https://telegram.me/empireoflies

پروژه ققنوس رسما شکست خورد!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: چندی پیش مسئول پروژه ققنوس الهیار کنگارلو در گفتگویی با شبکه ایران اینترنشنال اعلام کرد از این پروژه جدا شده زیرا اهداف او با اهداف این پروژه متفاوت بوده است. وی که در یک سال اخیر به عنوان مدیر پروژه علمی ققنوس در شبکه های مجازی و تلویزیون های ضد انقلاب مطرح می شد تلاش های بسیار زیادی را وقف علمی نشان دادن این پروژه مجهول کرد تا از قِبَل آن شخص رضا ربع پهلوی را مطرح نماید و در لوای کار علمی پروژه سیاسی آلترناتیو سازی از سلطنت طلبان برای آینده ایران را دنبال می کرد.

اما این پروژه همانند پروژه سیاسی فرشگرد که تلاشی برای گردهم آوردن سلطنت طلبان قدیمی، حول رضا پهلوی و زیر یک چتر بود، پس از ۸ ماه از آغاز فعالیت، دچار ریزش شد و با شکست مواجه گردید.

الهیار کنگرلو، مؤسس و مدیر پروژه ققنوس و عطا هودشتیان، مدیر و سرپرست روابط بین المللی این گروه با اعلام خروج خود گفته اند برنامه های این گروه با خواسته ها و ضرورت های آنها همخوانی ندارد، هدف از تشکیل ققنوس جذب نخبگان علمی ایرانی بود! اما به دلیل آنکه در میان نخبگان علمی ایرانی جذابیتی پیدا نکرد، اولین کسی که از این گروه خارج شد شخص مؤسس این گروه بود.

در حالی آخرین پروژه رضا پهلوی برای تثبیت رهبری اپوزیسیون با شکست مواجه شد که پیش از این نیز در پروژه فرشگرد به شدت ناکام ماند. حتی ضدانقلاب هم به این پروژه اعتنایی نکرده اند و در تحلیل هایی که از ادامه کار این پروژه می دهند اذعان دارند که آنچه در عقبه ی پروژه ی ققنوس هست، رضا پهلوی ست که پشت سرش سلطنت پدرش بر ایران را دارد که مردم با انقلاب آنرا ساقط کرده اند و لذا بخش مهم و پنهان چنین پروژه ها و سناریو هایی مثل فرشگرد تقدیس رضا پهلوی ست و رضا پهلوی به چیزی جز بدست آوردن و بدست گرفتن لیدری و رهبری در آلترناتیو آینده ی سیاسی ایران نمی اندیشید! اختلافات در میان فرشگرد هم تا جایی بالا گرفته که یکی از موسسان این گروه در خصوص اعتماد به امیر حسین اعتمادی که از اعضای اصلی فرشگرد بوده این گونه نوشته که اعتماد به وی در حد نگهبانی گاراژ هم اشتباه است!


برخی دیگر از ضدانقلاب خارج نشین اعتقاد دارند که قبای رهبری اپوزیسیون و جانشینی رضا پهلوی در انتقال قدرت سیاسی برتنش گشاد است و به ضرب زر و تزویر نمی شود فردی را کاریزما کرد.
برخی دیگر از ضد انقلاب همسو با سلطنت طلبان نیز اعتقاد دارند تاسیس فرشگرد و ققنوس بخشی از یک رپرتاژآگهی برای جاانداختن رضا پهلوی در ذهن افکار عمومی در داخل ایران است که این افکار عمومی الان بشدت درگیر معیشت است و چنانچه از آن بخاری هم در جهت تغییر بلند شود از آن دمکراسی بیرون نخواهد آمد.

در روز های اخیر نیز کانال خبری مرتبط با هوشنگ امیر احمدی نوشته پس از رفتن کنگرلو از ققنوس این ازمان و پروژه به کلی از بین رفته و از این به بعد دیگر اثری از آن نخواهید دید.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme