https://telegram.me/empireoflies
شبکه دوم تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارشی مختصر تحت عنوان «عاملان ترور در سازمان موساد» از یگان ویژه «ریمون» که یکی از بخش‌های آژانس موساد است و انجام عملیات تروریستی سراسر جهان را بر عهده دارد، منتشر کرد.

ریمون یگان ویژه ترور دانشمندان هسته‌ای و سران مقاومت

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغمنابع تلویزیونی و مطبوعاتی رژیم صهیونیستی مستنداتی در خصوص اقدامات تروریستی آژانس جاسوسی موساد و ترور دانشمندان هسته‌ای ایران توسط واحد «ریمون»، که یکی از بخش‌های این آژانس جاسوسی است، را فاش کرد‌ه‌اند.

شبکه دوم تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارشی مختصر تحت عنوان «عاملان ترور در سازمان موساد» از یگان ویژه «ریمون» که یکی از بخش‌های آژانس موساد است و انجام عملیات تروریستی سراسر جهان را بر عهده دارد، منتشر کرد.

۴۰ مرد و زن عاملان معروف‌ترین عملیات‌های تروریستی جهان

به گفته منابع خارجیِ غیرصهیونیستی، تعداد عناصر این واحد به بیش از ۴۰ نفر نمی‌رسد که ۵ تن از آنها زن می‎باشند. براساس این گزارش‌ها، عامل هرگونه عملیات تروریستی معروف در جهان، سیستم اطلاعاتی ریمون می‌باشد، که ترور «محمود المبحوح» یکی از رهبران حماس و حتی ترور دانشمندان هسته‌ای ایران توسط این واحد انجام گرفته است.

این شبکه تلویزیونی عبری زبان در ادامه افزود: هویت مجریان عملیات تروریستی این واحد ناشناخته و مجهول است و هیچکس نمی‌تواند آنها را شناسایی کند.

تلویزیون اسرائیل گفت: ریمون یکی از بخش‌های واحد عملیاتی سازمان اطلاعات اسرائیل «موساد» است که طبق گزارش روزنامه انگلیسی «دیلی تلگراف» به «کیساریا» معروف است.

پیش‌تر، یکی از دادگاه‌های رژیم صهیونیستی اجازه پخش اعتراف‌های «مائیر داگان»، رئیس پیشین آژانس جاسوسی موساد در خصوص یکی از افسران این رژیم به نام «دانیل عوکیف» را داده بود، طبق اظهارت‌ داگان، این افسر اسرائیلی در خصوص قتل یکی از گردشگران انگلیسی گفته بود: دلیل این اقدام خدمت به سیستم و واحد ترور «ریمون» است.

وقتی لیست تحت تعقیب‌ها ترور می‌شوند

لازم به ذکر است «آریل شارون» این واحد را تاسیس و مئیر داگان آن را رهبری می‌کرد.

براساس این اسناد فاش شده، داگان گفته بود: وقتی‌که وارد نوار غزه شده بود تعداد فلسطینی‌های تحت تعقیب اسرائیل (۳۰۰) نفر بودند، وی در ادامه با افتخار می‌گوید توانست (۲۹۰) نفر از آنها را به قتل برساند و فقط ده نفر از افراد تحت تعقیب زنده ماندند. داگان اعتراف کرد که سازمان در ازای هر یک نفر فلسطینی‌ که به قتل می‌رسید، صدها نفر را بازداشت و دستگیرمی‌کرد.

شایان ذکر است سیستم اطلاعاتی ریمون را اریل شارون (۴۷) سال پیش، هنگامی‌که فرمانده منطقه جنوبی سرزمین‌های اشغالی وابسته به رژیم صهیونیستی بود، تاسیس کرد.

مطبوعات رژیم صهیونیستی از این واحد به واحدی اطلاعاتی – تروریستی یاد می‌کنند.

شبکه دوم تلویزیون عبری زبان، با توجه به اسناد اطلاعاتی فاش شده رژیم صهیونیستی می‌گوید فرماندهی مناطق جنوبی سرزمین‌های اشغالی وابسته به اسرائیل تصمیم گرفته است این واحد را بازسازی و تغییراتی را در بدنه آن بوجود بیاورد، تا بتواند با کیفیت بهتر نسبت به گذشته عملیات نظامی را در نوار غزه انجام دهد، بنابراین به سربازانی با تجربه، سنگدل و نترس نیاز دارد.

این شبکه در ادامه افزود: این واحد جدید سیستماتیک ده‌ها سرباز را در اختیار دارد که طبق جدیدترین شیوه‌های جنگی آموزش دیده‌اند و برترین تجهیزات نظامی زرادخانه صهیونیستی را در اختیار دارند. این جنگجویان اسرائیلی، سنگدل و نترس بوده که با خشونت هر چه تمام‌تر وارد عمل می‌شوند، و هنگام ورود به عمق خاک دشمن لباس‌های مبدل بر تن دارند تا بتوانند رهبران فلسطینی را راحت تر حذف کنند.

پنجاه سال عملیات تروریستی

لازم به ذکر است این مشخصه‌ها برای رهبران قدیمی ارتش که از واحد اطلاعاتی ریمون به عنوان واحد تروریستی نام می‌برند، نااشنا نمی‌باشند. واحد ریمون در اوایل دهه هفتاد میلادی قرن گذشته فعالیت‌های خود را شروع کرد و توانست فضای رعب و وحشت زیادی را در سازمان‌های فلسطینی و رهبران آن در نوار غزه ایجاد کند. نوار غزه طی آن روزها در اوج فعالیت‌های مسلحانه خود بود که امروزه از آن عملیات مقتدرانه نظامی چیزی جز داستان‌های تاریخی نمانده که حتی اسرائیلی‌ها – به گفته شبکه دوم این رژیم- تا به امروز از آن یاد می‌کند.

سردبیر روزنامه «هاآرتص»، گزارشی از زندگی شخصی «مائیر داگان» رئیس پیشین سازمان جاسوسی این رژیم منتشر کرد که داگان اشاره کرده بود اریل شارون نخست‌وزیر اسبق اسرائیل اصرار به انتصاب وی به عنوان رئیس موساد داشته است زیرا به اعمال خشونت آمیزش علیه فلسطینی‌ها شناخته شده می‌باشد.

هاآرتص در ادامه نوشت: رابطه میان شارون و داگان به اوایل دهه هفتاد قرن گذشته برمی‌گردد، یعنی زمانی‌که شارون فرماندهی منطقه جنوبی سرزمین‌های اشغالی وابسته به اسرائیل را عهده‌داربود و داگان رئیس واحد مرگ یعنی «ریمون» بود، شارون مسولیت دستگیری مجاهدین فلسطینی و اعدام آنها در نوار غزه را به وی سپرده بود. طبق گزارش مطبوعات اسرائیلی، شارون با دیدن بریده شدن سر مجاهدین فلسطینی پس از کشتن آنها توسط داگان، به شدت خوشحال می‌شد.

وحشی‌گری‌های ریمون سربان صهیونیست را روانی کرد

این مستندات تأکید دارند که تعدادی از سربازانی که طی آن برهه تحت فرماندهی داگان در نوار غزه خدمت می‌کردند به دلیل اجرای دستورات رئیس واحد ریمون در انجام اعدام‌ میدانی فلسطینی‌ها با روش‌های بسیار وحشیانه، دچار بیماری روانی شدند.

طبق گزارش «دان رفیف» و « یوسی میلمان»، نویسندگان مطبوعات اسرائیلی، پایگاه واحد ریمون در جنوب سرزمین‌های اشغالی واقع شده است، و این واحد به طور کامل از بقیه واحدهای موساد جدا می‌باشد، این نویسندگان اشاره دارند که جنگجویان ریمون از واحد نخبگان ارتش اسرائیل به این بخش ملحق می‌شوند.

این دو نویسنده اسرائیلی در پایان گزارش خود می‌گویند ریمون از واحدهای بسیار کوچکی تشکیل شده است، که هر واحد آن غالبا دو یا چهار جنگجو دارد، که این سربازان به منظور حفظ اسرار محرمانه حتی در سازمان موساد با نام‌های مستعار فعالیت دارند و از اسامی غیر واقعی استفاده می‌کنند.

طبق مستندات ارائه شده از سوی این دو نویسنده اسرائیلی، علیرغم عملیات تروریستی بیشمار توسط این واحد، تعداد جنگجویان و عاملان تروریستی ریمون به بیش از چهل یا پنجاه نفر نمی‌رسد.

انتهای پیام/فردانیوز

شبکه دوم تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارشی مختصر تحت عنوان «عاملان ترور در سازمان موساد» از یگان ویژه «ریمون» که یکی از بخش‌های آژانس موساد است و انجام عملیات تروریستی سراسر جهان را بر عهده دارد، منتشر کرد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme