https://telegram.me/empireoflies

نظر گوینده «رادیو فردا» درباره آزادی!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در بین افراد غرب‌زده‌ای که برای بدست‌آوردن یک مشت دلار به خارج از کشور گریخته و در دامن رسانه‌های فارسی‌زبان وابسته به کشورهای استکباری فعالیت می‌کنند، مفهوم والای آزادی چیزی‌ست در حد به‌صورت عریان حضور یافتن در اماکن عمومی و مشروب‌خواری و بی‌بند و باری!

«آزاده اسدی» فعال رسانه‌ای ضدانقلاب که در گذشته سابقه فعالیت در رسانه‌های اصلاح‌طلب و «رادیو زمانه» و اکنون در «رادیو فردا» را دارد، در صفحه فیسبوکش تعبیر خود از آزادی را بیان کرده است.

وی در صفحه فیسبوک خود نوشته است: “آزادی این است که نه تو به نیمه عریان بودن من کار داشته باشی‌، نه من به حجاب تو!. آزادی این است که نه تو به میگساری من کار داشته باشی‌، نه من به نماز شب تو!. آزادی؛ این است که نه تو به بی‌‌خدایی من کار داشته باشی‌، نه من به با خدایی تو!”

تصویر از صفحه فیسبوک «آزاده اسدی»

تصویر از صفحه فیسبوک «آزاده اسدی»

این مجری و گوینده «رادیو فردا» که از دوستان نزدیک و صمیمی «مسیح علی‌نژاد» (مدیر کمپین ضدفرهنگی «آزادی‌های یواشکی زنان در ایران») است، بی‌دینی و بی‌توجهی به ارزش‌های الهی را از نشانه‌های آزادی می‌داند!

«آزاده اسدی» که گوینده برنامه «یک خانه یک زمین» رادیو فردا، با بیان اینکه نمی‌شود افراد را به زور به بهشت برد، در انتها افزوده است: “آزادی؛ این است که نه تو به زور در پی‌ نوشاندن شربت کوثر به من باشی ،و نه من به زور در پی‌ بخشیدن لذت شراب به تو! آزادی؛ این است که نه دین تو برمن حکم براند، نه من تو را بی‌‌دین بخواهم! آزادی؛ این است که نه تو مرا با بی‌ دینی من تکفیر کنی ،و نه من تو را با دین تو تحقیر…!

این عامل ارگان سازمان سیا البته نگفت که رسانه‌های بیگانه و ضدانقلاب با برنامه‌های خود می‌خواهند مردم را به زور جهنمی کنند!

«آزاده اسدی» که از حامیان فتنه ۸۸ نیز است، مانند دیگر عوامل ضدانقلاب خارج‌نشین و داخلی، آزادی را روابط غیراخلاقی و بدمستی کردن و … می‌داند.

آزاده اسدی در کنار مسیح علی‌نژاد

آزاده اسدی در کنار مسیح علی‌نژاد

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme