https://telegram.me/empireoflies

شیطان بزرگ در آغوش مسعود بارزانی قرار گرفت

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: مسعود بارزانی روز گذشته، در منطقه تفریحی بارزانی ها در صلاح‌الدین از ماتیو تولر سفیر آمریکا در عراق و هیئت همراه، به گرمی استقبال کرد.

شیطان بزرگ در آغوش مسعود بارزانی قرار گرفت

مسعود بارزانی  و سفیر آمریکا در عراق در این دیدار اوضاع سیاسی عراق و آخرین تحولات منطقه را مورد تبادل‌نظر قرار داده و به فرآیند سیاسی عراق و نامزدی نخست‌وزیر جدید عراق پرداختند و همچنین به مسئله تظاهرات های اخیر در عراق نیز اشاره کردند.

بارزانی که فکر می کند آمریکایی ها دوست کردها هستند و یا دوست دارد اینگونه فکر کند، در این دیدار در خصوص آینده کردها، با فرستاده شیطان بزرگ رایزنی کرد.

سفیر آمریکا در عراق در این دیدار بارها از نقش مسعود بارزانی در تحولات عراق تقدیر کرد و از اینکه نمایندگان بارزانی در پارلمان عراق از مصوبه اخراج نظامیان آمریکایی حمایت نکرده و بر تداوم حضور اشغالگرانه آمریکا در خاک عراق، تاکید کرده اند، اظهار خوشحالی کرد.

سفیر آمریکا به بارزانی قول داد روابط اقلیم کردستان و آمریکا بهتر خواهد شد!

این در حالی است که بارها شاهد بودیم آمریکا دوست مورد اعتمادی برای کردها نیست و متاسفانه بارزانی ها، با وجود اینکه بارها از آمریکا خنجر خورده اند اما بحدی متکی به ارباب آمریکایی هستند، نمی توانند بدون دخالت شیطان بزرگ، در کردستان حکمرانی کنند.

بولتن

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme