https://telegram.me/empireoflies

کامبیز حسینی هم به جمع همجنس‎بازان پیوست

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:  «کامبیز حسینی» یکی از مجریان و تهیه‌کنندگان برنامه‌های مختلف در رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه است. او از زمانی معروف شد که برنامه «پارازیت» را در تلویزیون «صدای آمریکا» تولید و پخش می‌کرد. حسینی پس از اخراج از VOA به دلیل مسائل اخلاقی، با کمک دوستانش به «رادیو فردا» رفت و چند برنامه مختلف ساخت که هیچ یک حتی موفقیت پارازیت را هم تکرار نکرد؛ «پولتیک»، «ساعت پنج عصر» و اکنون «پارادوکس».

یکی از دغدغه های همیشگی چهره های رسانه ای ضد انقلاب همواره این است که خود را به روز و آپدیت نشان دهند و این دغدغه را در سبک زندگی که اختیار می کنند در نظر می گیرند.

یکی از راه هایی که این چهره ها برای بروز نشان دادن خود انتخاب می کنند پیروی از فرهنگ منحط غربی در روابط جنسی است. مثلا ضد انقلاب خارج نشین علاقه زیادی دارند که مثل غربی ها هم جنس باز جلوه کنند ولی از آنجایی که یان موضوع در جامعه ایرانی که مخاطبانشان را تشکیل می دهند امری بسیار مذموم است این چهره ها هیچ گاه صراحتا خود را هم جنس باز معرفی نمی کنند.

مثلا همین کامبیز حسینی چند سال پیش از همسر خود جدا شده و به گفته یکی از مجریان صدای آمریکا به نام علی جوانمردی به دو دلیل از صدای آمریکا اخراج شد یک بخاطر بکار بردن فحش “…” به یکی از کارمندان زن صدای آمریکا و مورد دوم بابت نشان دادن عکس آلت … به یکی از کارمندان زن آمریکایی صدای آمریکا. اخیرا در مصاحبه ای با رادیو رنگین کمان که برای هم جنس بازها تشکیل شده گفته تمام آدم های دنیا تا حدی همجنسباز هستند.

وی در مصاحبه با این ارگان تبلیغاتی هم جنس باز های خارج نشین می گوید که در ایران هم وقتی بوده در اطرافش همجنس بازهایی وجود داشتند و مشکلاتی داشتند که باید به تدریج با آن کنار بیایند.

وی به تلویحی نزدیک به تصریح خود را یک هم جنسباز می داند که با یان مشکلات همیشه دسته و پنجه نرم می کرده و بر این باور است که باید این مشکلات به تدریج حل شود.

لازم به ذکر است که علی همدانی از مجریان بی بی سی نیز از این سخنان به وجد آمده و از این که می بیند یکی دیگر از مجریان شبکه های بیگانه به جمع هم جنس بازان پیوسته بسیار خوشحال است و این مصاحبه را با شوقو شعف منتشر کرده البته خود همدانی هم بارها گزارشات و مصاحبه هایی را با هم جنس بازان داشته و حتی زمانی که فرح پهلوی از خاطرات همجنس خواهانه خود صحبت میکرده وظیفه نشرش را در بی بی سی علی همدانی داشته و این موضوع نشان می دهد که از آنجایی که در بی بی سی فارسی مسئول کمیته هم جنس بازان را به علی همدانی داده اند من بعد باید منتظر باشیم تا کمیته همجنس بازان در رادیو فردا را کامبیز حسینی بر عهده بگیرد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme