https://telegram.me/empireoflies

نگرانی «رادیو فردا» برای جاسوس‌های فمینیست

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: دولت‌های استکباری از روش‌ها و با ابزارهای مختلف به دنبال فشار به جمهوری اسلامی هستند. دشمنان ملت ایران در کنار استفاده از رسانه‌های زنجیره‌ای، از گروه‌های مختلف در داخل و خارج کشور هم استفاده و با استخدام آنها، سعی می‌کنند در موضوعات و به بهانه‌های مختلف به جمهوری‌اسلامی فشار آورده و به مقابله با آرمان‌های انقلاب اسلامی بپردازند.

در این میان، عناصر فمینیست یک نمونه از عناصر اپوزیسیونِ غربزده‌ای هستند که چه در داخل کشور یا در خارج، در خدمت دولت‌های بیگانه قرار گرفته و در راستای اهداف دولت‌هایی مانند آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی بخصوص در موضوعات حقوق‌بشری و حقوق‌زنان سعی می‌کنند به فعالیت تخریبی علیه کشورمان دست بزنند.

عناصر فمینیست از سالهای نخست انقلاب به عنوان آلت‌دست رسانه‌های بیگانه عمل کرده و سوژه‌های زیادی را برای حمله به جمهوری‌اسلامی در اختیار رسانه‌های بیگانه قرار دادند.

رادیو آمریکایی فردا طی گزارشی گفته است که سازمان عفو بین‌الملل در مورد دور تازه‌‌ای از اقدامات شدید مقام‌های امنیتی ایران، برای فشار بر فعالان حقوق زنان(!) در ایران، از آغاز سال جاری میلادی به این‌سو، هشدار داده است.

به ادعای سازمان عفو بین‌الملل که در برابر جنایات علی انسان‌های بیگناه بی‌تفاوت و ساکن است، بیشتر از ۱۰ زن از سوی سپاه پاسداران احضار شدند و به مدتی طولانی تحت بازجویی‌ها قرار داشتند و تهدید شده‌اند که اتهام‌های امنیتی به آن‌ها وارد خواهد شد.

«رادیو فردا» ادعا کرده که معاون امور خاورمیانه و شمال آفریقای سازمان عفو بین‌الملل، رفتار نامناسب مقامات جمهوری‌اسلامی با این زنان فمینیست را “شرم‌آور” توصیف کرده و گفته: “مقام‌ها، با زنانی که در تلاش برای ایجاد برابری در نهادی تصمیم‌گیرنده هستند مانند دشمنان نظام برخورد می‌کند…”

گروه‌های فمینیستی مانند «مدرسه فمنیستی» و «کمپین تغییر چهره مردانه مجلس» از جمله کمپین‌های فمینیستی و انحرافی هستند که با وجود ادعای کار فرهنگی و غیرسیاسی بودن و استقلال در عمل، به‌طور مشخص با عوامل دولت‌ها و رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و برخی چهره‌های اپوزیسیون خارج‌نشین و دنباله‌های داخلی آنها در ارتباط هستند و از آنها خط و ربط می‌گیرند و به‌عبارت دیگر برای آنها کار می‌کنند.

سازمان عفو بین‌الملل که نهادی غربی و مروج ارزش‌های مادی غربی است، صرفا با استناد به گزارش‌ها و ادعاهای اپوزیسیون و مخالفان جمهوری‌اسلامی، همواره به سیاه‌نمایی و گزارش‌سازی علیه کشورمان می‌پردازد.

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: دولت‌های استکباری از روش‌ها و با ابزارهای مختلف به دنبال فشار به جمهوری اسلامی هستند. دشمنان ملت ایران در کنار استفاده از رسانه‌های زنجیره‌ای، از گروه‌های مختلف در داخل و خارج کشور هم استفاده و با استخدام آنها، سعی می‌کنند در موضوعات و به …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme