https://telegram.me/empireoflies

سندی که نشان دهنده خیانت یک شبکه فارسی زبان علیه بیماران ایرانی است

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغکیانوش جهانپور سحنگوی وزارت بهداشت ایران در حساب توییتری خود با انتشار سندی نوشت: این سند را برای عمله های رسانه ای ضد ایران و  ایرانی ارسال کنید تا در دفتر کمپین اینترنشنال رذالت خود و  تحریم دارو و تجهیزات پزشکی علیه ایرانیان، به یادگار نگاه دارند.

وی در ادامه افزود: ناکامی  آمریکا و غرب در مقابله با کرونا و البته توفیق نسبی ایرانیان البته درد بزرگیست که درمان ندارد…

وی افزود: سند مربوط به ریجکت درخواست ایران برای خرید کیت‌های تشخیصی ویروس کرونا از کره جنوبی را منتشر کردیم که نشان می‌دهد شبکه‌های خارجی فارسی زبان، پیوست رسانه‌ای را برای عدم تحویل کیت‌های تشخیصی کرونا آماده کرده بودند. در نتیجه این موضوع بانک کره‌ای درخواست ایران را ریجکت کرد تا این کیت‌ها تحویل ایران نشود.

پیش از این، جهانپور با انتشار سندی دیگر از جنایت علیه بشریت و تحریم ظالمانه دارو و تجهیزات پزشکی علیه ملت ایران را منتشر کرده و نوشته بود: عمله های رسانه ای به ظاهر پارسی گوی دشمن، در شب و روز گذشته، پیوست رسانه ای تحریم علیه ایرانیان را رقم می‌زنند ناکامی ارباب در مقابله با #کرونا و همزمان توفیق یک ملت در مواجهه با آن.

شبکه معاند ایران اینترنشنال، جمعه شب با انتشار گزارشی سراسر کذب علیه نظام بهداشت و درمان، سپاه پاسداران و ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در خرید کیت‌های آزمایشگاهی منتشر کرد تا خط لازم را برای راهزنی جدید آمریکایی‌ها علیه مردم ایران فراهم شود و صبح شنبه، کره جنوبی به بهانه تحریم ایران، درخواست وزارت بهداشت را رد کند.

انتهای پیام/فارس

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme