https://telegram.me/empireoflies

پیشنهاد قاسمی نژاد به دولت آمریکا برای تحریم تمام مقامات ایران!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: با نگاهی به تحریم های ایران در سال های بعد از انقلاب قاعده ای به دست می آید که نشان دهنده یاس و نا امیدی دشمنان میهن اسلامی مان از به نتیجه رسیدن توطئه هایشان است. اولین تحریم های ایران از طرف دول غربی دقیقا چند ماه بعد از انقلاب شروع شد و بعد از آن هربار که دولت آمریکا و همپیمانانش درصدد توطئه ای بر علیه مردم ایران بودند و این توطئه با شکست مواجه می شد دست به تحریم های بیشتری می زدند.

مثلا تحریم های شکننده آمریکا در قبال ایران بعد از فتنه ۸۸ اعمال شد چرا که دولت های غربی و همپیمانان عربی عبری این دولت ها به این باور رسیدند که با فتنه ۸۸ نظام جمهوری اسلامی نه تنها ضعیف نشده بلکه نسبت به این فتنه ها واکسینه شده بنابراین تنها راه را فشار اقتصادی و تحریم یافتند.

در سال های بعد از ۸۸ هم وقتی با جاسوسی و اقدامات مخرب در صنعت هسته ای نتوانستند نظام اسلامی را به زانو درآورند با همکاری برخی از وطن فروشان که منافذ اقتصادی کشور را به دشمنان نشان می دادند اقدام به تحریم و فشار اقتصادی کردند.

در آخرین نمونه از این دست توطئه های اقتصادی بر علیه ملت ایران اخیرا نیز در محافل اقتصادی غربی تصمیماتی در حال اتخاذ است که فشار ها را بر علیه جمهوری اسلامی بیشتر کنند چرا که در پی فتنه آبان ۹۸ نیز دشمنان ایران با صرف هزینه های بالا با شکست سختی مواجه شده اند.

اما در این تحریم ها نباید نقش وطن فروشان ایرانی ساکن در کشورهای غربی را از یاد برد زیرا این افراد هستند که با راهنمایی و مشاوره به دولت های غربی مسیر تحریم ایران را هموار و راههای دور زدن این تحریم ها را توسط جمهوری اسلامی را مسدود می کنند.

یکی از اصلی ترین این وطن فروشان سعید قاسمی نژاد است. وی  عضو «پژوهشی» پیوسته‌ی اندیشکده‌ی فوق‌صهیونیستی «بنیاد دفاع از دموکراسی‌ها» یا FDD است که به عنوان یکی از مراکز لابی حزب لیکود در سیاست ایالات متحده شناخته می‌شود.

وی فعال دانشجویی، دبیرکل تشکیلاتی موسوم به «دانشجویان و دانش آموختگان لیبرال ایران» و مدیر مرکز ایرانی مطالعات لیبرالیسم در زمان دولت اصلاحات بود که در سال ۸۲ به اتهام اغتشاش و اخلال در نظم عمومی به دو سال حبس محکوم شد و اکنون به عنوان تحلیلگر دربارهٔ موضوعات مرتبط با سیاست و اقتصاد ایران با تلویزیون صدای آمریکا، فرانس ۲۴، رادیو بین‌المللی فرانسه، رادیو فردا، تلویزیون بی‌بی‌سی فارسی، رادیو زمانه‌، رادیو دوچه‌وله و دیگر رسانه‌های ضدایرانی مصاحبه می‌کند.

او دانش‌آموخته‌ی رشته مهندسی عمران در دانشکده فنی دانشگاه تهران است. قاسمی‌نژاد اکنون از مزدوران و مبلغان رضا پهلوی است و به شدت در حوزه‌ی تحریم ایران فعال است و با دولت آمریکا همکاری می‌کند.

درباره سازمانی که قاسمی‌نژاد در آن به مزدوری و خیانت مشغول است، باید گفت که نه تنها رسماً بازوی رژیم صهیونیستی در آمریکاست، که با دشمنان منطقه‌ای ایران، مثل دولت امارات و شخص محمد بن زائد، ولیعهد امارات و حاکم واقعی این کشور، مرتبط است و در زمینه‌ی ضربه زدن به منافع ایران با این شیخ‌نشین همکاری تنگاتنگی دارد.

وی اخیرا در مقاله ای در رادیو فردا ضمن اشاره به سیاست های مشترک احزاب آمریکایی برای مقابله با نظام اسلامی نوشته:”نخستین کاری که هر دولتی در آمریکا باید انجام دهد اعلام حمایت همه‌جانبه از معترضان به حکومت دینی در ایران و تأکید بر این موضع‌گیری از سوی منابع رسمی و غیررسمی در واشینگتن است. معترضان ایرانی شایسته حمایت همه جناح‌های سیاسی در آمریکا هستند، فارغ از اینکه چه حزبی کاخ سفید و یا کنگره را در کنترل دارد.”

وی در بخش دیگری از مقاله خود به تحریم معاونان وزیر ارتباطات و همچنین رئیس پلیس تهران و فرمانده بسیج و معاونان وزیر کشور به دلیل برخورد با اغتشاش گران اشاره کرده و از دولت آمریکا خواسته تا همگی این افراد مورد تحریم های سخت آمریکا قرار گیرند.

وی هم چنین پیشنهاد کرده که شبکه های اجتماعی حسابهای کاربری مقامات ایرانی را به حالت تعلیق درآورند تا این موضوع فشاری باشد برای عدم کنترل اینترنت جهانی توسط مقامات کشورمان تا در صورت بروز اغتشاشات بتوانند جنگ رسانه ای از پیش تعیین شده را عملی سازند.

نکته جال در رصد تحرکات افرادی مثل سعید قاسمی نژاد این است که این پیشنهادات چندی بعد توسط دولت آمریکا عملی خواهد شد و در واقع وطن فروشی این افراد در خارج کشور پازل تکمیل کننده اغتشاش گران داخلی است تا با این شیوه ضربات بیشتری را به پیکره نظام اسلامی وارد کنند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme