https://telegram.me/empireoflies

شبه رسانه BBC فارسی؛ ده سال جنگ بر علیه مردم ایران

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: ده سال پیش در چنین روزهایی شبه رسانه ای پا به عرصه وجود گذاشت که تا امروز از هر گونه دشمنی با ملت بزرگ ایران و شیعیان و مسلمانان جهان دریغ نکرده است.

آن سال ها کمیته مرکزی هماهنگی براندازی نظام  متشکل از نمایندگان دستگاههای جاسوسی آمریکا، اسرائیل و انگلستان با سرکردگی بن گورین یا همان یعقوب قادری به این تصمیم رسیدند که برای انتشار اخبار و حوادث برای افکار عمومی ایران و جهان و همچنین پروپاگاندای رسانه ای در جهت تشدید آشوب در ایران نیاز به رسانه ای خارج از ایران دارند که بتواند کاملا حرفه ای این وظیفه را انجام دهد بر همین اساس جمعی از روزنامه نگاران اصلاح طلب که از سال ها قبل با دستگاههای جاسوسی غربی ارتباط داشتند و سال ها پیش از ایران فرار کرده بودند با آموزش هایی جذب این شبکه شدند.
بی‌بی‌سی فارسی یک دستگاه پروپاگاندا و یک ماشین تبلیغاتی هوشمند و بخشی از قدرت نرم حکومتی بریتانیا و بخشی از جنگ نرم علیه ایران است. این شبکه با پوشش سریع و حرفه‌ای از مسائل داخلی ایران و با زبانی قابل فهم و جذاب برای طبقه متوسط ایرانی، به آنها این حس را می‌دهد که تریبون و صدای این طبقه است. طبقه‌ای که احساس می‌کند صدایش در در رسانه رسمی منعکس نمی‌شود.

در واقع این شبکه بازوی اصلی رسانه‌ای ستاد مشترک عملیات روانی براندازی نظام جمهوری اسلامی، است که ماموریت ویژه یا را در میان این اندام واره جنگ رسانه ای بر عهده دارد. شبه رسانه‌ای که بخش تصویری آن در طول ۱۰ سالی که از تاسیسش می‌گذرد به مرکز ثقل دروغ پردازی هدفمند علیه نظام و مردم ایران و محفلی برای تبلیغ عناصر تروریستی شناسنامه‌دار نظیر سرکردگان منافقین و امثال عبدالمالگ ریگی و داعش تبدیل شده است.

در طی ده سالی که این شبه رسانه انگلیسی به دشمنی با ایرانیان همت گماشته موارد بسیار زیادی را می توان مثال زد که نماد دشمنی یک جریان رسانه ای با یک ملت است.
مردم ایران هیچگاه حمایت این رسانه انگلیسی از سرکرده گروهک تروریستی جندالشیطان، یعنی «عبدالمالگ ریگی» را فراموش نمی‌کنند. در سال های آغازین شروع به کار این شبه رسانه ارادت بی بی سی فارسی به تروریست شناسنامه‌داری نظیر ریگی به حدی شده بود که برای او رپورتاژ آگهی سفارشی پخش می‌کرد!
یا حتی خبرنگار بهایی این شبکه بر روی عرشه ناو هواپیمابر یواس اس آبراهام لینکلن هنگام خروج از تنگه هرمز رو به سرزمین ایران نوید جنگ در مقابل ملت ایران را می دهد.
حتی ردپای کی از خبرنگاران این شبکه در عراق در جریان شهادت یکی از فرماندهان شیعه عراقی در جنگ با داعش نیز دیده می شود. گذشته از این حمایت ها و دست داشتن کارکنان بی بی سی در جنگ علیه ایرانیان و شیعیان ترفند های این شبکه در بی اعتباری، ناامیدی و تحقیر ملت ایران با شیوه هیا رسانه ای را نمی توان نادیده گرفت.
این شبکه حتی در جریان انتخابات مجلس و خبرگان رهبری هم عملا ورود داشته برای ایرانیان نسخه هایی را می پیچد که متاسفانه حاصل این لیستها در انتخابات مجلس شورای اسلامی تا کنون حاشیه های بسیار زیادی را برای ملت ایران به ارمغان آورده است.

البته ناگفته نماند که جریان های رسانه ای انقلابی نیز در طی ده سال گذشته در مبارزه با این پروپاگاندای رسانه ای بیکار ننشسته اند و رسوایی های موجود در این شبکه شبه جاسوسی را افشا نموده که حاصل آن نزول اعتبار این رسانه در نزد افکار عمومی چه داخلی و خارجی است تا جایی که تنها در چند ماه اخیر قریب به ۱۲ نفر از کارکنان این رسانه جاسوس محور از آن استعفا داده اند تا بیش از این آلوده به صفت دشمنی با ملت ایران نشوند هم چنین سیاست های جانبدارانه این شبکه در حمایت از تروریستها موجب شده که بسیاری از اپوزیسیون خارج نشین نیز برای اخبار و تحلیل های این تلویزیون اعتباری قائل نباشند آن را دشمن هر ایرانی بدانند.
ثمره این دشمنی ده ساله با ملت ایران دیر یا زود دامن کارمندان خائن و رهبران خبیث این جریان شبه رسانه ای را خواهد گرفت و این کفتارهای رسانهای نیز همانند دشمنان تابلودار و منافق ایرانیان در پیشگاه ملت رسوا و ذلیل خواهند شد.
انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme