https://telegram.me/empireoflies

شهید حججی؛ عجیبترین و خاصترین تاپ تن آپارات در یکسال اخیر!

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغاین شهید در وب سایت آپارات نیز شگفتی آفرید و در یک اتفاق بی‌نظیر در طول تاریخ «تاپ تن آپارات» (پربازدیدهای آپارات) تمام ۱۰ ویدیو نخست پربازدید هفته گذشته این وب سایت را به خود اختصاص داد.

شهید «محسن حججی» در کمتر از دو روز به نماد مقاومت و ایستادگی مردم ایران تبدیل شد و با زنده کردن صحنه عاشورا در مقابل چشمان همه، درس وارستگی و عاشقی را به  همگان آموخت. اکنون نام این شهید در هر جا که به چشم می‌خورد قلبها را مجذوب خود می‌کند و قلمها نیز از نوشتن در موردش باز نمی‌ایستند و چنان مبهوت حرکت او شده‌اند که در تفسیر کارش بازمانده‌اند. تمام صفحات اجتماعی پر است از نام و یاد و تحسین این شهید عزیز که قطعا برخواسته از صداقت و اخلاص اوست نسبت به پروردگارش.

این شهید در وب سایت آپارات نیز شگفتی آفرید و قدرت این شهید در جذب دلها خودنمایی دیگری کرد. در یک اتفاق بی‌نظیر در طول تاریخ «تاپ تن آپارات» (پربازدیدهای آپارات) ۱۰ ویدیو نخست پربازدید هفته گذشته این وب سایت همگی به شهید محسن حججی متعلق بود به نحوی که وب سایت آپارات را بر آن داشت تا گزارشی در این مورد منتشر نماید و شگفتی خود را ابراز دارد. گزارش این اتفاق را در ویدیوی زیر ببینید: 

دانلود/ گزارش تاپ تن آپارات

در ادامه لینکهای ده ویدیوی نخست پربازدید را که همگی متعلق به شهید حججی بودند مشاهده می‌کنید:

رتبه۱ http://www.aparat.com/v/RvT8u

رتبه۲ http://www.aparat.com/v/pGTVU

رتبه۳ http://www.aparat.com/v/qSR13

رتبه۴ http://www.aparat.com/v/TR0ve

رتبه۵ http://www.aparat.com/v/ocPNO

رتبه۶ http://www.aparat.com/v/0Lm12

رتبه۷ http://www.aparat.com/v/tKWFP

رتبه۸ http://www.aparat.com/v/TDVBI

رتبه۹ http://www.aparat.com/v/40xj3

رتبه۱۰ http://www.aparat.com/v/IqdpH

انتهای پیام/جام نیوز

این شهید در وب سایت آپارات نیز شگفتی آفرید و در یک اتفاق بی‌نظیر در طول تاریخ «تاپ تن آپارات» (پربازدیدهای آپارات) تمام ۱۰ ویدیو نخست پربازدید هفته گذشته این وب سایت را به خود اختصاص داد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme