https://telegram.me/empireoflies
رئیس پیشین موساد به سران رژیم صهیونیستی توصیه کرد دست از مداخله در اتفاقات کنونی ایران بردارند و به مشکلات خود رسیدگی کنند.

رئیس پیشین موساد: به اندازه کافی مشکل داریم؛ در امور ایران مداخله نکنیم

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ«آفرایم هلوی» رئیس پیشین موساد در گفت‌وگو با «جروزالم پست»، سران رژیم صهیونیستی را از دخالت در امور ایران در سایه اعتراض‌های اخیر بر حذر داشت.

هلوی گفت: اگر در امور ایران مداخله کنیم هیچ فایده‌ای برای ما ندارد؛ ما خود به اندازه کافی مشکلات داریم.

هلوی ادامه داد: اعتراض‌ها، تحولات مثبتی به نفع اسرائیل است اما اگر مداخله کنیم ممکن است کسانی را که در آینده می‌تواند در راستای بازگشت روابط سابق اسرائیل با ایران کار کنند، تضعیف کنیم؛ پس بهتر است ما ساکت باشیم و بگذاریم امور در ایران، مسیر طبیعی خودش را ادامه دهد.

رئیس پیشین موساد در پایان گفت اسرائیل همچنان، برنامه هسته‌ای ایران را یک تهدید برای خود می‌داند.

این توصیه هلوی در حالی مطرح می‌شود که نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در ویدئویی ضبط شده از اعتراض‌ها در ایران که با مداخله برخی طرف‌ها به آشوب‌های خیابانی کشیده شده است، دفاع کرد و آن را تلاش برای «آزادی» دانست.

آویگدرو لیبرمن وزیر جنگ این رژیم نیز اعلام کرد اکنون نباید دنبال جنگ جدیدی در نوار غزه بود زیرا به نفع اسرائیل است که جهان فعلا بر اتفاقات ایران متمرکز شود نه نوار غزه.

«یسرائیل کاتس» وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی هم مدعی شد این رژیم قصد دخالت ندارد اما امیدوار است نظام کنونی ایران با این تظاهرات کنار برود.

انتهای پیام/فارس

رئیس پیشین موساد به سران رژیم صهیونیستی توصیه کرد دست از مداخله در اتفاقات کنونی ایران بردارند و به مشکلات خود رسیدگی کنند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme