https://telegram.me/empireoflies

مویه کردن در آغوش یار برای زنان برهنه زیر برج میلاد

اختصاصی_ به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:  اخیرا بعد از حضور مسیح علی نژاد در کنفرانس زنان جهان در نیویورک صحبت های ساختار شکنانه وی در خصوص زنان ایرانی برخی از حامیان کمپین آزادی های یواشکی به رفتار های دوگانه علی نژاد که بحث قانونی بودن حجاب در ایران را بهانه قرار داده و به دیگر کشور های اسلامی توجهی ندارد را مورد نقد قرار داده اند و با انتقاد از میهمانداران شرکت ایر فرانس از آنان سوال می کنند آیا در کشور هایی مثل عربستان که حجاب قانونی بوده و از قوانین سختگیرانه تری نسبت به زنان برخوردارند هم به این قانون اعتراض می کنند یا فقط ایران را در آزادی حجاب مورد نقد قرار می دهند؟ برخی مخاطبین صفحه آزادی های یواشکی علی نژاد را نیز  که حامی این گونه تبعیض بر علیه کشورش دانستند و ادعا کردند که موضوع حجاب زنان ایرانی چون در داخل کشور وجود دارد و اگر هم زنان به آن انتقاد دارند باید در داخل و بدون دخالت دولت های خارجی حل و فصل شود ولی علی نژاد این موضوع را جهانی نموده و از زنان کشور های دیگر که به ایران می آیند تقاضا دارد که قوانین ایران را زیر پا بگذارند و با این کار باعث می شود چهره ایران نزد ملت های دیگر زشت و ظالمانه به نظر آید.

در این میان گروهی نیز به مسیح علی‌نژاد،خرده گرفته اند که می‌خواهد این مساله را «شخصی» کند و دکانی برای خود به هم زده است. البته این موضوع از ماه های اولیه این کمپین همواره مطرح بوده و بسیاری این انتقاد را بر علی نژاد وارد می دانند که وی تنها می خواهد با این کار خود را مطرح نماید چرا که کمپین وی یک تیم بزرگ طراحی و اجرا را در پشت صحنه دارد ولی علی نژاد اذعان دارد که تنها خودش همه کارها را بدون دخالت کسی انجام می دهد در حالی که بار ها خود از افرادی که با وی همکاری می کنند نام برده ولی هیچگاه نخواسته آنان مطرح شوند.

اخیرا یکی از ایرانیان مقیم استرالیا که تا قبل از این از حامیان مسیح علی نژاد بود در مطلبی در فیس بوک خود از مشی جدید علی نژاد انتقاد کرده و وی را متهم نموده که فقط زنان خاصی را در ایران می بیند و دهها زن هنرمند و ورزشکار را که برای ایران در عرصه های بین المللی افتخاراتی را البته با داشتن حجاب اسلامی کسب کرده اند را نمی بیند و به عمد آنها را حذف می کند در بخشی از نوشته های خود می نویسد:”چرا مسیح علینژاد (یا دیگرانی مثل او!) که عکس شان با موهای افشان روی جلد مجله ای که پشت جلدش تبلیغ ویاگرا ست ، یا دیگرانی که بزرگترین هنر و مجاهدتشان تاپ لس شدن زیر برج میلاد یا باد دادن روسری شان توی ساحل مُتل قو ست ، از وجود این زنها توی ایران صحبت نمی کنند؟؟ چرا جایی خارج از ایران سخن از وجود چنین زنان سختکوشی در بین نیست؟؟؟ چرا مسیح علینژاد با آنها مصاحبه نمی کند و عکس شان را نشان “مریل استریپ”  نمی دهد؟؟”

وی در ادامه با اشاره به برخی از اخباری که شامل قتل و غارت و تجاوز به برخی از زنان در ایران است می گوید تعدادی از سایت ها و زنان خارج نشین که علی نژاد هم یکی از آنهاست تنها به این گونه موضوعات علاقه مندند و به راحتی موضوع کوچکی مثل قتل یک دختر خردسال را که روزانه دهها مورد شدیدتر از آن در همسایگی شان رخ میدهد را بزرگ می کنند و بهانه ای می سازند تا بین دو ملت ایران و افغانستان دشمنی راه بیاندازند.

زنان قهرمان

وی در ادامه دل نوشته خود می نویسد:”چرا آنقدر که انتشار خبر تجاوز برای آنها نان و آب دارد ، از انعکاس چنین اخباری امتناع می کنند و نان و آبی نمی برند؟؟ .. نکند هر کس که روسری سرش کند زن نیست؟؟ حتی اگر قهرمان المپیک شود؟!! .. و زن است حتی اگر همه ی هنرش فقط این باشد که بدن برهنه اش را توی خلوت یک روز تعطیل در کوچه ی پَرتی در تهران نشان دوربین دهد ، بعد هم فرار کند به سوی پیروزی؟؟ …. چرا آن زن مورد توجه مسیح و مریل استریپ و دیگران اند و اینها نیستند؟؟ … خود مسیح علینژاد که از عالم و آدم سوال می کند، بیاید و جواب این سوال را بدهد اگر خیلی راست می گوید و از غم وطن و زنان توی وطن هر شب آنجا در آمریکا کنار “یار” اش تا صبح مُو می کّنَد و مویه می کند!”

لازم به یاد آوریست این فرد ادعا کرده بعد نوشتن این مطلب علی نژاد دسترسی وی به صفحه فیس بوکش را محدود کرده یا اصطلاحا وی را بلاک نموده است.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme