https://telegram.me/empireoflies

دلقک فراری تهدید شد و ترسید!

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «کامبیز حسینی» یکی از مجریان و تهیه‌کنندگان برنامه‌های مختلف در رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه است. او از زمانی معروف شد که برنامه «پارازیت» را در تلویزیون «صدای آمریکا» تولید و پخش می‌کرد. حسینی پس از اخراج از VOA، با کمک دوستانش به «رادیو فردا» رفت و چند برنامه مختلف ساخت که هیچ یک حتی موفقیت پارازیت را هم تکرار نکرد؛ «پولتیک»، «ساعت پنج عصر» و اکنون «پارادوکس».

«کامبیز حسینی» که چند سال پیش پس از جدایی از همسرش، سگی را به فرزندی گرفت تا مونس او در تنهایی‌هایش باشد، سابقه حمایت از همجنسبازان را نیز دارد.

این دلقک فراری که این روزها در یکی از بدترین دوران فعالیت خود در رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه قرار دارد، چند سال پیش در زمان حضورش در شبکه «صدای آمریکا»، اعتراف کرده بود که مانند سگ برای آمریکایی‌ها کار می‌کند و به کارهایش افتخار می‌نماید. وی چند روز پیش در مصاحبه با شبکه «ایران (سعودی) اینترنشنال» در توجیه ضعف برنامه‌هایش مدعی شد که تهدیدات جانی علیه او بسیار زیاد شده و این موضوع سبب افزایش فشار روانی رویش گردیده است. وی در بخشی از سخنانش گفت: “اوایل که من را تهدید می‌کردند زیاد جدی نمی‌گرفتم، تا اینکه یکروزی یه نفر به من ایمیل زد که میخواهد بیاید و آلت تناسلی من را ببرد و بندازد داخل یک پاکت و بفرستد برای اوباما … من از آن موقع نگران شدم و روی زندگی‌ام تاثیر وحشتناکی گذاشت. استرسی که روی من گذاشت این موضوع، روی کیفیت و پیشرفت زندگی من تاثیر گذاشت و تمرکز من را گرفت و خواب من را آشفته کرد …”

همان‌طور که از سخنان «کامبیز حسینی» به نظر می‌رسد، گویا برای او آلت‌تناسلی‌اش مهمتر از جانش است، زیرا زمانی که تهدید به مرگ میشد زیاد نمی‌ترسید، اما وقتی به بریدن آلتش تهدید شد، شدیدا ترسید! البته این موضوع با توجه به سوابق او چندان هم عجیب نیست، زیرا به اعتراف «علی جوانمردی»، او در زمان حضورش در «صدای آمریکا» نیز به دلیل انحراف اخلاقی و نشان دادن آلت‌تناسلی‌اش به یکی از همکاران زن خود، اخراج شد.

این سخنان «کامبیز حسینی» به روشنی نشانه این است که تقریبا تمام عوامل رسانه‌های بیگانه به فعالیت‌های خود به عنوان شغل و منبع درآمد نگاه می‌کنند، وگرنه فردی که به تفکر، ایدئولوژی و راهی اعتقاد داشته باشد، با چند تهدید نمی‌ترسد و از راه خود پس نمی‌کشد.

 

انتهای متن/

«کامبیز حسینی» یکی از مجریان و تهیه‌کنندگان برنامه‌های مختلف در رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه است. او از زمانی معروف شد که برنامه «پارازیت» را در تلویزیون «صدای آمریکا» تولید و پخش می‌کرد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 2.65 ( 2 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme