https://telegram.me/empireoflies

«یزید زمان» در حمایت پلیس اروپا

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «شاهین نجفی» خواننده هتاک مقیم خارج از کشور که چندین بار سابقه بی‌حرمتی و هتاکی به نماد‌ها و مقدسات مسلمانان را دارد، با انتشار آلبوم جدید خود به پیامبر اسلام (ص) و ائمه اطهار (ع) توهین کرده است.

«شاهین نجفی» که گفته می‌شود به بیماری‌های روانی و جنسی (پارافیلیای شدید) مبتلا است و در سال ۱۳۸۴ به‌سبب سوءاستفاده جنسی از دو دختر مجبور به فرار از ایران شد، اخیرا طی کنسرتی در شهر کلن آلمان که نخستین کنسرت از تور کنسرت‌های آلبوم «صاد» می‌باشد، این‌بار به حضرت زهرا (س) جسارت نمود.

وی در اواخر کنسرت در حالی که چفیه‌ای را به دور گردنش انداخته بود، یکی از نوحه‌های عاشورایی را با لحنی مسخره‌آمیز خواند و حضار نیز به تشویق وی پرداختند.

«شاهین نجفی» در کنسرت کُلن آلمان

«شاهین نجفی» در حال توهین به اعتقادات مذهبی مسلمانان

شعر دزدی، توهین‌های وحشتناک به هنرمندان پیشکسوت ایرانی و حتی فحاشی‌های رکیک به خواننده‌های لس‌آنجلسی، اظهار نظرهای مضحک، ابراز عقیده‌های تهوع‌آور جنسی و لخت‌شدن در صحنه کنسرت تورنتو در سال گذشته و … همه برآمده از شخصیت «پارافیلیک» نجفی است. وی به خوبی در تشریح و تعریف زندگی خود گفته است: «اساساً موقع اظهار نظر فکر نمی‌کند» و «پوچ می‌اندیشد و پوچ زندگی می‌کند».

«شاهین نجفی» که سابقه عضویت در گروهک منافقین را دارد، پیش از این نیز با انتشار قطعاتی به مقام امام‌هادی (ع)، امام زمان (عج)، امام حسین(ع) و حضرت ابوالفضل (ع) نیز جسارت کرده بود. دو سال پیش پس از انتشار آثار موهن وی، برخی از مراجع عظام تقلید حکم ارتداد این خواننده را صادر کردند.

پس از بی‌حرمتی‌های پی‌درپی این خواننده هتاک، موجی از اعتراضات نسبت به توهین‌های او از سوی جامعه مسلمانان شکل گرفت که پس از این اتفاقات پلیس کشور آلمان و سپس هلند رسما اعلام کرد که حافظ جان شاهین نجفی و کنسرت‌های وی در مقابل هرگونه تهدیدی خواهد بود. این در حالی است که اهانت به مقدسات تحت ماده ۱۶۶ قانون کیفری آلمان جرم محسوب می‌شود.

طبق این ماده هرکس به صورت عمومی یا با انتشار مطالبی اقدام به تحقیر یا اهانت کند به صورتی که قابلیت تشویش آرامش عمومی، تشویش یک گروه مسیحی مستقر در آلمان یا دیگر جوامع مذهبی یا انجمن‌های جهانی را داشته باشد، می‌بایست جریمه نقدی بپردازد یا تا سه سال به زندان محکوم شود.

کشور‌های غربی همچون آلمان، فرانسه، انگلیس و … که داعیه‌دار دفاع و حفظ حقوق بشر هستند، به محلی برای حفظ و مراقبت از اهانت‌کنندگان به ادیان مختلف تبدیل شده‌اند.

در کشورهای اروپایی و آمریکایی توهین به اعتقادات بیش از یک و نیم میلیارد مسلمان، امری عادی تلقی شده و به بهانه دفاع از آزادی بیان برخوردی با مجرمین انجام نمی‌شود، اما در همین کشورهای اجازه بررسی و تحقیق درباره موضوعاتی مانند هلوکاست به محققان داده نشده و با محققان به‌شدت برخورد می‌شود.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۳ دیدگاه

  1. ممنون بابت روشنگری ها
    خدا لعنتش کنه اینو باید گرفت زنده زنده بدنشو با قیچی تیکه کرد ..

  2. پارافیلیای شدید!؟؟؟؟؟/!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme