https://telegram.me/empireoflies

نقشه اسرائیل و آمریکا از ایجاد آتش‌بس با حماس افشا شد

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، پس از گذشت سی روز از آغاز جنگ نابرابر ارتش کوک‌کش رژیم صهیونیستی علیه مردم بی‌دفاع و بی‌پناه غزه که طی آن ۱۹۰۰ نفر از مردم غزه شهید و بیش از ۱۰ هزار نفر مجروع شدند، رسانه‌ها در روزهای گذشته از ایجاد آتش‌بسی ۷۲ ساعته بین مقاومت اسلامی حماس و رژیم اسرائیل خبر داند. همچنین در خبرها آمده که احتمالا این آتش‌بس ممکن است تا ۱۲۰ ساعت ادامه داشته باشد.

رژیم صهیونیستی که بر اساس برخی گزارش‌ها در این جنگ با حدود ۸۰۰ کشته و ۱۹۰۰ مجروح بیشترین تلفات و خسارت‌های ممکن نسبت به جنگ‌های اخیر با مقاومت اسلامی را متحمل شده، در ظاهر بسیاری از شروط حماس را برای پذیرفتن آتش‌بس چند روزه پذیرفته است.

اما به گفته برخی از منابع موثق، مسئولان ارشد رژیم صهیونیستی با برقرار کردن آتش‌بس چند روزه و قطع‌شدن شلیک موشک‌های مقاومت اسلامی و امن شدن فرودگاه «بن گوریون» تل‌آویو به دنبال تجهیز دوباره خود توسط تسلیحات جدید ارسالی از آمریکا است تا به گفته خود در صورت امکان کار مقاومت اسلامی در فلسطین را برای همیشه تمام کرده و ساکنین نوار غزه را به صحرای سینا فراری دهند.

رژیم صهیونیستی که با شکست در جنگ با مقاومت اسلامی از نظر نظامی و سیاسی شکست‌خورده است، تنها راه پیشرو خود را برخورد شدید با مردم غزه می‌داند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme