https://telegram.me/empireoflies

شبکه ایران اینترنشنال؛ پناهگاهی برای مجریانی که بهشان تجاوز شده

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: چند سال پیش نگار مرتضوی به همراه مهشید ندیری دو نفر از مجریان شبکه صدای آمریکا از این شبکه اخراج شدند.

افول این شبکه کنگره آمریکا را بر آن داشت تا بعد از پیروزی دونالد ترامپ با اعزام گروه تحقیق و نظارت، علت شکست را بیابد؛ این گروه تحقیقی نتیجه عملکرد خود را پس از یک سال ارائه کرد؛ در این گزارش علل اصلی شکست این شبکه حسادت و باندبازی کارمندان آن و مدیریت عنوان شده بود.

بر اساس این گزارش مدیریت صدای آمریکا بارها تغییر کرده و بسیاری از این شبکه اخراج شده اند، ولی تفاوتی در سقوط آزاد این شبکه ایجاد نشده است.

شکست رسانه ای صدای آمریکا ناشی از باندبازی و فساد اخلاقی و مالی برنامه سازان و مجریان این شبکه است که بنا بر اخبار منتشره از کارمندان سابق این شبکه گفته می شود که اخراج جمشید چالنگی توسط واحد حفاظت صدای آمریکا٬ به دلیل شکایت ستاره درخشش از تعرض وی بوده که با وجود انکار چالنگی، تصاویر دوربین‌های مدار بسته حکایت دیگری داشته است.

نگار مرتضوی همان زمان در وبلاگ خود با انتقاد از رویا ملکی یکی از همکاران اش در صدای آمریکا در خطاب به وی نوشته بود “:اینو بدون همیشه تو حاشیه بودن خوب نیست بالاخره یه روز نوبت به شما هم می رسه. مخصوصا اینکه بعد از رفتن ما مجبوری با آقای فلاحتی برنامه رو اجرا کنی.»
اشاره او به مهدی فلاحتی دیگر مجری شبکه صدای آمریکاست که همان زمان ماجرای فساد اخلاقی او در تجاوز به یکی از همکاران خود برملا شده بود.
لازم به ذکر است چندی ماه قبل «الهام ستاکی» مجری سابق این شبکه وابسته وزارت خارجه امریکا، از مهدی فلاحتی به دلیل تجاوز به او شکایت کرد. با این حال مجری متجاوز همچنان مورد اعتماد روسای صدای آمریکا قرار گرفت و حتی برنامه های بیشتری به او اختصاص داده شد.

اکنون نگار مرتضوی در شبکه ایران اینتر نشنال مشغول فعالیت است و باید روز هایی که در صدای آمریکا به وی تجاوز می شده است را زا یاد ببرد اما این نوع رفتار برده مابانه در همه شبکه های فارسی زبان از تلویزیون های فکسنی لس آنجلسی گرفته تا بی بی سی فارسی و من و تو وجود دارد این برده ها در ظاهر مثل یک کارمند عالی رتبه برخورد می شود ولی بعد از مدتی می فهمند فقط برای مطامع جنسی به این تلویزیون های آورده شده اند.

 

تلویزیون ایران اینتر نشنال که چند ماه پیش قبل از انتخابات ریاست جمهوری ایران راه اندازی شده است در ماه های اخیر خبرنگاران و مجریانی را که از دیگر شبکه ها اخراج شده اند را جذب نموده این خبرنگاران مثل آرام بلند پز از تلویزیون من و تو بار ها در آن شبکه ها به اعتراف خودشان بهشان تجاوز گروهی  شده است و اکنون برای فرار از تجاوز مثل نگار مرتضوی به تلویزیون ایران اینتر نشنال پناه آورده اند.

انتهای پیام/

 

https://telegram.me/empireoflies

۱۰ دیدگاه

 1. ممنونم ممنونم وقت نداریم ممنونم ممنونم ،بعضی وقتها مجری برای خودش هم میگه ممنونم وفت ندارم سوال کنم ازخودم ممنونم ،
  اگه این بابا به جای تکرا ۲۰۰الی۳۰۰بارممنونم اجازه بده مهمانهاش حرف بزنند نیازبه ممنونم ممنونم نیست .ادم قحطی که خربستان ببخشید عربستان این مجری را انتخاب کردن همون سازگارا خودمون بهتر از رمضانی برنامه اجرا میکنه چرا این خرچنگ رو اوردن پول باداورده واز ترامپ جامونده خلاصه پول حرامی است که به این شبکه بامجری قشنگش میدن حالا یادم اومد اینهمه ممنونم که میگه وقت نداریم مگه برنامه دارند که وقت کم دارن مگه برنامه اشپزی را ۱۰۰۰دفعه تکرار نمیکنن اینهمه ممنونم برا اینه که کلاس بزاره که مثلا بعله ماهم تلویزیونیم نمیشه به جای یک قسمت اشپزی بیان توضیح بدن که هزینه این تلویزیون ازکجا وچگونه بدست میارن.حالا منم ممنونم اگر جواب بدن

 2. ممنونم ممنونم

 3. نمیشه بلاتشبیح امیر جعفری را بیارن نقش ملک سلمان فیلم بسازن چون گفتم بلا تشبیح خیلی شبیه همند میگن بعضی وقتا شاه عربستان یادش میره که کیه مثلا یادش رفته که مادرش یمنی خیال میکنه مادرش توسط یمنی ها……………واینجوری خواهرزاده یمنی هاست

 4. کاملا حق با شماست!

 5. شما خوبید!

 6. شما که خیلی خوبید. ای را همه می دونند….همه…

 7. یادتون رفت بگید بهایین

 8. فریدون افتخاری

  خانم نگار مرتضوی محکم سخن میگوید ولی سطح دانش او در حد مدرک است بنابراین در مناظره کم میاورد

 9. یعنی یه نظر مخالف واسه انتشار نبوده

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme