https://telegram.me/empireoflies

ماجرای تجاوز ربع پهلوی به نامزد برادرش از زبان پسرخاله فرح دیبا

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغتاکنون افشاگری‌های زیادی درباره فساد در خاندان پهلوی انجام شده است. اما این‌بار «احمدعلی مسعود انصاری» پسرخاله «فرح دیبا» (همسر شاه)، و از نزدیکان «محمدرضا پهلوی» و سپس «ربع پهلوی» چند روز پیش در مصاحبه با یکی از عناصر اپوزیسیون بار دیگر دست به افشاگری زد.

انصاری در بخش دوم گفت‌وگوی خود با امید دانا از فعالان اپوزیسیون خارج از کشور با اشاره به ماجرای قصد اولین خودکشی علیرضا پهلوی پس از ایجاد رابطه غیراخلاقی توسط رضا پهلوی با نامزد علیرضا پهلوی (شاه پری)، گفت: “یکی از شب‌ها علیرضا به همراه نامزد خود به خانه رضا آمد و من دیدم رضا به این خانم بد نگاه می‌کرد و من به رضا گفتم که این‌ها مهمانان تو هستند و این خانم دوست برادر تو است و نگذار این مساله (درخواست رابطه جنسی) جلوتر برود که رضا گفت خود علیرضا گفته که اهمیتی نمی‌دهد و از وی سوال کرده و راضی است … صبح که به خانه رضا آمدم دیدم علیرضا بسیار ناراحت است که همزمان بعد از ورود آن خانوم به علیرضا سلام گفت که علیرضا به وی گفت خفه شو و از نامزد خود بسیار عصبی بود…”

وی ادامه داد: “من به علیرضا گفتم مگر خودت نگفتی که اهمیت نمی‌دهی که وی گفت نه من چنین حرفی نزدم… که همین جا بود که علیرضا اولین قصد خودکشی خود را بعد از چنین ماجرایی انجام داد.”

پسرخاله فرح دیبا در صحبتی جالب‌توجه تاکید کرد: “ایشان (ربع پهلوی) به هیچ چیزی اهمیت نمی‌داد و از این نوع موارد بسیار زیاد داشتیم.”

بیشتر بخوانید: افشاگری مشاور شاه درباره فرح و ربع

در روز ۱۴ دی‌ماه ۱۳۸۹ خبر مرگ «علیرضا پهلوی»، دومین فرزند «محمدرضا پهلوی» رسانه‌ای شد. رسانه‌ها گفتند که «علیرضا پهلوی» در سن ۴۴ سالگی در محل سکونتش واقع در شهر بوستون آمریکا با شلیک گلوله به زندگی خود پایان داده است!

«ربع پهلوی» نخستین کسی بود که به این خبر واکنش نشان داد و علت مرگ برادرش را خودکشیِ ناشی از افسردگی شدیدی عنوان می‌کند که به گفته‌اش مدت‌ها بود گریبانگیر «علیرضا پهلوی» شده بود. «ربع پهلوی» افسردگی و نهایتاً خودکشی خواهرش «لیلا پهلوی» و همچنین از دست دادن «لیلا آزموده» معشوقه علیرضا را از دیگر دلایل خودکشی وی توصیف کرد.

«ربع پهلوی» در اظهاراتش با ژستی میهن‌پرستانه، خودکشی برادرش را ناشی از وطن‌پرستی‌اش عنوان کرد. اما این سخن برای بسیاری قابل قبول نبود. در این میان برخی رسانه‌ها با بررسی شواهد و مدارک، نظر دیگری داشتند.

مدتی پس از مرگ «علیرضا پهلوی»، «لری کلیمن» وکیلی آمریکایی طی مقاله‌ای با ذکر چند نمونه از قتل‌های مرموز سیاسی در آمریکا و سرپوش گذاری دولت امریکا، اساس نظریه خودکشی کردن علیرضا را به چالش کشید. او با اشاره به حضور گسترده نیروهای امنیتی در زمان مراسم ترحیم «علیرضا پهلوی» در واشینگتن، نوشت که در دیداری که با «فرح پهلوی» مادر علیرضا داشته، وی منکر هر گونه افسردگی فرزندش بوده و بر خلاف «ربع پهلوی» گفته که «علیرضا پهلوی» همه دلایلات برای زندگی کردن را دارا بود.

این وکیل امریکایی ضمن تشریح نحوه کشته‌شدن «وینس فاستر» در زمان ریاست جمهوری کلینتون و سرپوش‌گذاری بر قتل فاستر، تاکید می‌کند که دولت آمریکا انگیزه و ابزار کافی برای سرپوش گذاشتن بر چنین تراژدی‌هایی را دارد و تلاش می‌کند تا موضوع مرگ «علیرضا پهلوی» را هم از توجه افکار عمومی دور کند و بر وجهه بین‌المللی‌اش آسیبی نرسد.

همچنین علیرغم اینکه نتیجه کالبدشکافی توسط دادستانی علنی نشده و گفته شده که علیرضا با شلیک گلوله به زندگی خود پایان داده، نکته جالبی که مشخص شده این است که تفنگ دو لول شکاری که گفته می‌شود برای کشتن مقتول به کار گرفته شده، از زمره دلایل خودکشی خارج شده بود، زیرا متخصصان و کار‌شناسان سلاح‌های گرم گفتند که کشیدن همزمان هر دو ماشه تفنگ شکاری اگر نگوییم غیرممکن بلکه بسیار مشکل بود و معمولا شلیک اولیه شخص خودکشی کننده را ناتوان خواهد ساخت و احتمالاً فردی دیگر ماشه را کشیده است.

نکته بسیار مهمی که احتمال قتل «علیرضا پهلوی» را افزایش می‌دهد، این است که او هیچ نوع تفنگ شکاری شخصی نداشته و به نظر می‌رسد کسی هم نمی‌داند که چه کسی به پلیس تماس گرفته و جالب‌تر اینکه هیچ‌کس صدای شلیک گلوله‌ها را هم نشنیده است!

انتهای متن/

تاکنون افشاگری‌های زیادی درباره فساد در خاندان پهلوی انجام شده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 2.25 ( 2 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

۲ دیدگاه

  1. رضا پهلوی علاقه ای به بازی کردن نقش رهبر مخالفان علیه جمهوری اسلامی ندارد. برادرش را کشتند تا اخطاری باشد به او برای همکاری. در ضمن دخترش را هم کشیدند تو فساد مدل بازی. خدا می داند چه عکس ها و فیلم هایی از او دارند که در صورت عدم همکاری رضا پهلوی رو خواهند کرد. محمد رضا شاه هم موافق کودتای علیه مصدق نبود.
    به او از طریق کرومیت روزولت اخطار داده شد کودتا یا با یک شاه مقتول و یا با یک شاه زنده انجام خواهد شد . محمد رضا شاه البته که می خواست زنده بماند و با آنها همکاری کرد.

  2. رضا پهلوی تاریخ مصرفش گذشته است. علیرضا جوان بود و مردم پسند تر از رضا پهلوی. از اونجایی که رضا پهلوی آدم احمقی است، برادر خود را خطرناک دید و ترتیبش رو داد. رضا پهلوی با همکاری موساد این کار را کرده. علیرضا ایرانی‌تر بود.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme