https://telegram.me/empireoflies

نامه رهبر معظم ایران برای من منشأ الهام است

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: رهبر معظم انقلاب روز جمعه (۳ بهمن) طی نامه‌ای خطاب به جوانان اروپا و آمریکای شمالی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد، پیشنهاد دادند تا این جوانان بدون در نظر گرفتن تصویری که از اسلام در رسانه‌های کشورهایشان عرضه می‌شود، خود با مراجعه به قرآن کریم به درکی مستقیم از اسلام واقعی برسند.

پرفسور “آنتونی هال” استاد مطالعات جهانی شدن در دانشگاه “لثبریج” در آلبرتای کانادا نامه‌ای خطاب به رهبر معظم انقلاب نوشته‌اند که متن آن به شرح زیر است:
رهبر معظم جمهوری اسلامی ایران
نامه انگیزه‌بخش و مبارک شما برای جوانان آمریکایی شمالی و اروپا برای من منشأ الهام شد. متوجه شدم شما در بیانات خود صحبت‌های دانشمندانی را نقل می‌کنید که درباره موضوعات تاریخی مانند نسل‌کشی بومی‌ها، بردگی، امپریالیسم و مواردی نظیر آن تحقیق کرده‌اند.

معتقدم که تفکرات خردمندانه شما کاربرد زیادی برای تحقیقات، تدریس و آثار نوشتاری من دارند. علاوه بر این، من یکی از کسانی هستم که مسیر تحقیقاتم را از شناسایی بی‌عدالتی‌های تاریخی رایج در دنیای آن سوی اقیانوس اطلس و حاشیه‌های اقیانوس آرام به سمت شناسایی بی‌عدالتی‌هایی که در حال حاضر علیه مردم ایران وجود دارد تغییر داده‌ام.

سوءتعبیرها از حوادث ۱۱ سپتامبر از جمله عوامل مؤثر در تشدید وحشیانه اسلام‌هراسی ایجاد شده توسط صهیونیسم بوده است. حوادث تروریستی “عملیات فریب” (False Flage) که در ۲۲ اکتبر در “اتاوا”، در ماه دسامبر در سیدنی استرالیا و در روزهای گذشته در پاریس صورت گرفته‌اند موجب تحریک اذهان مسموم و اسلام‌هراسانه بسیاری از غربی‌ها شده‌اند. این حوادث خشونت‌بار و صحنه‌سازی شده همگی بخشی از فرایندهای حقیقتاً شیطانی برای بازتعریف «جنگ علیه تروریسم» هستند. یکی از جنبه‌های اصلی این بازتعریف جایگزین کردن دشمنی دست‌ساز آمریکا به نام القاعده با دشمنی دست‌ساز صهیونیسم به نام داعش است.

همانند فریب‌کاری ۱۱ سپتامبر، ذی‌نفع اصلی فریب‌کاری داعش، اسرائیل است که عاملان آن آشکارا در حال فعالیت برای راه‌اندازی یک عملیات روانی با هدف مسموم‌تر کردن اذهان غربی‌ها هستند.

تحریک احساسات اسلام‌هراسانه، بخشی از فرایند ضروری برای ایجاد محیط روانی آلوده و بیمارگون و جلب حمایت شهروندان از انجام عملیات‌های نظامی با هدف تجزیه عراق است؛

واضح است که این دسیسه‌ها با طرح‌های صهیونیست‌ها برای نابودی شکل فعلی جمهوری اسلامی ایران توسعه می‌یابند. زمینه‌ها و سابقه‌های این نیت شیطانی باید مورد تأکید قرار گیرند. واضح است که این علمیات ضدایرانی سابقه در حملات سایبری آمریکا و اسرائیل به برنامه هسته‌ای ایران، قتل دانشمندان ایرانی توسط صهیونیست‌ها، تشدید مکرر جنگ اقتصادی علیه ایران به اسم “تحریم” و  حمله‌های تروریستی گروه منافقین با هدایت صهیونیست‌ها دارند. این اعمال خشونت‌بار و بسیاری دیگر نشانه‌هایی از مقاصد شوم نیروهای صهیونیست، از جمله دولت کانادا برای نابودی جمهوری اسلامی ایران را به نمایش می‌گذارند.

شهروندان عدالت‌خواه در سرتا سر دنیا باید به حکم وجدان خود به یک‌دیگر بپیوندند تا این جرم جنگی مستمر علیه کل بشریت به مقصد نهایی‌اش نرسد و بر عکس مسیرش را به سمت صلح، تعامل و هماهنگی بین برادران و خوهران تغییر دهد. در واقع، چشم‌انداز حرکت به سمت صلح، رفاه و ثبات در جامعه جهانی تا اندازه زیادی به همکاری با یک‌دیگر برای رسیدن به آینده‌ای وابسته است که در آن مردم و دولت ایران بتوانند جایگاه خودشان را به عنوان اعضای اصلی جامعه ملل پیدا کنند.

رهبر معظم ایران، همان‌طور که تأکید کرده‌اید در این مقطع حساس تاریخی آگاهی‌افزایی در غرب درباره دلایل اسلام‌هراسی و همچنین درباره روش‌هایی که عوامل صهیونیست از این محیط آلوده روانی برای پیش‌برد برنامه‌های تاریک و جنون‌آمیز خودشان و غارتگری در جهان سوءاستفاده می‌کنند، اهمیت اساسی دارد.

ما باید تمام آن‌چه در توان داریم را برای تغییر این موضوع انجام دهیم.

با آرزوی بهترین‌ها برای شما:
آنتونی هال، استاد مطالعات جهانی شدن
دانشگاه “لثبریج”

انتهای پیام/مشرق نیوز

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme