https://telegram.me/empireoflies

گاف جدید «کامبیز حسینی»!

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ«کامبیز حسینی» مجری بدنام رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه، در جدیدترین برنامه «پارادوکس» که از «رادیو فردا» پخش می‌شود، بار دیگر گاف بزرگی داد و ثابت کرد که روز به روز در حال ضعیف شدن و سقوط است.

این مجری بدسابقه که در برنامه‌های اخیرش برای جلب حمایت مالی، حتی از فرقه ضاله بهائیت هم حمایت می‌کند، در جدیدترین برنامه‌اش به موضوع انتشار ویدئویی از جلسه انتخاب رهبر مجلس خبرگان رهبری در ۱۴ خرداد ۱۳۶۸ پرداخت و سعی کرد مانند دیگر رسانه‌های بیگانه در روزهای اخیر به شایعه‌سازی و ایجاد ابهام بپردازد.

«کامبیز حسینی» همچون دیگر رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و ضدانقلاب که با مخلوط کردن اطلاعات درست و غلط در پی انحراف افکار مخاطبین خود و در نتیجه به استحمار کشیدن آنها است، ادعا کرد که به گفته مرحوم آقای هاشمی در جلسه مذکور، رهبری آیت‌الله موقت بوده و ایشان تاکنون رهبر موقت و غیرقانونی است! اما اصل موضوع این بود که مرحوم هاشمی در آن جلسه با اشاره به برگزاری همه‌پرسی بازنگری قانون اساسی در ماه‌های آینده، تاکید کرده بود که این انتخاب رهبری تا آن زمان است و پس از برگزاری همه‌پرسی و تایید قانون اساسی اطلاع‌شده توسط مردم، رهبری دائمی که همان آیت‌الله خامنه‌ای هستند، به‌صورت قانونی و رسمی برگزیده می‌شوند.

اما گاف عجیب «کامبیز حسینی» این بود که ادعا نمود رفراندوم بازنگری قانون اساسی در سال ۶۸ برگزار نشده است! این در حالیست که با یک جست‌وجوی ساده در اینترنت، مشخص است که رفراندوم بازنگری قانون اساسی جمهوری‌اسلامی ایران، در تاریخ ۶ مرداد ۱۳۶۸ همزمان با پنجمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری برگزار شده و با مشارکتی ۵۵ درصدی، بیش از ۹۷ درصد از رای‌دهنگان به قانون اساسی رای مثبت داده و تصویبش کردند.

به نظر می‌رسد احتمالاً نزدیکان و اقوام «کامبیز حسینی» در آن زمان در همه‌پرسی قانون اساسی شرکت نکردند که او از برگزاری این رفراندوم خبر ندارد. به این مجری «رادیو فردا» و دیگر عناصر اپوزیسیون توصیه می‌شود برای اینکه حداقل خودشان بیش از این ضابع نشوند، پیش از سخن گفتن تحقیق کنند و هر چیزی را به زبان نیاورند.

 

 

انتهای متن/

«کامبیز حسینی» مجری بدنام رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه، در جدیدترین برنامه «پارادوکس» که از «رادیو فردا» پخش می‌شود، بار دیگر گاف بزرگی داد و ثابت کرد که روز به روز در حال ضعیف شدن و سقوط است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 0.5 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme