https://telegram.me/empireoflies
فاز اول آبرسانی به ۳۰ روستای بخش غیزانیه اهواز امروز با حضور استاندار خوزستان افتتاح شد و فاز دوم طرح آبرسانی به ۵۵ روستا‌ی دیگر این بخش آغاز می‌شود.

فاز نخست آبرسانی به غیزانیه اهواز افتتاح شد

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغصادق حقیقی پور مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان خوزستان گفت: فاز اول آبرسانی به ۳۰ روستای بخش غیزانیه اهواز امروز شنبه با حضور غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان افتتاح شد.

او درخصوص فاز دوم پروژه آبرسانی به بخش غیزانیه اظهار داشت: عملیات اجرایی این فاز امروز همزمان با افتتاح فاز اول آغاز شده است و براساس برنامه ریزی‌های انجام شده، تا ۲ ماه دیگر به بهره برداری خواهد رسید.

 

فاز نخست آبرسانی به غیزانیه اهواز افتتاح شد

حقیقی پور با بیان اینکه این طرح با اعتبار یک هزار و ۹۰۰ میلیارد ریال اجرا می‌شود، تصریح کرد: هدایت خط انتقال آب از تاسیسات صفیره تا نزهه و مابقی روستا‌ها صورت می‌گیرد و ۲۰ کیلومتر خط انتقال ۶۰۰ میلیمتری کارگزاری خواهد شد، همچنین بهره برداری طرح آبرسانی به دهستان مشرحات و ۸ روستای آن با اعتبار ۵ میلیارد تومان، شامل؛ ۲۵ کیلومتر خط انتقال، ۱۸ کیلومتر شبکه توزیع و ۴ ایستگاه پمپاژ با ظرفیت تولید ۲ هزار و ۲۰۰ متر مکعب آب در شبانه روز اجرایی شده است.

بخش غیزانیه در شرق اهواز پیش از این ۹۶ روستا داشت که بعضی از آنها خالی از سکنه شده و اکنون تعداد آنها به حدود ۸۰ روستا با حدود ۳۰ هزار نفر جمعیت رسیده است.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme