https://telegram.me/empireoflies
رسانه‌هایی که کوچکترین آتش‌سوزی در ایران را تیتر یک خود می‌کنند و یا تحت عنوان «خبر فوری» منتشر می‌کنند و در ادامه برای آن ویژه برنامه می‌سازند حالا در برابر سوختن ناوآمریکایی، دسته‌جمعی سکوت کرده‌اند.

ناو آمریکایی ضدانقلاب را لال کرد/ آتش‌سوزی‌های ایران مهم است

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغشب گذشته خبر آتش‌سوزی در ناو «یو‌اس‌اس بونهام ریچارد» در رسانه‌ها منتشر شد. آخرین اطلاعات حاکی از آن است که حداقل ۲۱ فرد حاضر در این ناو آسیب دیدند.

نکته قابل توجه پوشش رسانه‌ها و شبکه‌های فارسی زبان به این اتفاق بود. تا لحظه انتشار (۱۲ ساعت پس از اعلام اولین خبر) این خبر صفحه اینستاگرام و کانال تلگرامی صدای آمریکا (VOA) هیچ خبری از آتش سوزی این ناو آمریکایی منتشر نکرده است.


سکوت ۱۲ ساعته صدای آمریکا پس از سوختن ناو آمریکایی

* بی بی سی فارسی

بی‌بی‌سی فارسی که برای شایعه آتش سوزی پنج‌شنبه شب تهران ۳ پست اینستاگرامی منتشر کرد، هیچ خبری را درباره آتش‌سوزی این ناو که قابلیت حمل ۲۰ جنگنده اف۳۵ را دارد، منتشر نکرد و تنها به انتشار یک خبر در کانال تلگرامی‌اش اکتفا کرد.


سکوت ۱۲ ساعته بی‌بی‌سی پس از آتش‌سوزی ناو آمریکایی


۲ خبری که درباره شایعه انفجار غرب تهران منتشر کرده است

* اینترنشنال

ایران اینترنشنال، دیگر رسانه لندنی که توسط سعودی‌ها حمایت مالی می‌شود و از هیچ خبر آتش‌سوزی در ایران نمی‌گذرد، به راحتی از کنار این خبر عبور کرد.


این تصاویر بخشی از پوشش اینترنشنال از آتش‌سوزی های اخیر ایران است

اینستاگرام اینترنشنال که خبر آتش ۲ لنج باری در رودخانه زهره خوزستان را ضریب داده بود هیچ خبری درباره ناوآمریکایی منتشر نکرد و کانال تلگرامی‌شان هم فقط یک خبر منتشر کرد. این درحالی است که این رسانه پنج‌شنبه شب درباره شایعه انفجار درغرب تهران ۲ مطلب منتشر کرده بود.

دیگر رسانه‌های این جریان هم چنین سیاستی را درپیش گرفتند، یعنی التهاب آفرینی و ایجاد ترس ناشی از آتش‌سوزی‌ها و انفجارها در ایران و سکوت در برابر اتفاقات ناگوارتر آمریکای‌ها.

انتهای پیام/فارس

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme