https://telegram.me/empireoflies

دیلی تلگراف: اوباما برای مبارزه با داعش استراتژی ندارد

به گزارش «امپراتوری دروغ»، دیلی تلگراف در شماره امروز خود (پنجشنبه) نوشت: اوباما درباره نبود استراتژی خاصی برای مبارزه با افراطیون در سوریه سخن گفت در حالی که جنگنده‌های آمریکایی مواضع داعش را در عراق بمباران می کنند و دولت واشنگتن نیز برای مسلح تر کردن مخالفان سوری مسلح با هدف مبارزه با داعش و نظام بشار اسد دست به کار خواهد شد.

این روزنامه انگلیسی یادآور شد: گفتارهای اوباما متناقض است زیرا با بمباران سوریه به عنوان کشورِ دارای حاکمیت مخالفت کرد؛ ولی امروز برای مسلح تر کردن مخالفان سوری مسلح تلاش می کند و در ماه ژوئن ۲۰۱۴ از کنگره خواست که ۵۰۰ میلیون دلار به آموزش و مسلح کردن مخالفان سوری اختصاص دهد سپس گفت که بعید می داند مخالفان سوری موفقیتی نظامی به دست آورند.

دیلی تلگراف نوشت: اوباما برای مبارزه با افراطیون در سوریه با مخالفانی متحد می شود که قبلاً همین مخالفان را ناکارآمد توصیف کرده بود.

این روزنامه انگلیسی افزود: اوباما هیچ برنامه و دیدگاهی برای آینده سوریه و عراق ندارد.

انتهای پیام/فارس

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. اعلام استراتژی آمریکا برای مقابله با داعش درست در شب ۱۱سپتامبر وتاکید اوبامابراین که بر اساس این راهبرد، نیروی هوایی آمریکا مواضع این گروه را(در هر کجایی که باشند)هدف قرار میدهدنمایانگراین حقیقت است که سناریوی مو ذ یا نه ی حساب شده و خو نباربراندازی حکومت سوریه پس از قربانی کردن هزاران انسان بیگناه عاقبت دارد به سکانس نهائیش میرسد.بدین ترتیب که آمریکا با ایجاد آشوب در (دونتسک اوکراین)ومتعاقب آن تحریم روسیه و از سوی دیگر باباز گذاشتن عرصه ی ترکتازی گروهک ضددین داعش و قدرت دادن به آن در حد و اندازه ای که بتوان این گروه را یک تهدید جهانی قلمداد کردوحتی نمایش سکانسهای سربریدن خبرنگاران آمریکائی(برای بدست آوردن حمایت افکارعمومی مردم آمریکا)، هم اکنون فارغ از مخالفتهای روسیه که در اوکراین درگیر میباشدو بعلت تحریمها تضعیف شده،آمریکا و دول غربی میتوانند در شرایطی که با شرایط قبلی بسیار متفاوت است براحتی به سوریه حمله کرده وبا اعلام منطقه پرواز ممنوع،سوریه را همانند لیبی مورد تهاجم قراردهندودر جهت ساقط نمودن حکومت بشار اسد تلاش نمایند.
    ولی بنابراین اصل که:”بارکج هرگز به منزل نمیرسد”و”خون ناحق دامنگیر عامل خونریز خواهد شد”این بار نیزمصیبتها دامان خودشان را هم خواهد گرفت و همانند ماجرای القاعده و ۱۱سپتامبر،اروپائیان عضو داعش پس از پراکندگی بزودی بلای جان غرب خواهند شد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme