https://telegram.me/empireoflies

واگذاری آرارات، اروند و بخشی از ترکمنستان و افغانستان توسط رضاخان

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغاگر انقلاب اسلامی جز پایان دادن به چند هزار سال رژیم اختناق و حکومت فردی پادشاه، هیچ فایده دیگری برای ملت ایران نداشت، جا داشت تا قرن‌ها شکرگذار پیروزی انقلاب باشیم. اگر انقلاب جز قطع دست استعمارگران و پایان دادن به حاکمیت بیگانگان بر ایران، هیچ کار دیگری نکرده بود، این حجم عظیم فداکاری‌ها و ایثارهایی که برای تحقق انقلاب صورت گرفت، ارزشش را داشت. اگر انقلاب اسلامی هیچ کاری نکرده بود مگر آنکه شاهی بی‌سواد و شدیداً فاسد و شهوت‌ران، دزد و غارتگر اموال مردم، شکنجه‌گر و ظالم را کنار بزند و رهبری دانشمند، منزه، با تقوا، شجاع و زاهد را جایگزین آن کند، افتخاری جاودانه را رقم زده بود. اگر نظام اسلامی در چهل سال گذشته زیر رگبار توطئه‌ها و نقشه‌های شیطانی بی‌پایان دشمنان سلطه جو، فقط توانسته باشد، استقلال و آزادی ایران را حفظ کرده باشد و در این مدت هیچ پیشرفتی هم در کشور رخ نداده باشد، باز هم یک معجزه‌ بزرگ است.

اما انقلاب در این چهل سال در عمل چه کرد؟ هم به حکومت دیکتاتوری پایان داد، هم دست استعمار از کشور قطع کرد، هم برجسته‌ترین شخصیت علمی، مدیر و مدبر را در رهبری کشور قرار داد و هم تمام توطئه‌ها و تهاجمات نظامی، سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و … را خنثی کرد و بالاترین سطح امنیت را برای ایران به ارمغان آورد و علاوه بر تمام این‌ها با وجود همه فشارهای مستکبران عالم و علیرغم توطئه‌های گسترده ایران در سایه انقلاب اسلامی به پیشرفت‌های خیره کننده و چشم‌گیری رسیده که دنیا را شگفت زده کرده است و در میان آتشی که نمرود و فرعونیان عصر برای سوزاندن انقلاب اسلامی و نظام بر آمده از آن برافروختند، گلستانی عظیم به پا کرد که همه موجودیت مدعیان مدیریت جهان را به چالش کشیده، به گونه‌ای که شیطان بزرگ تداوم حیات خود را در نابودی این گلستان می‌بیند و به هر ترفندی برای پژمردن آن چنگ می‌زند.

در ذیل به بخشی از دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه استقلال و اقتدار بین‌المللی اشاره می‌شود:

ایران امروز مستقل ترین کشور جهان است.

در پنج قرن اخیر مساحت ایران از ۵/۳ میلیون کیلومتر مربع به ۷/۱ میلیون کیلومتر مربع کاهش یافت،‌ اما انقلاب اسلامی با وجود هجوم ابرقدرت‌ها یک وجب هم از خاک کشور را از دست نداد.

رضاخان طی قراردادهای ننگین بخشهایی از خاک ایران را به بیگانگان واگذارکرد. آرارات، اروند، بخشی ازترکمنستان وافغانستان نمونه آن است.

رضاخان بدون یک دقیقه مقاومت، سرزمین ایران رابه ارتشهای متجاوز شوروی، انگلیس وآمریکا تسلیم کرد.

بحرین استان چهاردهم ایران با بی عرضگی محمدرضا پهلوی، تحویل انگلیس شد.

سران کشورها بارها غبطه خود از استقلال بی نظیر ایران را ابراز کرده گفته اند ای کاش ماهم میتوانستیم مثل شما آزادانه حرفمان را بزنیم.

دو قرن پیش از انقلاب اسلامی نه تنها عزل و نصب وزیران و نخست وزیر حتی عزل و نصب شاه ایران با بیگانگان بود.

در سال ۵۶، حقوق مستشاران نظامی آمریکا ۱۷ میلیارد تومان و حقوق کل نظامیان ایران ۱۴میلیارد بود. آنها بر همه مقدرات مردم حکومت می کردند.

سفارت آمریکا در تهران با ۴۰۰۰ کارمند(بیشتر کل کارمندان امروز وزارتخارجه ایران در سراسر جهان) عملا اداره تمام امور ایران را در اختیار داشت.

نتیجه سلطه امریکا و اسرائیل بر اقتصاد ایران برابر آمارجهانی سال ۱۳۵۷ این بود که ۴۹٪ مردم ایران زیر خط فقر بودند.

انقلاب اسلامی ننگ کاپیتولاسیون را از چهره ملت ایران پاک کرد.

انتهای پیام/فارس

واگذاری آرارات، اروند، بخشی ازترکمنستان وافغانستان توسط رضاخان، حقوق ۱۷ میلیاردی مستشاران نظامی آمریکا به رغم زندگی ۴۹٪ مردم ایران زیر خط فقر، گوشه‌هایی از وضع اقتدار و استقلال ایران عصر پهلوی است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 0.5 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme