https://telegram.me/empireoflies

رادیو آمریکایی: والدین کهنسال خود را به خانه سالمندان ببرید

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «رادیو فردا» که علنا بودجه‌اش را از کنگره آمریکا دریافت و زیر نظر وزارت امور خارجه و نهادهای امنیتی این کشور فعالیت می‌کند، مانند دیگر رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه، یکی از وظایف خود را شبهه‌افکنی و تخریب باورهای مذهبی مسلمانان و بخصوص ملت ایران می‌داند، تا نهایتاً از طریق ترویج فرهنگ و باورهای غیرمذهبی و الحادی بتوانند مخاطبین خود در از نظر فکری و عقیدتی تحت کنترل دولتهای استعماری بخصوص آمریکا قرار دهد.

یکی از برنامه‌هایی که به‌طور مستقیم و صریح به شبهه‌افکنی و مقابله با باورهای اسلامی ملت ایران پرداخته، برنامه «تابو» از رادیو آمریکایی «رادیو فردا» است که با اجرای «فهیمه خضر حیدری» روزنامه‌نگار فراری و مجری ضدانقلاب تهیه می‌شود و همان‌طور که از نامش مشخص است، به‌دنبال تابوشکنی از باورهای دینی و مقدسات ملت مسلمان ایران است.

خضرحیدری تا پیش از سال ۱۳۸۸ که کشور را ترک کرد و به رادیو فردا پیوست، در مجلات و روزنامه‌های اصلاح‌طلب مشغول به فعالیت بود. او که از دوستان نزدیک «مسیح علی‌نژاد» است، صراحتا هدف از برنامه مذکور را تابوشکنی عنوان نموده و اذعان کرده که از نظر او و دولت‌های غربی، مبارزه و مقابله با اعتقادات ملی و دینی ملت ایران، راه استحاله فرهنگی ایرانیان است. البته «تابوشکنی» همواره یکی از اهداف رسانه‌های فارسی زبان بیگانه بوده است، اما برنامه «تابو» به صراحت نشان داده که دولت‌های استکباری و عوامل آنان در رسانه‌های بیگانه، چه کینه‌ای از باورها و ارزش‌های ملت ایران دارند.

خضرحیدری که در برنامه مذکور از حمله به هیچ یک از باورهای اسلامی چشمپوشی نکرده، در برنامه‌های اخیرش به موضوعاتی مانند «تشویق به بچه‌دار نشدن و ترساندن والدین نسبت به آینده فرزندان»، «تبلیغ علیه حجاب اسلامی و متحجرانه دانستن آن»، «توهین و زیرسوال بردن وجود امام زمان(عج)»، «انسان از نسل میمون و شامپانزه است» «حمایت از برقراری رابطه جنسی به غیرهمسر توسط مردان و زنان متاهل»، «زیرسوال بردن بنیان خانواده»، «ترویج خودارضایی» و موضوعات اینچنینی پرداخته که همچی در راستای ترویج سبک زندگی غربی و الحادی است.

این رادیوی آمریکایی در جدیدترین تابوشکنی خود، مخاطبینش را به نافرمانی و قانون‌شکنی دعوت کرد و برای این دیدگاه این بهانه را آورد که «هر قانونی را که مخالف با حقوق انسانی باشد، نباید تبعیت کرد و باید علیه آن بود»!

همچنین در یکی دیگر از برنامه‌های «تابو»، مانند بسیاری از برنامه‌های دیگر که در پی تضعیف بنیان خانواده است، مخاطبین به بردن پدر و مادر سالمندشان به خانه سالمندان ترغیب شدند و علاوه بر قبح زدایی از این اقدام، ادعا شد که این اقدام عملی مرسوم در کشورهای غربی و متمدن(!) است و سبب می‌شود افراد سالمند راحتتر بتوانند زندگی کنند.

واقعیت این است که تقریبا همه کشورهای غربی با وجود بدست آوردن پیشرفت‌ها تکنولوژیک، در موضوعات فرهنگی و انسانی ازجمله موضوع کلیدی نهاد خانواده با مشکلات بسیار زیادی مواجه هستند و در واقع خانواده‌ها در این کشورها از هم پاشیده است و گاها در برخی کشورهای زندگی حیوانی افراد سبب شده که تعداد فرزندان حرام‌زاده بیش از حلال‌زاده‌ها باشد. وضعیت در کشورهای غربی و غربزده به جایی رسیده که ارتباط محبت‌آمیز بین فرزندان و والدین بسیار کم شده و فرزندان اگر کمی نتوانند پدر و مادر کهنسال خود را حفظ کنند، به راحتی آنها را به خانه سالمندان می‌سپارند، موضوعی که در جامعه ما نیز تا حدودی رواج یافته است. رسانه‌های بیگانه در حالی روی موضوعات اینچنینی دست می‌گذارند و در پی ترویج آن هستند که بر اساس احادیث و موازین اسلامی، سالمندان برکت‌های خانواده‌ها هستند و فرزندان وظیفه دارند از پدر و مادر سالمند خود نگهداری و مراقبت کنند و به آنان احترام بگذارند.

 

 

انتهای متن/

«رادیو فردا» که علنا بودجه‌اش را از کنگره آمریکا دریافت و زیر نظر وزارت امور خارجه و نهادهای امنیتی این کشور فعالیت می‌کند، مانند دیگر رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه، یکی از وظایف خود را شبهه‌افکنی و تخریب باورهای مذهبی مسلمانان و بخصوص ملت ایران می‌داند، تا نهایتاً از طریق ترویج فرهنگ و باورهای غیرمذهبی و الحادی بتوانند مخاطبین خود در از نظر فکری و عقیدتی تحت کنترل دولتهای استعماری بخصوص آمریکا قرار دهد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.7 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme