورگه بولداگ-لابرادور او به طرفش می پرد، ماشه آن را می کشد.

اسلحه شلیک می کند و گلوله به یکی از پاهای ریم اصابت می کند. او دربیمارستان مورد مداوا قرار گرفت و همان روز مرخص شد.»

مرد فلوریدایی دوباره دست به کار می شود…
جان رابرت کار جونیور سعی کرد با گذاشتن دوست دخترش کریستل لی اندرسون در یک مخزن محل نگهداری پلاستیک، او را از پلیس ها پنهان کند. بر اساس گزارش ها این زن به دلیل حاضر نشدن در دادگاه اورنج کانتی برای رسیدگی به پرونده ای که به سال ۲۰۱۵ مربوط می شد و در آن متهم به تلاش برای سرقت مسلحانه از یک فروشگاه برگر کینگ شده بود، تحت تعقیب قرار داشت. در این حادثه اندرسون مورد اصابت گلوله قرار گرفت و پاهایش را در تصادف اتومبیل از دست داد.

برای خواندن این داستان که در آریزونا رخ داده باید کمی دل و جرات داشته باشد…
زنی که گفته می شود به دلیل مخالفت مردی با خواسته او بیش از ۶۵ هزار پیام متنی را  برای  آن مرد ارسال کرده بود، روز سه شنبه به اتهام تهدید، توهین و آزار دستگیر شد.

بنا به اعلام اس اف گیت، ژاکلین آدز ۳۱ ساله از فونیکس، سیلی از پیام های متنی را روانه تلفن همراه یک مرد کرد – چیزی حدود ۵۰۰ پیام در هرروز- مردی که تابستان گذشته از طریق اینترنت با هم آشنا شدند و یک بار همدیگر را دیدند.

به گزارش هوی: «در گزارش پلیس آمده است که تنها یک قرار ملاقات، به کابوسی کشنده برای مردی تبدیل شد که هویت او اعلام نگردیده است. این آشنایی کوتاه به آنجا منتهی شد که به گفته پلیس، زن با یک چاقوی قصابی در ماشینش به درخانه این مرد رفت، زبان به تمجید از آدولف هیتلر گشود و ادعا کرد که همسر این مرد است.» این زن گفته بود که می خواسته در خون قربانی ناشناس خود حمام کند.

البته بر اساس گزارش ها این زن به زور وارد خانه مرد شده و در وان خانه اش حمام نیز کرده است. بر اساس گزارش پلیس پیام های بعدی او شرورانه و ناراحت کننده بوده اند. بر اساس این گزارش: «در یکی از پیام های که به دست این مرد رسیده چنین نوشته شده: «تو هر کاری که برای رسیدن به من لازمه را باید بکنی…ولی  مبادا به سرت بزند که مرا ترک کنی، هرگز…وگرنه…می کشمت…گرچه اصلا دلم نمی خواد یه قاتل باشم!»
بنا به گفته پلیس در یکی دیگر از این پیام ها آمده است: «پوستت رو از بالا، از روی جمجمه ات، بعد دست هات و بعد پاهت غلفتی می کنم» و «آهان، نمی دونی که با خونت چکار می کنم… دلم می خواد توی خونت حمام کنم.»

و می رسیم به  شاید ناراحت کننده ترین ماجرای هفته…
برندون لکروی مرد سفیدپوست اهل  کارولینای جنوبی به یک نفر پینشهاد کرد  که در ازای کشتن همسایه سیاهپوستش، آویزان کردن جسدش از درخت و به آتش کشیدن یک صلیب در باغچه مقابل خانه اش، ۵۰۰ دلار به او بپردازد.

خوشبختانه آدمکش طرف معامله او درواقع یک مامور مخفی بود. بنا به گزارش وینستون سلم ژوزنال: به گفته مقامات، لکروی از طریق یک گروه نژادپرست سفیدپوست یک «آدمکش» را پیدا کرد.

آنطور که در مدارک دادگاهی آمده، لکوری عکسی از همسایه اش را در شهر کوچک هاجز در گرین وود کانتی که می خواست او را به قتل برساند، برای این مامور مخفی ارسال کرد. در کیفرخواست توضیح داده نشده که چرا لکوری می خواست همسایه اش را به قتل برساند، ولی آمده است که به مامور گفته است ۵۰۰ دلار بگیر و شرش را بکن.

بنا به گزارش فاکس۸ آنطور که در کیفرخواست آمده، یک مخبر اف بی آی در ماه مارس به بازپرسان گفت که لکوری با یک سازمان نژادپرست سفیدپوست ارتباط برقرار کرده و این نشان می دهد که او به دنبال جلب کمک برای به قتل رساندن یک همسایه آمریکایی – آفریقایی خودش بوده است.

بر اساس مدارک دادگاه روز بعد لکوری با یک مامور مخفی اف بی آی در ویرجینیا تماس تلفنی گرفت و با این مامور مخفی چنین قول و قرار گذاشت که حاضر است برای به قتل رساندن همسایه اش پول پرداخت کند.

بر اساس مندرجات کیفرخواست: «در تماسی که لکوری دو روز بعد گرفت، دوباره قول و قرار قبلی اش را تایید کرد و اطلاعات بیشتری به مامور مخفی داد که چه زمانی برای ارتکاب قتل بهترین زمان است. همچنین نقشه هایی را که برای تصرف ملک قربانی در سر داشت با او در میان گذاشت. روز ۹ آوریل لکوری با این مامور مخفی درگرین وود در کارولینای جنوبی ملاقات کرد و در مورد «اهداف بیشتر» صحبت کردند و ۱۰۰ دلار نقد پیش پرداخت به مامور داد و تایید کرد که این مبلغ بابت به قتل رساندن همسایه اش توسط مامور است.»

به گفته بازپرسان این پرونده، در صورت اثبات کلیه اتهاماتی که بر این مرد وارد شده، محکومیت لکوری احتمالا تا ۱۰ سال زندان و پرداخت ۲۵۰ هزار دلار جریمه خواهد بود.

به احتمال زیاد موارد مشابه بسیار زیاد دیگری در جهان رخ می دهد، اما وقوع ماجرا هایی نظیر این ها را در آمریکا باید نشانه هایی هشدارآمیز تلقی کرد.

نویسنده:  لیلی دین (Lily Dane) از نویسندگان سایت دیلی شیپل که هدف خود را کمک به «بیدار کردن جماعت» می داند.

منبع: yon.ir/OmWte

انتهای پیام/فارس

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

در کانزاس قانونی به تصویب رسیده که داشتن رابطه جنسی پلیس را با کسانی که به دلیل تخلفات ترافیکی اتومبیل آنان را متوقف یا برای تحقیقات جنایی آنها را بازداشت کرده است، ممنوع می‌کند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme