https://telegram.me/empireoflies

عناوین تقلبی صدای لس آنجلس نشین‌ها را در آورد

به گزارش «امپراتوری دروغ»در شبکه های ضدانقلاب شاید هیچ کدام بی کیفیت تر از شبکه های لس انجلسی نیست. منظور از شبکه های لس انجلسی، شبکه هایی ضدانقلابی است که دفتر خود را در شهر لس انجلس (در ایالت کالیفرنیای آمریکا) دایر گردیده است. شبکه پارس، کانال وان، شبکه اندیشه و ایران آرایی از جمله این شبکه ها هستند.

چند وقتی است این شبکه ها برای اعتبار بخشی به فسیل شدگان دربار پهلوی، عناوینی چون دکتر و مهندس استفاده می نمایند در حالی که این میهمانان حتی ساده ترین اطلاعات عمومی را هم ندارند و بیشتر موجبات خنده بینندگانش را فراهم می نماید.

انتخاب عناوین تقلبی برای میهمانان این شبکه ها از سویی مجریانی چون علیرضا میبدی، شهرام همایون، حمید شب خیز، امیر قاسمی، شچره درمانی درحالی است که برای برخی از عناصر ضدانقلاب مشخص شده است برای جذب منابع مالی از این وابستگان دربار شاه مخلوع می باشد.

برهمین اساس برخی از عناصر ضدانقلاب ساکن لس آنجلس تصمیم گرفته اند برای پایان دادن به این روند، در مقابل دفاتر این شبکه ها دست به تجمع بزنند و به آن ها فحش دهند !!!. یک از معترضین در صفحات اجتماعی خود نوشته است که: تنها عملی که در آمریکا جرم به حساب نمی آید فحش دادن است. و در ادامه از دیگر لس آنجلس نشین ها خواسته است که حساسیت به خرج ندهد و به مجریان این شبکه ها هر چقدر می توانند فحش بد !! دهند.

عناوین تقلبی صدای لس آنجلس نشین ها را در آورد
انتهای پیام/بولتن نیوز
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme