https://telegram.me/empireoflies
شبکه پرس تی‌وی به نقل از منبعی آگاه اعلام کرد بقایای سلاح مورد استفاده در ترور دانشمند هسته‌ای ایران نشان می‌دهد که این سلاح ساخت رژیم صهیونیستی است.

پرس تی‌وی: سلاح استفاده‌شده در ترور شهید فخری‌زاده ساخت اسرائیل است

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغمنبعی آگاه به شبکه پرس تی‌وی گفت بقایای سلاح مورد استفاده در ترور محسن فخری‌زاده، دانشمند برجسته هسته‌ای ایران، که روز جمعه هدف حمله قرار گرفت، نشان می‌دهد که این سلاح در سرزمین‌های اشغالی ساخته شده است.

این منبع روز دوشنبه فاش کرد بقایای جمع‌آوری‌شده سلاح مورد استفاده از محل اجرای این اقدام تروریستی دارای آرم و مشخصات صنایع نظامی رژیم صهیونیستی است.

شایان ذکر است، دیروز یک مقام صهیونیست در اظهاراتی وقیحانه گفت جهان باید به خاطر ترور پدر برنامه هسته‌ای ایران از رژیم صهیونیستی تشکر کند.

رژیم صهیونیستی تاکنون اظهار نظری رسمی درباره این عملیات تروریستی نداشته است؛ عملیاتی که حتی رسانه‌های غربی، موساد (سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی) را عامل آن می‌دانند.

شهید فخری‌زاده عصر روز جمعه در عملیاتی تروریستی در اطراف تهران هدف قرار گرفت و شهید شد.

پیش از این، حسن روحانی، رئیس‌جمهور، و دیگر مقامات کشورمان رژیم صهیونیستی را به انجام این اقدام وحشیانه متهم کرده و وعده داده‌اند ایران در زمان مقتضی واکنشی درخور به آن نشان خواهد داد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme