https://telegram.me/empireoflies

فحاشی و درگیری ضدانقلاب در شبکه رسانه‎ای بیان در قلب لندن

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: چندی پیش عبدالستار دوشوکی کارشناس بلوچ و شبکه های تندرو وهابی از برنامه “بیان” انتقاداتی می کند و این شبکه رسانه ای رادیکال ضد انقلاب را به یکسویه بودن متهم می کند.

وی در ویدئویی می گوید:”متاسفانه شبکه رسانه ای بیان با مدیریت یک بلوچ بنام قاسم درانی شیوه خاصی را در انعکاس و یا عدم انعکاس اخبار، گزارش و تحلیل های سیاسی دنبال می کند که ظاهرا سوال برانگیز شده است و مسئولین این رسانه دعوت به نقد از آن کرده اند. برای ما بلوچها بسیار تعجب آور است که چطور یک بلوچ که ادعای مبارزه بر علیه جمهوری اسلامی را دارد و از حقوق تمام ملت ایران دفاع می کند، در مورد محرومیت، مظلومیت و ظلمی و ستمی که به بلوچها و کردها می رود سکوت نسبی پیشه کرده است.”

وی در ادامه می گوید:” بیان که خود را نه یک رسانه بلوچی، بلکه یک رسانه ملی با اهداف فراگیر ملی معرفی می کند، در بسیاری از موارد یا بصورت ملی عمل نمی کند و یا اینکه بنا به دلایل و مصلحت هایی بلوچ و کرد را جزو ملت ایران بحساب نمی آورد و نسبت به درد بلوچها و  یا برخی از “اقلیت ها” بی تفاوت است.”

ظاهرا این نقد های تند و تیز به مذاق عوامل شبکه بیان از جمله قاسم درّانی خوش نمی آید! نکته جالب این که قاسم درّانی از کارشناسان و مجریان سابق شبکه های وهابی وابسته به عربستان سعودی و کشورهای شیخ نشین خلیج فارس می باشد که کاملا اتفاقی از ادامه کار با آنها انصراف داده و در لندن شبکه اینترنتی بیان را با پرداخت حقوق هنگفت به بیژن فرهودی از آمریکا و روح الله زم راه انداخته است. این اتفاق باعث می شود قاسم درانی، دوشوکی را با روشهای مختلف به این برنامه بکشاند و با چند سوال صوری و گذشت فقط چند دقیقه و با سناریوی از پیش تعیین شده، بیژن فرهودی به سراغ انتقادات دوشوکی می رود و با لحنی بد، وی را مورد بازخواست قرار می دهد که اینجا دوشوکی متوجه تله کارگذاشته شده این دوستان می شود و فرصت را غنیمت می شمرد و روح الله زم و برنامه بیان را مورد نقد و تمسخر قرار می دهد و داستانهای جیمزباندی زم را اگر چه مورد علاقه مردم می داند اما آنرا به درستی برای آینده و اعتبار اپوزوسیون خطرناک می داند و در ادامه به چند مورد از این داستان سازی ها اشاره می کند.

دوشوکی می گوید بسیاری از مخاطبان بیان در زیر پست های فیس بوکی شما فحاشی میکنند و شما با آوردن افراد تروریستی مثل سید محمد حسینی و حمایت از وی آبروی اپوزیسیون را در نزد مردم ایران بر باد داده اید. وی در ادامه به روح الله زم می گوید شما با تلاقی افکار دایی جان ناپلئونی و جیمزباندی سعی کرده اید داستان هایی را برای مردم ایران تعریف کنید که البته مردم هم استقبال می کنند ولی در نهایت این آسیب جدی به ضد انقلاب خارج نشین می زند و مردم به ریش همه ما می خندند.
اما داستان به اینجا ختم نمی شود و روح الله زم که سناریوی برنامه ریزی شده را شکست خوره می بیند با عصبانیت و به طرز عجیبی شروع به توجیه داستانهای چندساله اش می کند که این توضیحات نیز با لبخند تمسخرآمیز دوشوکی همراه می شود . مثلا در جایی که دوشوکی از بی اعتبار بودن و خنده دار بودن اسناد ارائه شده در آمد نیوز به زم انتقاد می کند روح الله زم در استدلالی خنده دار می گوید من این روایت ها را می گویم شما ها باید بیایید و این ها را ثابت کنید که نبوده و رد کنید والا باید مخاطب باور کند!! مثلا خدا را که ما نمی بینیم ولی باور می کنیم که وجود دارد!!!

میزان استدلال ضد انقلاب مثل گذشته آنقدر بچگانه و مضحک به نظر می رسد که حتی ضد انقلاب هم به تمسخر آن دست می زند و رسوایی برای شان بیش از پیش رقم می خورد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme