https://telegram.me/empireoflies

روسیاهی برای مهدی خزعلی در ماجرای دختر آبی+تصاویر

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغخودسوزی سحر خدایاری مقابل دادگاه انقلاب بهانه ای شد تا رسانه های معاند فارسی زبان بار دیگر به هجمه علیه کلیت نظام بپردازند؛ در این میان برخی عناصر سیاسی در داخل کشور با سوء استفاده از این اتفاق تلخ به دنبال فریب افکار عمومی و هدایت آن به مسیر غیر شدند. در همین رابطه می توان به رئیس انجمن سرای اهل قلم یعنی «مهدی خزعلی» اشاره کرد.

مهدی خزعلی برخلاف آنچه که وانمود می کند به دنبال سیاه نمایی و تخریب نظام ج.ا.ا است؛ مصاحبه او با رسانه ها و عناصر ضدانقلاب و نیز انتشار مطالب کذب در شبکه های اجتماعی تنها بخش کوچک از فعالیت های روزمره اوست، مهدی خزعلی به عنوان رئیس انجمن سرای اهل قلم با دعوت از حامیان فتنه و برخی بازداشت شدگان سیاسی_امنیتی به طرح مباحثی علیه نظام ج.ا.ا می پردازد که در اغلب موارد هیچ وافعیت نداشته و طرح آن اساسا با انگیزه های سیاسی بوده است.

در ماجرای دختر آبی نتیجه کار روسیاهی برای چهره ها و جریان های معلوم الحال شد، مهدی خزعلی بدون شک یکی از این روسیاهان تاریخ است که در هر ماجرایی که قصد بهره برداری علیه نظام و جریان انقلابی را داشت با وجود تمام تلاش ها شکست خورد!

مهدی خزعلی در مصاحبه با شبکه به اصطلاح خبری بی بی سی فارسی هم راستا با ضدانقلاب خارج نشین به دروغ گویی و تحریف درباره دختر آبی می پردازد، او در عین حال با طرح مطالب نخ نما شده کلیت نظام ج.ا.ا را زیر سوال می برد. مهدی خزعلی در مصاحبه با بی بی سی فارسی می گوید: « ماجرای اخیر یعنی دختر آبی متاسفانه علیرغم همه تلخ بودنش اما نمایش تقلیل خواسته های عموم مردم ایران است، یعنی اینکه ما از نداشتن آزادی بیان، آزادی بیان و آزادی اجتماعی رسیده ایم به نه به حجاب و رفتن خانم ها به استادیوم های ورزشی! چگونه است که در خانه کعبه، زنان و مردان مسلمان کنار هم گرد مناسک حج را به جای می آورند ولی در ورزشگاه ها بروی صندلی و برای تماشای فوتبال نمی توانند حضور داشته باشند. همه ما موظفیم از سحر خدایاری بگوییم !.

گفتنی است سه شنبه هفته گذشته خبری کوتاه درباره خودسوزی دختری مقابل یکی از واحد‌های قضائی در ‏رسانه‌ها منتشر شد. در این خبر به نقل از یک منبع قضائی آمده بود که این دختر چندی ‏پیش که به دلیل پوشش غیرمناسب و درگیری با ماموران انتظامی بازداشت و پروند‌های برای او تشکیل ‏شده بود، در مراحل پیگیری پرونده و هنگام خروج از دادگاه در اقدامی غیرمنتظره ‏خودش را به آتش کشیده است. یک روز پس از آن برخی رسانه‌ها و حریان های معلوم الحال روایت دیگری مطابق آنچه که می خواستند از ماجرا مطرح کردند».

منبع: سایت ما هستیم

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme