https://telegram.me/empireoflies

چه کسانی خواهان تحریم ملت ایران شدند !؟(۸)

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: روزهای پایانی سال ۲۰۱۶ میلادی بود که جمعی از عناصر اپوزیسیون خارج‌نشین، طی نامه‌ای خائنانه به «دونالد ترامپ»، از رئیس جمهور آمریکا خواستند تا تحریم‌های ملت ایران تشدید شود.

نامه مذکور که تعداد ۳۰ نفر از اعضای گروه‌های مخالف جمهوری‌اسلامی امضا شده بود، با بیشرمی و وقاحت تمام و همچون ادعاهای همیشگی دیگر مخالفان نظام اسلامی، جمهوری اسلامی را حکومتی تروریستی و عامل ناآرامی‌های خاورمیانه معرفی کرده و از ترامپ خواسته بود تا با اعمال تحریم‌های شدیدتر علیه ایران، در جهت اهداف مخالفان جمهوری‌اسلامی اقدام کند.

در هفت مطلب پیشین به بررسی گوشه‌ای از سوابق تعدادی از امضاکنندگان نامه خیانت‌بار به رئیس‌جمهور جدید آمریکا پرداخته شد که نشانی این مطالب در ذیل آمده است:

چه کسانی خواهان تحریم ملت ایران شدند !؟(۱)

چه کسانی خواهان تحریم ملت ایران شدند !؟(۲)

چه کسانی خواهان تحریم ملت ایران شدند !؟(۳)

چه کسانی خواهان تحریم ملت ایران شدند !؟(۴)

چه کسانی خواهان تحریم ملت ایران شدند!؟(۵)

چه کسانی خواهان تحریم ملت ایران شدند !؟(۶)

چه کسانی خواهان تحریم ملت ایران شدند !؟(۷)

در ادامه این سلسله مطالب، در ذیل نیز به بررسی سوابق «اشکان صفایی» و «بهروز طلوعی» دو تن دیگر از امضاکنندگان نامه مذکور می‌پردازیم:

۱– «اشکان صفایی» متولد ۱۳۶۳ در تهران است. وی در زمان حضور در ایران، در دانشگاه آزاد ورامین تحصیل می‌کرد، اما پس از حضور در اغتشاشات سال ۸۸ و فرار به اسرائیل و عضویت در فرقه ضاله بهاییت، در دانشگاه حیفا در رشته تاریخ خاورمیانه (غرب آسیا) مشغول به تحصیل شد.

صفایی که اکنون در اورشلیم (سرزمین‌های اشغالی فلسطین) زندگی می‌کند، به مدت ۲ سال در بخش فارسی «رادیو اسراییل» مشغول به فعالیت بوده در حال حاضر، فعالیت خود را به عنوان روزنامه‌نگار با رسانه‌هایی مانند «تایمز اسراییل» (Times of Israel) ادامه می‌دهد.

این عنصر ضدانقلاب که از حامیان رژیم پهلوی و رژیم صهیونیستی است، از طرفداران رئیس‌جمهور جدید آمریکا یعنی «دونالد ترامپ» هم است، به‌طوری که در یکی از جدیدترین مطالب صفحه فیس‌بوکش ضمن حمایت از دستور ترامپ مبنی بر ممنوعیت صدور ویزا برای اتباع برخی کشورها از جمله ایران، بار دیگر وطن‌فروشی خود را به اثبات نمود و نوشت: “من یک ایرانی هستم. در ایران متولد و بزرگ شده‌ام. پدر و مادرم هم در ایران متولد، بزرگ و پیر شده‌اند. اجدادم نیز به همچنین. اما من و ده‌ها هزار تن دیگر چون من، به صرف زندگی در اسرائیل، به ایران ممنوع‌الورود هستیم. در گذرنامه دوستان و اقوام ما در ایران نیز نوشته شده که حق سفر به اسرائیل را ندارند؛ و بدین ترتیب از دیدار آنها نیز محرومیم. و این شرایط نزدیک به چهار دهه است ادامه دارد. اگر کسی اعتراض یا تحریم جشنواره‌ای دیده ما را هم خبر کند.”

«اشکان صفایی» همچنین با عوامل رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه مانند «مهرداد فرهمند» (خبرنگار بی‌بی‌سی)، «مهدی پرپنچی» (مجری بی‌بی‌سی)، «مسعود سفیری» (مجری صدای آمریکا) و «مهدی آقازمانی» (مشاور ربع‌پهلوی) ارتباط نزدیکی دارد.

 

۲– «برزومهر طلوعی» که یکی دیگر از امضاکنندگان نامه خائنانه به ترامپ است، پس از فرار به آمریکا، در سال ۱۳۸۴ به‌صورت ویژه در دانشگاه «سایمون فریزر» پذیرفته و مشغول به تحصیل شد.

وی که از امضاکنندگان ثابت بیانیه‌های ضدایرانی است، تاکنون چندین بار از زندانیان امنیتی و اعدام قاچاق‌چیان مواد مخدر و جنایت‌کاران انتقاد کرده است.

طلوعی که از حامیان رژیم صهیونیستی و فتنه ۸۸ است، از مخالفان جدی برنامه هسته‌ای ایران بود و بارها در بیانه‌های مشترک با عناصر اپوزیسیون، از مقامات خارجی خواست تا جمهوری‌اسلامی را برای دست برداشت از فعالیت‌های هسته‌ای تحت فشار قرار دهند.

انتهای پیام/

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: روزهای پایانی سال ۲۰۱۶ میلادی بود که جمعی از عناصر اپوزیسیون خارج‌نشین، طی نامه‌ای خائنانه به «دونالد ترامپ»، از رئیس جمهور آمریکا خواستند تا تحریم‌های ملت ایران تشدید شود. نامه مذکور که تعداد ۳۰ نفر از اعضای گروه‌های مخالف جمهوری‌اسلامی امضا شده بود، با بیشرمی …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme