https://telegram.me/empireoflies

«معصی علی‌نژاد» سانسورچی شد

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «معصی (مسیح) علی‌نژاد» خبرنگار ضدانقلاب و مدیریت کمپین ضدفرهنگی «آزادی یواشکی زنان در ایران» در فیسبوک، در ماه‌های اخیر به‌سبب کاهش مخاطبین با افسردگی مواجه شده است.

با آنکه وی ماه گذشته از سوی موسسه‌ای صهیونیستی به سبب مقابله با حجاب اسلامی جایزه‌ای هنگفت دریافت نمود، اما چندی پیش اعتراف کرد که در راه رسیدن به اهدافش شکست خورده است.

«مسیح علی‌نژاد» که مورد حمایت کامل رسانه‌های دیداری، شنیداری و مکتوب و حتی فیسبوک است، چند روز پیش نیز متحمل شکست دیگری شد. وی پیش از سفر اخیر وزیر امور خارجه استرالیا به ایران، از «جولی بیشاپ» خواسته بود که بدون توجه به قوانین جمهوری اسلامی‌ایران، در هنگام ورود به ایران روسری به سر نکند و حتی در دیدار با مقامات ایران نسبت به وضعیت (به گفته او) وخیم حقوق زنان ایرانی اعتراض کند. اما این خواسته‌های علی‌نژاد با دست رَد وزیر امور خارجه استرالیا مواجه شد. «مسیح علی‌نژاد» در پاسخ به وزیر امور خارجه استرالیا، به طور تلویحی به قدرت جمهوری اسلامی‌ایران اعتراف کرد و گفت که وزیر امور خارجه استرالیا توانایی مقابله به خواسته‌های مسئولان ایرانی را ندارد.

اما گویا وی از رو نرفته و برای تایید سخنان خود حتی به سانسور گزارش روزنامه انگلیسی «دیلی‌میل» دست زده است. «مسیح علی‌نژاد» با انتشار گزارش این روزنامه انگلیس درباره حجاب زنان در ایران، تنها بخشی از این گزارش که مطلبی از کمپین فیسبوکی «آزادی‌ یواشکی» را منتشر کرده بود، اشاره کرد و مدعی شد که دنیا صدای او را شنیده است!

البته «مسیح علی‌نژاد» تنها به بخش‌هایی از این گزارش که به نفع خود بود اشاره کرد و دیگر بخش‌های این گزاری روزنامه «دیلی‌میل» را منتشر ننمود.

روزنامه انگلیسی «دیلی‌میل» در بخشی از گزارش خود نوشت: “… انتقاد از اینکه وزیر امور خارجه استرالیا در ایران باید بدون حجاب ظاهر می‌شد مسخره است …”

این روزنامه همچنین نوشت: “… وقتی شما به عنوان یک خانم نزد پاپ می‌روید، آیا بدون حجاب ظاهر می‌شوید؟ … وقتی به خانه فردی یا محل زندگی او می‌روید، به آداب و رسوم او احترام می‌گذارید و این نشانه احترام به میزبان است …”

این نخستین بار نیست که «مسیح علی‌نژاد» به سانسور مطالب و گزارش‌ها مخالف خود دست می‌زند، وی چندی پیش در مصاحبه با «حجت‌الاسلام حمید رسایی» نماینده مجلس شورای اسلامی، بخش‌های مهمی از سخنان این نماینده مجلس ایران را حذف کرد که با انتشار فایل صوتی کامل این مصاحبه از سوی رسایی، سبب بی‌آبرویی علی‌نژاد در بین مخالفین و موافقین او شد.

به نظر می‌رسد دوره «مسیح علی‌نژاد» هم به انتهای خود رسیده و وی نیز از این موضوع مطلع شده است؛ پس به شیوه‌های مختلف تلاش می‌کند نشان دهد که هنوز فعالیت‌های ضدفرهنگی و ضدایرانی او مخاطب دارد و فعالیت‌های وی موثر بوده است.

با همه تلاش‌های علی‌نژاد بعید نیست تا چند وقت دیگر وی به مانند بسیاری از عناصر ضد انقلاب که بازیچه دست دستگاه‌های جاسوسی و امنیتی غربی شده و پس از پایان کارایی‌شان دور انداخته شدند، به زباله‌دان فرستاده شود.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. از انسان منافق انتظاری جز این نیست

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme