https://telegram.me/empireoflies

دیکتاتوری سلطنت‌طلبان بیخ اپوزیسیون را هم ول نمی‌کند

اختصاصی  به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ خوی دیکتاتور معابی در پادشاهان ایران زمین عمدتا وجود داشته و این رذیله اخلاقی گاها در طرفداران آنها نیز تسری یافته و در تاریخ بسیار دیده شده است. بر اساس اسناد متقن پادشاهان پهلوی بیش از دیگر پادشاهان ایرانی دیکتاتور معاب بوده اند و تا جایی که می توانستند سیطره استبداد خود را در تمام شئون گسترش داده اند.

اما متاسفانه این خوی دیکتاتوری در طول سال های بعد از مرگ این پادشاهان از بین نرفته و در میان طرفداران آنها نیز دیده می شود چرا که فرزندان و نوادگان این پادشاهان مثل پدرانشان رفتار می کنند و از آنجایی که ادعای برگشت به سرزمین ایران را دارند و برای این کار و مبارزه با نظام اسلامی تشکیلات عظیمی را ایجاد کرده اند و در این تشکیلات هم دیکتاتوری پیشه می کنند، هوادارانشان هم پیرو سردمداران شان هستند و از همین رهگذر به تعامل با دیگر گروههای اپوزیسیون می پردازند.

اکبر گنجی یکی از ضدانقلابی که در ماههای اخیر از طرف طیف سلطنت طلب بسیار مورد هجمه قرار گرفته و طعم تیغ تیز فحاشی های آنها را چشیده.

اگبر گنجی مشهور به اکبر پونز در ابتدای پیروزی انقلاب از افرادی بوده که زنان بدحجاب را در خیابان‌ها مورد ضرب و شتم قرار می‌داده و از آنجایی که روسری زنان بی حجاب را جلو میکشید و آن را روی پیشانی شان با پونز می چسباند به این دلیل به «اکبر پونز» معروف شده بود.

اخیرا وی در سلسله نوشته هایی یادداشت های “اسدالله علم” وزیر دربار محمد رضا پهلوی را به تدریج منتشر می کند و جالب این که در بسیاری از این خاطرات از فساد و فحشا و لاابالی گری های شاه و اطرافیانش و روابط جنسی پنهان او حرف زده شده که قابل کتمان نیست. از آنجایی که این خاطرات در خارج کشور چاپ شده و نمی توان از منظر ضد انقلاب در صحت آن تردید نمود به همین دلیل انتشار آنها بعد از ۲۰ سال در فضای مجازی بر مذاق سلطنت طلبان بسیار بد آمده.

گنجی به همین خاطر در ماه های اخیر از طرف سلطنت طلبان به ویژه پروپاگاندای رسانه ای آنها مورد هجمه قرار گرفته. اخیرا نیز اکبر گنجی مدعی شده مقاله ای نود صفحه ای نوشته که در آن از ارتباط زنبارگی شاه و وقوع انقلاب اسلامی گفته است ولی سلطنت طلبان با اعمال دیکتاتوری در رسانه های فارسی زبان مانع انتشار این مقاله می شوند.

وی در شکوایه ای در فیس بوک خود در خصوص این موضوع چنین می نویسد:” در همه رسانه های ماهواره ای و وبسایت های اصلی در حال ساختن «عصر طلایی» از دوران شاه هستیم. اگر ناقدی “زن بارگی شاه و وقوع انقلاب اسلامی۱۳۵۷” بنویسد تا علل انقلاب را تبیین کند، ممکن است این گونه نوشته ها تصویر جعلی ما را مخدوش سازد. پس با دروغ، تهمت، دشنام و ترور شخصیت مانع انتشارش می شویم. با سیطره ای که در خارج بر رسانه ها داریم، به «دوران طلایی» ساختن از حکومت شاه ادامه داده و نمی گذاریم «جمهوری خواهان سکولار ملتزم به آزادی و حقوق بشر و پلورالیسم و فمنیسم» ساز و کار دیکتاتوری اعلیحضرت همایونی را تبیین کنند. بدترین فحش های ناموسی را هم نثارشان می کنیم.”

این شکوایه به عنوان دیگر در صفحه فیس بوک وی بارها منتشر شده است و حتی برخی از  دیگر طرفداران هواداران گنجی از این رویه وی حمایت نموده اند و به سلطنت طلبان مستبد بابت این خوی دیکتاتور معابانه شان که حتی یقه اپوزیسیون را هم وی نمی کند تاخته اند.

انتهای پیام/

 

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme