https://telegram.me/empireoflies

راهپیمایی در نیویورک برای فشار بر مذاکرات وین

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در راستای سیاست‌های ضد نظام جمهوری اسلامی ایران توسط کشورهای غربی و صهیونیستی، در روزهای اخیر تجمعی بزرگ از سوی نهادها و سازمان‌های صهیونیستی آمریکا علیه برنامه هسته‌ای ایران تدارک دیده شده است.

این تجمع و راهپیمایی ضدایرانی با عنوان «Stop Iran Rally» قرار است در روز ۳۱ خرداد (۲۲ جولای) با حضور عناصر صهیونیست و ضد جمهوری اسلامی در میدان تایمز نیویورک برگزار شود.

در هفته‌های اخیر با اختصاص هزینه‌ای هنگفت، تبلیغات بسیاری برای برگزاری این تجمع و راهپیمایی ضدایرانی انجام شده است و بسیاری از نهادهای صهیونیستی و عمدتاً نزدیک به حزب جمهوری‌خواه آمریکا از این برنامه حمایت کرده‌اند. همچنین برخی از گروه‌های ضدانقلاب و اپوزسیون نیز از این راهپیمایی ضدایرانی حمایت نموده‌اند.

اینگونه مراسم‌های ضدایرانی که به‌بهانه اختلاف بین دو حزب دموکرات و جمهوری‌خواه آمریکا برگزار می‌شود، در واقع همان سیاست چامغ و هویج آمریکایی‌ها است تا از طریق فشار رسانه‌ای و تبلیغاتی، جمهوری اسلامی را به پذیرش خواسته‌های ناعادلانه برخی کشورهای غربی و صهیونیستی مجبور کنند.

مقامات آمریکایی و صهیونیست‌ها با برگزاری این تجمع و راهپیمایی و موارد مشابه، در پی آنند تا از طریق شانتاژ خبری، بر مذاکرات هسته‌ای و دستگاه دیپلماسی کشورمان تاثیر گذاشته و فشار وارد کنند، تا جمهوری اسلامی به یک توافق بد و به‌دور از منافع ملی خود راضی شود.

این نکته را نباید فراموش کرد که برخی درگیری‌های داخلی بین دو حزب مطرح آمریکا در جریان مذاکرات هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران و گروه ۵+۱ ، به اذعان کارشناسان غربی یک بازی سیاسی و تنها با هدف فریب ایران انجام می‌شود، در حالی که دو حزب جمهوری‌خواه و دموکرات آمریکا در مسائل سیاست‌خارجی بر خلاف آنچه نشان می‌دهند، اختلاف چندانی نداشته و هر دو به فکر افزایش فشار و تضعیف جمهوری اسلامی هستند.

راهپیمایی ضدایرانی در آمریکا.

راهپیمایی ضدایرانی در آمریکا.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

درباره admin_hr

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme