https://telegram.me/empireoflies

رادیو فردا و اجرای سناریوی جدایی بین اسلام و ایران

به گزارش «امپراتوری دروغ» به نقل از مزدوران، برنامه “ساعت ششم” رادیو فردا در برنامه جدید خود با اجرای نیوشا بقراطی به موضوع انتخاب شعار امسال توسط مقام معظم رهبری با عنوان «اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی» پرداخت به دلیل توجه امام خامنه‌ای به موضوع فرهنگ اشاره کرد.

این رسانه آمریکایی که سابقه طولانی در ضدیت با تعالیم اسلامی دارد، تلاش کرد اینطور نشان دهد که اسلام جزئی از فرهنگ مردم ایران نیست و به ویژه جمهوری اسلامی فرهنگ مردم را مدیریت می‌کند.

رادیو فردا همچنین در کمال تعجب با بیان اینکه جمهوری اسلامی از برگزاری مراسم‌های سنتی مانند نوروز، چهارشنبه‌سوری، سیزده به در و … مبارزه می‌کند، سعی کرد نشان دهد که حکومت ایران مخالف فرهنگ مردم خود است.

البته این رادیوی که بودجه خود را از دولت آمرکیا دریافت می‌کند، نگفت پس چطور حکومت ایران برای برگزاری جشن‌های و مناسبهای مذکور امکانات و هزینه‌های زیادی انجام می‌دهد تا مردم در رفاه و با امنیت بیشتری به تفریحات خود برسند.

همچنین رادیو فردا با بیان اینکه مردم ایران تنها به فرهنگ باستانی توجه کرده و فرهنگ اسلامی توسط حکومت جمهوری اسلامی وارد شده است، نگفت پس چطور در سالهای پیش و پس از انقلاب اسلامی پرشکوه‌ترین مراسم‌های مردمی در ایران مراسم‌های مذهبی مانند مراسم‌های ایام محرم ، فاطمیه و … بوده است.

یکی از شرکت‌کنندگان در برنامه اخیر با بیان اینکه جمهوری اسلامی به زور مردم را وادار به انجام آداب دینی می‌کند، ایام فاطمیه و ایام محرم را اشتباه گرفت و گفت: “رژیم اسلامی ایران به دلیل هم‌زمانی ایام محرم و سیزده‌به از برگزاری این جشن ملی امتناع می‌کند(!!)”.

نیوشا بقراطی نیز مانند برنامه‌های قبلی، هنگامی که یکی از شرکت‌کنندگان به نفع رسانه مطبوع وی سخن می‌گفت اجازه سخن گفتن به آنها می‌داد، اما آنگاه که مخالفی به حمایت از جمهوری اسلامی سخن می‌گفت سعی می‌کرد سخن او را قطع کند و اجازه حرف زدن به آنها ندهد.

شایان ذکر است، نیوشا بقراطی سردبیر کنونی رادیو فردا سابقه همکاری با سرویس جاسوسی اسرائیل (موساد) را در کارنامه خود دارد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. سلام سایت خوبی دارین چون سعی کردین مرتبط با اسم سایت کار کنین…

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme