https://telegram.me/empireoflies

شادمانی اسرائیل از توهین نوریزاد به سردار سلیمانی

 

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغدر میان بسیاری از گروه‌ها و عناصر اپوزیسیون فراری و داخل کشور، برخی افراد هستند که نه مورد اقبال اپوزیسیون خارج‌نشین قرار می‌گیرند و نه حامیان نظام اسلامی.افرادی مانند «محمد نوری‌زاد» ز این دسته افراد هستند که از اپوزیسیون جمهوری‌ اسلامی آنها را مزدور و نفوذی نظام اسلامی می‌داند و از سویی دیگر به‌ سبب فعالیت‌های غیرقانونی و ساختارشکنانه در ایران، با برخورد حکومت نیز مواجه می‌شوند. حقیقتاً که لقب «چوب دو سر نجس» برازنده نوری‌زاد است؛ افرادی از این طرف رانده و از آن طرف وامانده شده اند.

به همین دلیل این افراد برای این که خود را به مخالفین نظام اسلامی ثابت کنند روز به روز به تحرکات و اقدامات یاختار شکننانه خود ادامه می دهند تا اندکی برای اربابان ضد انقلاب خود دم تکان داده باشند ولی همواره این افسوس برایشان باقی می ماند که تحرکاتشان برای اربابانشان شیرین جلوه نمی کند و از این نوکران حلقه به گوش تندروی ها و توهین های وقیحانه تری را طلب می کنند.

محمد نوری زاد که در کارنامه سیاسی خود از سال ۸۸ توهین های بی سابقه ای به افراد و چهره های مقدس نظام و اسلام داشته است.در موارد مختلفی نیز مانند  «ادای احترم به شیطان‌پرستان» ، «تبرعه منافقین» ، «تشکر از خاندان منحوس پهلوی» ، «نفی شهادت حضرت زهرا (س)» و … نیز داشته که سبب خوشحالی دشمنان جمهوری اسلامی و ضدانقلاب شده، وی هم چنین دو سال پیش با الفاظ زشت و توهین‌آمیز به نمایندگان ملت ایران در مجلس شورای اسلامی حمله کرد و خانه ملت را «اصطبل»  و نمایندگان مجلس را «لکه ننگی بر قاموس بشریت» نامید.

وی همچنین دو سال پیش در اهانت به رزمندگان دفاع مقدس و در راستای جلب توجه دشمنان ملت ایران، با توهین به شهدا، آزادگان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، گفته بود دفاع مقدس جنگی ابلهانه و بی‌فایده بود که فقط جیب مسئولان و آخوندها را پر کرد و جوانان مردم را به کشتن داد!

همچنین وی مدتیست که به بهانه دل جویی از برخی از خانواده های کشته شدگان فتنه ۸۸ که عمدتا به دست منافقین در خیابان ها به جهت راه اندازی پروژه کشته سازی و زیر سوال بردن مشروعیت نظام کشته شده اند به سراغ این خانواده ها می رود و در این پروژه تهمت های ناروایی را متوجه نظام اسلامی می کند و از این تحرکات برای آتش نفرت خود هیزم تهیه می کند

در آخرین اقدام وی در نوشته ای در صفحه فیس بوک خود با اشاره به بیانیه سردار سلیمانی خطاب به حاکمان بحرین این اقدام را دخالت در امور خارجه مملکت دانسته و گفته این اقدامات باعث به وجود آمدن جنگی جدید در منطقه خواهد شد زیرا بحرین یک کشور قدرتمند است!!! و کشوری قدرتمند تر مثل عربستان !! را در پشت خود دارد و در ادامه با توهین به این سردار عارف می نویسد:”شما قپه های سلیمانی را از روی دوشش بردارید و بفرستیدش به بیرون مرزها، مگر وی را به ماشین شویی بپذیرند. اطلاعات سوخته ی وی و سایر سرداران، دور ریز دستگاه های امنیتی اسراییل و روس است. پیش از انقلاب کارِ سابقِ جناب سلیمانی مگر چه بوده؟ یا لوله کش و آهنگری بوده یا با موتور سیکلتش مسافری جابجا می کرده و یا جنسی احیاناً در کویر کرمان.”

البته وی در این نوشته هیچ اشاره ای به این موضوع نکرده که اگر امثال سردار سلیمانی و دیگر رزمندگان مقاومت در جبهه بیرون مرز ها نبودند اکنون باید امثال نوری زاد خانواده خود را برای جهاد نکاح یا تقدیم داعش می کردند یا باید جنازه آنها را در گورستانی مدفون میدیدند.

در راستای حمایت از این اقدامات توهین آمیز روز نامه تایمز اسرائیل با حمایت از این عنصر خود فروخته نوشت:”محمد نوری زاد،نویسنده، هنرمند و فعال سیاسی مخالف سیاست های نظام اسلامی، با اعتراض به سخنان سردار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران در خصوص تشویق مردم بحرین به شورش علیه دولت گفته است: «آیا سلیمانى همانگونه که بحرینى ‌ها را به شورش علیه دولت این کشور فرا خوانده، اجازه تظاهرات به مخالفان جمهورى اسلامى و حامیان جنبش سبز براى تجمع در مقابل منزل کروبى و موسوى و زهرا رهنورد را نیز مى ‌دهد؟»”

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme