https://telegram.me/empireoflies

ربع پهلوی کارشناس محیط زیست شد!

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: شبکه سلطنت طلب افق دراقدامی با مصاحبه با رضا پهلوی درخصوص محیط زیست، تلاش دارد وی را کارشناس این موضوع و فردی دلسوز نمایش دهد.

شبکه ماهواره ای فارسی زبان افق در میان تعدادی دیگرازهمین رسانه های به اصلاح سلطنت طلب که مورد تأیید و محبوب ربع پهلوی بوده، هرازگاهی با موضوعاتی خاص سعی در تبلیغات سوء برای ایران داشته و در مقابل تبلیغی از فردی دلسوز برای مردم ایران بنام رضا پهلوی.

images44

تظاهر به دوستی با محیط زیست و حیوانات

حال در این شبکه، رضا پهلوی به عنوان کارشناس مسائل محیط زیست با بیان مسائلی که آنها را مرتبط نموده با بحث قدرت و سلطنت در ایران خود را مطرح می نماید.جالب اینکه مجری برنامه با بیان این موضوع که وی سالها در ایران نبوده است چنین وانمود می کند که این فرد اطلاعات به روز شده ای داشته و می تواند در این خصوص حرفهایی داشته باشد.

آقای کارشناس محیط زیست در پاسخ به سوال مجری برنامه درباره مشکلات محیط زیست ابتدا با تبلیغ از فعال بودن شورای ملی و نگرانی این شورا برای مشکلات پیش آمده ، بجای بیان راه حل سعی می نماید در گام اول با طرح موضوع یک دو.لت انتقالی، دولت خود را دلسوز و مسوول نشان دهد.در ادامه ربع پهلوی سعی میکند دوران سلطنت در ایران را به نحوی شایسته درخصوص نگرانی و پیش بینی آینده ایران بیان نماید.

images

آقای کارشناس (رضا پهلوی) در سالهایی که دشمن محیط زیست بودند

نکته جالب این است که از نظر آقای کارشناس اجرای این موارد نیاز به فردی مانند وی دارد تا بتواند این موضوع را به بهترین وجه انجام دهد.در ادامه سخنرانی کارشناس سلطنت طلبان در رابطه با محیط زیست وی فعالیت دولت را زیر سوال برده و وانمود می نماید که هنوز دیر نشده و تنها وی کلید حل این مشکلات است.به گفته پهلوی حکومت فعلی اهمیتی به این مساله نمی‌دهد و یا این که اصلاً مدیریت نمی‌کند.

در ادامه این بحث آشفته و پاسخ هایی که تنها بر مبنای تبلیغ رضا پهلوی از خودش و اقدامات آبادگر وی می باشد و عملکرد ناشایست دولت ، بحث را به سمت اقلیت های دینی کشانده و همان عبارت کلیشه ای همیشگی را باز بیان می نمایند که در ایران حقوق اقلیت ها رعایت نمی شود.

142694 278

یکی از تفریحات شاه کشتن حیوانات و از بین بردن محیط زیست آنها بوده است

هدف ازکشاندن بحث کارشناس پهلوی ها به این سمت بیان این موضوع است که مردم در رأی گیری ها شرکت نکرده تا با این طریق بتوانند مشکلاتشان را حل نمایند.

اما در پایان ذکر این نکته لازم و ضروری است که امثال پهلوی نه تنها به فکر مردم و محیط زیست نبوده بلکه تنها فکر آنها بدست آوردن قدرت بوده است و با تحقیر و تهمت زدن به نظام جمهوری اسلامی سعی در پیشبرد اهداف شوم خود را دارد که تا کنون موفق به پیشبرد آن نشده و همچنان بدنبال راهی برای رسیدن به قدرت می باشند.

انتهای پیام/دیده‌بان

شبکه سلطنت طلب افق دراقدامی با مصاحبه با رضا پهلوی درخصوص محیط زیست، تلاش دارد وی را کارشناس این موضوع و فردی دلسوز نمایش دهد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. این که بتونی بحث رو از موضوع شیر و شغال و کفتار به فرقه ی ضاله بهائیت بکشونی، تخصص این فرد است!!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme