https://telegram.me/empireoflies
نتایج یک نظرسنجی نشان می‌دهد عملکرد ضعیف رئیس جمهور آمریکا در مقابله با شیوع ویروس کرونا موجب پیشتازی ۸ درصدی رقیب دموکرات او ...

سقوط محبوبیت ترامپ درپی افزایش شمار قربانیان کرونا در آمریکا

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغبر اساس نتایج یک نظرسنجی، افزایش شمار قربانیان ویروس کرونا در آمریکا کاهش محبوبیت «دونالد ترامپ» رئیس جمهور این کشور را به‌دنبال داشته است.

طبق نتایج نظرسنجی مشترک خبرگزاری «رویترز» و شرکت «ایپسوس»، انتقادات از عملکرد دولت ترامپ درقبال شیوع ویروس کرونا در آمریکا، موجب افزایش فاصله محبوبیت وی از «جو بایدن» رقیب دموکرات او در انتخابات ریاست جمهوری پیش روی این کشور شده است.

بر اساس این نظرسنجی که روزهای دوشنبه و سه‌شنبه انجام شده است، ۴۱ درصد از آمریکایی‌ها عملکرد دولت ترامپ در کاخ سفید را قابل قبول می‌دانند که نسبت به نظرسنجی ماه گذشته ۴ درصد کاهش داشته است.

از سوی دیگر ۵۶ درصد از شرکت کنندگان عملکرد دولت ترامپ را ضعیف توصیف کرده‌اند که نسبت به نظرسنجی پیشین با افزایشی ۵ درصدی همراه است.

طبق نتایج این نظرسنجی، ۴۶ درصد از رأی‌دهندگان آمریکایی در انتخابات آبان امسال از بایدن حمایت خواهند کرد و تنها ۳۸ درصد به ترامپ رأی خواهند داد. این درحالی است که در نظرسنجی مشابه هفته گذشته رویترز/ایپسوس، محبوبیت بایدن ۲ درصد بیشتر از محبوبیت ترامپ بود.

همچنین این نظرسنجی نشان می‌دهد تنها ۱۳ درصد از مردم آمریکا عملکرد دولت ترامپ در مقابله با ویروس کرونا را قابل قبول می‌دانند و بخش عمده‌ای از رأی دهندگان این عملکرد را غیر قابل دفاع می‌دانند.

روز گذشته بایدن در حساب توئیتری خود ویدئویی را منتشر کرد که در آن با استفاده از صحبت‌های ترامپ طی ماه‌های گذشته، بی توجهی وی نسبت به موج گسترده شیوع ویروس کرونا در آمریکا را نشان می‌داد.

در حال حاضر آمریکا با بیش از ۸۰ هزار مورد فوت در اثر ابتلا به ویروس کرونا به بزرگ‌ترین مرکز شیوع این بیماری در جهان تبدیل شده است.

منبع: خبرگزاری فارس
انتهای پیام/
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme