https://telegram.me/empireoflies

شهرام همایون: خداحافظ !

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در سالهای اخیر بسیاری از تلویزیون‌های ماهواره‌ای لس‌آنجلسی به‌سبب کاهش مخاطب و کمک‌های مالی، با ورشکستگی مواجه شده‌اند. برخی از این تلویزیون‌ها نیز به‌دلیل وضعیت بسیار وخیم اقتصادی مجبور به تعطیلی شده‌اند.

هر روز در تلویزیون‌های لس‌آنجلسی شاهدیم که کسری‌های چندین هزار دلاری این تلویزیون‌ها اعلام و از مخاطبین خواهش می‌شود “کمک‌های قابل توجه” خود را به سوی این تلویزیون‌ها سرازیر کنند، با این وجود هر روز بر میزان کسری بودجه آنها افزوده و یک قدم به ورشکستگی نزدیک می‌شوند.

چند روز پیش «تلویزیون آزاد» تریبون گروه‌های تروریستی شرق کشور با مدیریت «فضائل عزیزان»، به‌سبب مشکلات شدید مالی تعطیل شده بود.

در آخرین مورد، «شهرام همایون» کلاه‌بردار فراری و مدیر تلویزیون «کانال یک» با حضور در این تلویزیون، با اذعان به شرایط اقتصادی بسیار نامناسب «کانال یک»، گفت: “بزرگترین مشکل کانال یک برای سودآوری شخص من و برنامه آخرین لحظه است. این برنامه باعث شده که تلویزیون نتواند از مجراهای طبیعی خود درآمد کسب کند و چند وقت است این موضوع را فهمیدم …”

شهرام همایون

شهرام همایون

«شهرام همایون» با بیان اینکه در سالهای اخیر توسط پلیس بین‌الملل (به‌سبب کلاه‌برداری‌های متعدد در ایران) تحت تعقیب است و تنها با حمایت‌های پلیس آمریکا تاکنون دستگیر نشده، و از طریق رسانه‌های مختلف فشارهای زیادی به وی وارد می‌شود، افزود: “… من باید بتوانم جوابگوی کارمندانم باشم. اگر حمایت‌های مالی جدی از من نشود، نمی‌توانم به برنامه‌ام ادامه دهم … با این وضعیت، از روز دوشنبه (۲۵ خرداد) برنامه آخرین لحظه پخش نخواهد شد … باید بتواند این تلویزیون را اداره و به وضعیت اقتصادی رسیدگی کنم …”

وی با اشاره به اینکه برنامه آخرین لحظه با ۲۰ سال سابقه و قدیمی‌ترین برنامه در بین شبکه‌های لس‌آنجلسی ضدانقلاب است که به‌زودی تعطیل خواهد شد، خاطرنشان کرد: “بعد از این به عنوان کارشناس در برنامه خبری ممکن است تفسیری ارائه کنم، اما به عنوان یک مجری روزانه در روز پنجشنبه بعد ۲۰ سال از شما خداحافظی می‌کنم …”

«شهرام همایون» در حالی از فعالیت‌های سیاسی و خرابکارانه علیه جمهوری اسلامی در ایام سالگرد انتخابات سال ۸۸ و اغتشاشات پس از آن ناامید شده که گویا به‌نظر می‌رسد اکنون فعالیت‌های تجاری و اقتصادی خود را به فعالیت‌های سیاسی ترجیه می‌دهد. وی گفت: “شرایط زمانه من را وادار به این کار کرده است. ما باید بیزینس (تجارت) کنیم تا بتوانیم درآمد لازم را بدست بیاوریم …”

گفتنی است، «شهرام همایون» که در سالهای ابتدایی دهه ۷۰ خورشیدی به‌دلیل کلاه‌برداری و صدور چک بی‌محل از کشور گریخت، پس از تاسیس تلویزیون لس‌آنجلسی «کانال یک» از طریق پول‌های بادآورده و دزدی، در چهره یک اپوزسیون جمهوری اسلامی‌و حامی‌خاندان پهلوی ظاهر شد. البته وی برای ایجاد پرستیژ در بین دیگر ضدانقلاب‌ها دلیل فرار خود را مبارزات سیاسی عنوان کرده بود.

«شهرام همایون» در روزهای اخیر انتقاداتی علیه «ربع پهلوی» به‌سبب عملکرد ضعیف او، عنوان کرده بود و به‌نظر می‌رسد حذف رسانه‌ای همایون با درگیری او با «ربع پهلوی» و قطع کمک‌های پهلوی‌ها مرتبط باشد. چند روز پیش نیز «فرامرز فروزنده» مجری شبکه لس‌آنجلسی «اندیشه» به‌سبب انتقاد از «ربع پهلوی» از این تلویزیون اخراج شده بود.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme