https://telegram.me/empireoflies
در این خبر تصویری را خواهید دید از ساعت‌های مچی در دمشق که تصویر رهبر انقلاب و سیدحسن نصرالله بر آن نقش بسته است.

ساعت‌های مزین به تصویر رهبر انقلاب در سوریه+عکس

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغدر این خبر تصویری را خواهید دید از ساعت‌های مچی در دمشق که تصویر رهبر انقلاب و سیدحسن نصرالله بر آن نقش بسته است.

به برکت وجود حرم حضرت زینب (س) و حضرت رقیه (س) دختر مکرم حضرت اباعبدالله(ع)مردم ایران سفر به سوریه را جزئی از سفرهای زیارتی خود برای زیارت حرم اهل بیت علیهم السلام انتخاب می‌کردند، سفری معنوی که با درگیری سوریه در جنگ با گروه‌های تکفیری و تروریستی ناممکن شد.

اگر تا پیش از درگیری‌های سوریه مردم ایران و دیگر شیعیان برای زیارت حرمین به سوریه سفر می‌کردند حالا با حمله گروه‌های تروریستی فرزندان و جوانان خود را برای دفاع از حرم اهل بیت علیهم السلام به دمشق و سوریه می فرستند تا گزندی به حریم حضرت زینب (س) نرسد.

نقش هدایت‌های رهبری معظم انقلاب در پیروزی‌های شکل گرفته در سوریه نه تنها بر مردم سوریه بلکه بر هیچ فرد دیگری پوشیده نیست، حمایت‌‎های ایران و همراهی گروه‌های نظامی برای مقابله با گروه‌های تکفیری و تروریستی ضربات مهلک و سنگینی را به جبهه دشمن زده است.

همچنین حمایت‌های سیدحسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان، حضور جوانان لبنانی برای دفاع از حرم حضرت زینب (س) و همراهی دولت سوریه نیز توانسته است بسیجی از نیروهای مردمی را برای دفاع از حریم ولایت در سوریه گردهم آورد.

علاقه مردم دمشق و سوریه به رهبر انقلاب، سیدحسن نصرالله و بشار اسد موجب شده تا آنها عکس این سه شخصیت برجسته را بر روی ساعت‌های مچی خود حک کنند تا همیشه به یادآنها باشند.

پرسه زنی در دمشق و عکاسی از ساعت‌هایی که تصویر رهبر انقلاب بر روی آن نقش بسته سوژه این روزهای شبکه‌های اجتماعی شده است.

نقش چهره رهبر انقلاب و سیدحسن نصرالله بر ساعت مردم دمشق+ تصویر

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

در این خبر تصویری را خواهید دید از ساعت‌های مچی در دمشق که تصویر رهبر انقلاب و سیدحسن نصرالله بر آن نقش بسته است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 3.95 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme