https://telegram.me/empireoflies

کارشناس رادیو فردا: غائله ۱۸ تیر مقدمه‌ای برای فتنه ۸۸ بود

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، رادیو فردا در جدیدترین برنامه “ساعت ششم” با اجرای نیوشا بقراطی و با حضور “علی افشاری” از عناصر ضدانقلاب فراری به موضوع واقعه ۱۸ تیر سال ۱۳۷۸ پرداخت.

رادیو فردا در این برنامه تلاش کرد قائله ۱۸ تیر سال ۷۸ را “جنبشی مدنی” بنامد و حتی با کمک مهمان خود که یکی از عوامل دخیل در حوادث مذکور بود، همانند پروژه کشته‌سازی در فتنه ۸۸ ،  مدعی شد تعداد کشته‌های حوادث کوی دانشگاه تهران بیش از یک نفری بوده و مسئولان جمهوری اسلامی هنوز به دنبال مخفی کردن دیگر کشته‌ها هستند. مجری برنامه “ساعت ششم” و سردبیر رادیو فردا برای اثبات ادعای خود دلیل عجیبی آورد. نیوشا بقراطی گفت: … ممکن است برای افرادی در کوچه‌ها و خیابان‌های اطراف کوی دانشگاه اتفاقاتی افتاده باشد که کسی تاکنون متوجه نشده است(!)

در ادامه برنامه علی افشاری در اعترافی قابل تئامل، حوادث ۱۸ تیر سال ۱۳۷۸ را مقدمه‌ای برای فتنه سال ۱۳۸۸ دانست و به طور آشکار ارتباط بین این دو پروژهِ قدرت‌های استکباری و عوامل داخلی آنها علیه جمهوری اسلامی را تایید کرد. این ضدانقلاب ساکن آمریکا در اعترافی دیگر با بیان اینکه پس از حوادث ۱۸ تیر سال ۷۸ شاهد انزوای جریان‌های اپوزوسیون در دانشگاه‌ها بودیم، اذعان کرد که جریان‌های دانشجویی کنونی ایران به دنبال براندازی نظام اسلامی نیستند. علی افشاری با ناراحتی از سخنان اخیر مقام معظم رهبری برای جلوگیری از سیاسی‌زده شدن جوء دانشگاه‌ها، اذعان کرد که نمی‌توان از جنبش‌های دانشجویی کنونی انتظاری داشت.

همانطور که در گذشته نیر به آن اشاره شد، یکی از روش‌های رسانه‌های بیگانه به ویژه رادیو فردا در مواجهه با مخاطبین خود، قطع صدای افراد مخالف به بهانه‌های مختلف است. در اواسط  برنامه مذکور، فردی به نام مرتضی بر روی خط رادیو فردا آمد. این فرد گفت: … جنبش دانشجویی در ایران از زمان نیکسون و پس از انقلاب با تسخیر لانه جاسوسی آمریکا زنده بوده است. شورش ۱۸ تیر از یک دروغ بزرگ شروع شد. از آقای افشاری در اعترافات خود پس از حوادث ۱۸ تیر به نقش عوامل خارجی اعتراف کرده بودند، اگر ایشان با یک سیلی از مواضع خود برمی‌گردد، نباید خود را اپوزسیون و فعال سیاسی بنامد … در اینجا بود که مانند همیشه، نیوشا بقراطی در اقدامی عجیب از اتاق فرمان خواست صدای مرتضی را قطع کند. دلیل بقراطی برای قطع صدای مرتضی عجیبتر بود. مجری برنامه دلیل خود برای قطع صدای مرتضی را پرداختن به مسائل شخصی عنوان کرد!

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme