https://telegram.me/empireoflies

واکنش‌های متفاوت مدعیان آزادی به مهناز افشار و شاهین نجفی !!

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، چند روز پیش بود که شاهین نجفی خواننده هتاک و ضددین در کنسرت تورنتو خود در برابر تعجب و حیرت حاضران و مخاطبان عریان شد، اما علاوه بر رسانه‌های بیگانه، گروهی با عنوان دفاع از آزادی از عمل این خواننده فاسد حمایت کردند. اما تنها چند روز بعد، خبر ازدواج مهناز افشار سبب شد‌ برخی از همین گونه افراد اقدام به حملات سنگین علیه این بازیگر زن کنند.

پس از برهنه شدن شاهین نجفی معروف به کلاغ کوفی که سابقه توهین به دو ائمه اطهار (ع) را با گستاخانه‌ترین ادبیات داشت و سپس با ادبیاتی مشابه بر چهره‌های برجسته فرهنگی کشورمان حمله کرد، گروهی از حامیانش که آنها را اشرار! می‌خواند، با بی‌منطقی کامل، از این رفتار ‌دفاع کردند و هر اندیشمندی که این شیوه اعتراض را به نقد می‌کشید، با ادبیاتی سنگین و توهی‌‌آمیز مورد هجمه قرار دادند.

شاهین-نجفی-لخت

دفاع از برهنه شدن شاهین نجفی از سوی حامیان این فرد نامتعادل که تلاش کرده تاکنون رفتارهای غیرعقلایی‌اش را به بهانه‌های سیاسی در خارج از ایران مشروعیت بخشد، در اینجا به پایان نرسید و گروهی حتی با برهنه شدن و راه‌اندازی کمپین فیسبوکی اقدام به حمایت از رفتار غیرمنطقی و مشمئز کننده این خواننده پوچگرا کردند، اتفاقی در نوع خود کم‌‌سابقه و البته از خواننده‌ای که «شر بودن» را نمادش قرار داده، عجیب نیست.

بعید نیست در آینده شاهد رفتارهای ناهنجارتر از برهنه شدن از سوی این خواننده فاسد در ملأعام باشیم و جماعتی نیز از اینگونه رفتارهای مشمئز کننده حمایت کنند. بنابراین، نمی‌توان از افرادی که به شدت تحت تاثیر رسانه‌های بیگانه قرار گرفته و عقبه عقلانی خود را از دست داده‌اند انتظار بیشتری داشت. اما آنچه محل تأمل است، برخی تناقضات رخ داده همزمان با همین رفتارها در فضای مجازی است.

در همین مقطع زمانی شاهد انتشار رسمی خبر ازدواج مهناز افشار بازیگر معروف زن سینمای ایران با یاسر رامین، فرزند دکتر محمدعلی رامین، از افراد دولت نهم و دهم هستیم که موضوعی شخصی است و به واسطه معروفیت دو سوی این ازدواج، در رسانه‌ها به آن پرداخته شد. گویا ازدواج مهناز افشار با یاسر رامین برای برخی افراد قابل هضم نبوده است. نکته جالب این است که بیشتر افرادی که این حملات را متوجه مهناز افشار می‌کردند، همان کسانی بودند که چندی پیش از اقدام شاهین نجفی حمایت کردند!

مهناز افشار

در اینجا است که تناقض عمیق بین تفسیر آزادی در دو مورد اخیر از دیدگاه برخی افراد مشخص می‌شود. گویا شاهین نجفی به همراه گروهش حق دارد ‌روی صحنه و در ملأعام برهنه شود، اما مهناز افشار حق ندارد درباره آینده فردی خود تصمیم‌گیری کند و باید برای چنین انتخاب شخصی از جماعتی اجازه بگیرد. هرچند که عمل شاهین نجفی بر خلاف عمل مهناز افشار رفتاری سخصی نبوده و کاملاً جنبه اجتماعی داشته است.

شاید بتوان جواب اینگونه رفتارها را در سخنان شاهین نجفی در برنامه اخیر پولتیک یافت. این خواننده ضددینی و پوچگرا در برنامه اخیر پولتیک مدعی شده بود در دنیا هیچ چیز خوب و بد وجود ندارد و این ما هستیم که بر اساس شرایط و مصلحت خود کاری را خوب یا بد می‌نامیم.

در واقع این رفتار که ریشه در انحراف تفکر غربی نسبت به ارزش‌های انسانی و الهی دارد، می‌تواند سبب وجود اینگونه واکنش‌ها به دو موضوع مذکور باشد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۴۰ دیدگاه

 1. ایونایی که میرن به مسی هم فحش میدن همینا هستن

 2. زر زدی عامو

  مسئله ازدواج با آدم کله گنده نیست

  مسئله پولایی هستش که این وسط میره، پولای بیت المال، مثل مهریه مهناز

 3. ماهمه میدانیم وخدا که ان بالا هست بهتر ازهمه میداند برای هنرپیشگان هر لحظه زن یک نفرشدن کارمهمی نیست.اینهفقط برایشان پول مهم اس وگرنه دربدترین فیلمها لخت مادرزادهم بازی میکنند وخانواده شان هم ازاین کارشان خوشنود هستند

  • اقای علی محمد چرا دری وری میگی؟
   الان موضوع میزان حجاب بازیگرا نیست که تو داری گناهشونو میشوری و تهمت میزنی موضوع بحث چیز دیگه ایه.
   مگه مجبورت کردن که نفهمیده راجب چیزی نظر بدی؟؟؟؟؟

 4. جی میکین اصلا بابابه زندکیتون برسین ازدواجو افشار کرده لذتش مال رامینه عصبانیتش مال ما هههه_به خدا شکر کنید شلوارمونو در نمیارن_از شاهینم دفاع نکنید اونم ی نفر مث افشار_اونی ک له میشه ماییم عوام

 5. آقایان ما رو نمودند عیبى نداره اون سر دنیا یکى لخت شده همه عزمشون و جزم کردند توى بوق وکرنا که اى داد اسلام در خطره

 6. فقط میتونم بگم خاک بر سر شاهین نجفی وکسایی ک نمیدونن دارن از چ اشغالی دفاع میکنن.گول چرت وپرتای آزادی و این حرفاشونخورید

 7. دمت گرم اصن هرکی ی عقیده ای داره ب شماچ مربوط ک کی پوچ گراس کی خداپرست واااا

 8. من از اشنایان خانواده رامین هستم . اقا یاسین زن اولشو تهدید کرده چیزی در مورد رابطه پیش از طلاق اون با مهناز افشار نگه فقط بدونین این اقازاده ا تا به پول رسید اون چهرشو نشون داد با وجود همسر متدین و چادریش چه بی حرمتی ها که نکرد و این دختره مهناز افشار هم یه هرزه به تمام عیار بوده

  • خاک بر سر ترشیده مهناز افشار که اویزون مرد زندار شد و براش شرط طلاق زن اول را گذاشت . رابطه با مرد زندار در تمام ادیان کثیف و ننگینه

 9. سلام.
  ممنون از زحماتتون
  واقعا سایت خوبی دارید و اسم با مسمایی

 10. ما مر او را می خواهیم

  ببینید شاهین نجفی اخر به طور مشکوک خود کشی میکنه اینا همه نقشه های فراماسون هاست
  مرگ بر کلاغ کوفی
  شاهین نجفی ننگ بر تو

 11. خدا خودش کیفر توهین کننده به ایمه رو میده، گرچه رفتار این آدم خودش تاییدیه بر درست بودن راه مخالفانش.

 12. لبیک یا شاهین نجفی!
  شریم تا ابد

 13. شاهین تا اخرش باهاتم….. شرههههههههههههههههههههه

 14. به قول یکی از دوستان کاش الان پیش شاهین بودی و گردنشو میبوسیدی…منظورم جایه شمشیر امام زمانه.
  لبیک یا مهدی(ع)

 15. ایوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووول به شاهین جوووووووووووووووونم
  شاهین تا آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآخر باهاتییییییییییییییییییییییییییم….

 16. عزیزای دل برادر،ماهمون بهتره که آهنگ جونوجونوم و خوشگلا باید برقصنو گوش بدیم.ازماملت ایرانی حزب بادتر پیدا نشده ونمیشه و نخواهدشد.فضولی توزندگی شخصی واظهارنظرای شکمی مونم که ته نداره..‌‌‌‌

 17. همگی ساکت.زر اضافی ممنوع کسی هم که نمیدونه تز نده.
  به هیچ کسی ربطی نداره.
  اگه اعتراض داری واسا تو خونت.
  هر کی میخواد ملت خوب کنه بره جلو رسانه های اشغال و ضد اسلامی مثل فارسی وان و جم بکنه
  یا پاش واسا یا…………………………..

 18. …….. بد بختی اینه دشمن داخلی بیشتر نابود میکنه تا دشمن خارجی که صد البته ما از داخل داغون وخرابیم به علت داشتن این دشمنان داخلی که حامی یه مشت پست بی ارزشند .
  مرگ بر منافق مرگ بر ضد انقلاب

  • افرین گل گفتی….بعضیاااااالیاقتشون اینه که بنده ی اون آشغال باشن،انتظاری از شون نمیشه داشت والا!!!وگرنه کی جهنم و واسه خودش دودستی میخره؟؟؟عاقبتش دیدنیه،کسی باتوهین به ائمه به جایی نرسیده…..تعجیل در فرج اقاصلوات.

 19. شاهین کله گاوی

 20. شاهین نجسی وطرفداراش یه مشت پخمه ان اینوخودتون دارین دادمیزنین عزیزان جواب این بی حرمتیاهم یه روزی خواهدرسید.

 21. سلام دوستان واقعا اگه لخت بودن نشانه ازادیه چرا همه غربیا لخت نمیشن …. غار نشینا اولیه هم فهمیدن باید یه برگ اونجا بچسبونن …..
  زنده باد کورش قرون وستایی که به همه ادیان احترام گذاشت برده داری نکرد (مثل همین غربیای وحشی که تا ۱۵۰ سال پیش بازار خرید فروش برده داشتن)
  اونی که مال مردم رو میخوره توی همین دنیا پس میده …. اگه بد نباشه خوب معنی نداره ….

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme