https://telegram.me/empireoflies
این روز‌ها فیلمی انتظار اکران را می‌کشد که مملو از الفاظ و شوخی‌های رکیک جنسی است و سنت حسنه ازدواج را به استهزا کشیده است.

فیلمی که بنیان خانواده را هدف گرفته اکران می‌شود؟

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغاین روز‌ها فیلمی انتظار اکران را می‌کشد که مملو از الفاظ و شوخی‌های رکیک جنسی است و سنت حسنه ازدواج را به استهزا کشیده است.

فیلمی انتظار اکران را می‌کشد و برخی از کانال‌های طرفدار فیلم‌ساز تعداد روز باقی مانده به اکران فیلم را با ذوق‌زدگی اعلام می‌کنند که فیلم مملو از الفاظ و شوخی‌های رکیک جنسی است.

فیلم با به استهزا کشیدن سنت حسنه ازدواج و به سخره گرفتن ازدواج موقت قصد دارد به هر بهانه‌ای مخاطب را بخنداند

این فیلم با قراردادن یک شخصیت در بخشی از داستان قصد ترویج فعالیت یک گروه خاص را دارد. گروهی که مدتی است فعالیت‌هایشان مورد توجه کشور‌های داعیه آزادی است و ایران را به دلیل به رسمیت نشناختن این گروه همیشه به عنوان ناقض حقوق بشر می‌داند.

فیلمساز که داعیه تولید آثار در بخش خصوصی را دارد به هر بهانه‌ای خود را محق عبور از هر خط قرمزی می‌داند و در این فیلم که به لحاظ محتوا بسیار نزدیک به ۵۰ کیلو آلبالو است با مجوز وزارت ارشاد قصد اکران دارد.

فیلم با مجوز پروانه ساخت و نمایش خود را آماده اکران می‌کند در شرایطی که با بی‌تدبیری ارشاد یک بار وزیر مجبور به عذرخواهی شد حال باید دید شورای وزارت ارشاد قصد دارد بار دیگر با ارایه مجوز به فیلم مذکور وزیر را وادار به عذرخواهی کند؟

حال باید دید سازمان سینمایی از اختیارات خود برای عدم اکران فیلم سخیف و مستهجن بهره می‌برد یا با بی‌تدبیری فیلم را روانه اکران و موجب عذرخواهی وزیر در دولت یازدهم خواهد شد! و رکورد عذرخواهی وزیر و اعتراضات برای ارایه مجوز به فیلم‌هایی که بنیان خانواده را متزلزل و باعث فروپاشی آن می‌شود، خواهد شد؟!

انتهای پیام/فارس

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

این روز‌ها فیلمی انتظار اکران را می‌کشد که مملو از الفاظ و شوخی‌های رکیک جنسی است و سنت حسنه ازدواج را به استهزا کشیده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme