https://telegram.me/empireoflies

مسیح علی نژاد: در ایران هم به من تجاوز شده!!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: مسیح علینژاد پس از فرار به خارج از کشور کمپین آزادی های یواشکی را تاسیس   کرد، این کمپین به لطف حمایت رسانه های تلویزیونی و رادیویی توانست نظر بخشی از ایرانیان داخل کشور را به خود جلب نماید. کمپین آزادی های یواشکی علیرغم اینکه به برداشتن حجاب برای بانوان تاکید دارد اما در دل آن اهداف دیگری نیز دنبال می شود.

آزادی های یواشکی سبک زندگی زنان ایران را نشانه گرفته بود؛ با این همه اما این کمپین نتوانست برای مدت بیش از یکسال دوام بیاورد! در ماه های اخیر کمپین آزادی های یواشکی جای خود را به چهارشنبه های سفید داد که به لحاظ محتوا همان خط سابق را منتهی با درجه کمتر دنبال می نمود.

درباره کمپین آزادی های یواشکی مخالفان نظام ج.ا.ا نیز به انتقاد از آن می پردازند، به اعتقاد آنها مفهوم آزادی که در کمپین آزادی های یواشکی به آن تاکید می شود در عمل دچار ایراد می شود. به عبارت دیگر مفهوم آزادی زنان با برداشتن حجاب در جنگل و بیابان محقق نمی شود و نمی توان اسم آن را آزادی گذاشت. عده دیگر نیز به عبارت آزادی های یواشکی اشاره کردند و گفتند چگونه آزادی است که یواشکی صورت می پذیرد.

ادامه چنین مباحثی در محافل و رسانه های ضدانقلاب باعث از رونق انداختن کمپین آزادی های یواشکی و چهارشنبه های سفیدشد. این روزها دست های خالی مسیح علینژاد در تلویزیون فارسی صدای آمریکا آشکارا دیده می شود.

مسیح که در روز های اخیر ادعا کرده که از فیس بوک به اینستاگرام کوچ کرده است می خواهد عدم استقبال ایرانیان از پیج و پروژه خود را توجیه نماید چرا که در یک سال اخیر تنها چند هزار نفر به پیچ او پیوسته اند و این موضوع برای وی که ادعا دارد یک میلیون بیننده دارد بسیار گران تمام شده و به همین دلیل به سراغ اینستاگرام رفته ولی در این جا هم به شکست خورده.

وی چند روز پیش پس از این که در ایران افراد زیادی وی را مسئول و مقصر تجاوز به کودکان دانستند ادعا کرد که در کودکی خودش چنین تجربیاتی را داشته و در همین راستا هم داستانی را منتشر کرد که در مقابل تجاوزگران سر تعظیم فرود می آورد.

وی با این که ادعا دارد در زمانی که در ایران بوده متظاهر به رفتار اسلامی بود چند روز پیش عکسی منتشر کرد که بدون حجاب در کوههای اطراف تهران بر روی دوش یک مرد سوار شده و بسیار راضی از این حرکت است. پس تمامی ادعاهای وی در خصوص این که تا وقتی که در ایران بود هیچ انحرافی نداشته کاملا کذب است و وی در ایران تنها اعمال زشت خود را زا خانواده اش پنهان می کرد که به مرور آن خاطرات را منتشر خواهد کرد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۲ دیدگاه

  1. مشکل ازخودته خانم مسیح علی ن‌ژاد که به همه گوشه چشمی راه می دادی و انا نیز ازت سوء استفاده کردند…

  2. آزادی انسان ، کمال او و آفریدگارش است
    توهین به خلقت و انتخاب آزاد انسان ، با تفاسیر و داستانهای احمقانه ی ساختگی و منفعت طلبانه …نشان از عدم سلامت روح و روان دارد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme