https://telegram.me/empireoflies

عدم حمایت آمریکا از تغییر حکومت در ایران و خشم رضا پهلوی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: چند روز پیش صدای آمریکا که در یک سال اخیر در چرخشی آشکار نسبت به دوران اوباما جانب ترامپ و سیاست های جنگ طلبانه وی را دنبال می کند مصاحبه ای با وزیر امور خارجه آمریکا داشته که نظرات وی را در خصوص ادامه تحریم های این کشور بر علیه ملت ایران را جویا شود.

ظاهرا پمپئو وزیر خارجه آمریکا در این دیدار در خصوص اپوزیسیون خارج از ایران گفته : ما نمی‌خواهیم که گروه‌های اپوزیسیون ایرانی (ضد انقلاب)در آمریکا و اروپا از تغییر حکومت ایران پشتیبانی کنند. ما می‌خواهیم که آنها به نمایندگی از جانب مردم عادی ایران کار کنند؛ مردمی که فقط سرشان به زندگی‌شان است، می‌خواهند بتوانند حجاب‌شان را بردارند،‌ کار کنند، کودکان‌شان را پرورش دهند، و مطابق میل‌شان عبادت کنند. این خواستهٔ مردم ایران است و اگر افراد فعال در خارج از کشور در راستای این هدف فعالیت کنند، ما از آن‌ها استقبال می‌کنیم.

این اظهارات که مطابق میل جنگ طلبان و اپوزیسیون رادیکال ساکن آمریکا نبوده و آنها در این یک سال گذشته امید های بسیار زیادی به تغییر حکومت در ایران با کمک های آمریکایی بسته بودند هم اکنون در اظهارات خود افسار پاره کرده و در مقابل ارباب خود قد علم کرده اند که تغییر حکومت در ایران به شما ارتباطی ندارد.

سردسته همه این اراذل و اوباش ساکن آمریکا یعنی رضا ربع پهلوی به این اظهارات مایوس کننده پمپئو واکنش نشان داده. رضا پهلوی عصر دیروز (یک شنبه)،در واکنش به اظهارت مسئول سیاست خارجی دولت ترامپ،بر روی صفحه فیس بوک خود چنین نوشته است:«تغییر رژیم و استقرار دموکراسی سکولار در ایران،خواسته میلیونها ایرانی است و اپوزیسیون دموکراسی‌خواه برای بیان و تحقق آن،اجازه هیچ دولت خارجی را نیاز ندارد. مردم ایران با تکیه بر مبارزات مدنی و اعتراضات و اعتصابات سراسری، بساط فرقه تبهکار را جمع خواهند کرد.

ظاهرا این اظهارات حتی در مخیله ضد انقلاب هم نمی گنجید و آنها حتی برای حمله به ایران هم روی آمریکا و دستگاه سیاست خارجی آن حساب باز کرده بودند ولی الان تمام آرزوهای پوشالی خود را بر باد رفته می بینند آنهم توسط کسانی که سالهاست آنها را به اربابی خود انتخاب کرده اند و به امید این که استخوانی جلوی آنها بیاندازد مرتب برایش دم تکان داده اند.

لازم به یاد آوریست چند روز پیش یکی از مجریان تلویزیون های لس آنجلسی در برنامه خود به رضا پهلوی بابت لودگی هایش حمله کرد و گفت رضا پهلوی اخیرا در جواب یکی از مخاطبانش گفته که به کار نواختن جاز مشغول است و از زمانی که در ایران بوده به این کار ممارست داشته و حتی در کاخ خودش این کار را می کرده. و از این به بعد قرار است در این صنعت فعالیت کند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme