https://telegram.me/empireoflies

دروغ‌های جادوگران ۱۱سپتامبر

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغحادثه یازده سپتامبر را می توان نقطه عطفی در تاریخ معاصر جهان  نامید. اتفاقی که به بهانه آن هرج و مرج در غرب آسیا آغاز شد و سناریوی حضور ۱۵ ساله نظامیان آمریکایی در افغانستان و عراق کلید خورد. هر چند که مقامات آمریکایی در آن زمان القاعده را عامل خرابکاری در برج های دوقلو نامیدند و بهانه ای برای لشکر کشی به خاورمیانه کردند، اما هیچگاه نتوانستند مشارکت آنها در این حادثه تروریستی را اثبات کنند. با مرور زمان اما پرده ها  کنار رفت و واقعیت ها آشکار شد.

به زعم بسیاری از صاحبان فکر و اهالی قلم در آمریکا حادثه یازده سپتامبر توطئه بوش-چنی بوده تا مقاصد سیاسی خود را به پیش برند. از جمه این افراد «دیوید گریفین» است که با نگارش کتاب «بوش-چنی: چگونه آمریکا و جهان را نابود کردند» بسیاری از مسائل مرتبط را فاش کرده است، کتابی که تاکنون در جامعه آمریکایی بسیار تاثیر گذار گزارش شده است. پروفسور «ادوارد کورتین» از اساتید دانشگاه ماسوچوست آمریکا از جمله دانشگاهیانی است که مجذوب این کتاب شده، وی در قالب یادداشتی، خلاصه ای از این کتاب را بیان می کند. مقاله کورتین را که در سایت شخصی خود منتشر کرده است را  در ادامه با هم می خوانیم:

پس از حادثه ۱۱ سپتامبر و انفجار برج های دوقلو که آغازی هم برای جنگ افروزی های آمریکا در سراسر جهان بود، مصاحبه های متعدد و کتاب های زیادی نوشته شد که در آن دولت بوش را مقصر این حوادث می پنداشتند. از میان این کتاب ها اثر «گریفین» به چشم می خورد که سعی کرده با ارائه مدارک و استدلال های کافی اثبات کند که چرا آمریکا خود عامل انفجار تروریستی ۱۱ سپتامبر بوده است. وی در کتاب “چنی و بوش؛ چگونه آمریکا و جهان را نابود کردند” به جزییات حملات یازده سپتامبر می­پردازد و افشا می کند که چگونه بوش با مخفی کاری و کتمان واقعیات ، جهان را به دست جنگ و خشونت به ورطه نابودی کشانید. گریفین در ابتدای کتاب تلاش می کند تا بگوید که چطور به بهانه ۱۱ سپتامبر آمریکا و جهان به نابودی کشیده شد. او می خواهد به خواننده های شکاک این نکته را گوشزد کند که چطور دولت بوش-چنی به بهانه انفجار برج های دوقلو به لیبی، عراق، اوکراین، سوریه و یمن لشکر کشی کرد و باعث کشتار میلیونی انسان های بی گناه و ویرانی کشورهایشان شد. وی در ادامه از قبول بی شرط آمریکایی درباره هر آن چه که به آنها گفته می شود انتقاد می کند و رویه “قضاوت بدون توجه به شواهد” را امری نادرست می نامد.

بوش “بن لادن” را عامل حملات تروریستی دانسته بود حال آنکه هیچ شواهدی مبنی بر صحت این ادعا وجود نداشت. جورج بوش سپس به خاطر این ادعای واهی لشکرکشی خود به افغانستان را آغاز کرد تا جنگی به اصطلاح علیه تروریست را به راه اندازد، جنگی که ۱۶ سال به طول انجامید و خسارت های بی شماری به بسیاری از کشور ها وارد کرد. نویسنده کتاب “چنی و بوش؛ چگونه آمریکا و جهان را نابود کردند” در ادامه به دغل کاری مقامات آمریکایی در رابطه با ساختن فیلمی از بن لادن می پردازد و توضیح می دهد که چرا به اعتقاد وی این فیلم از اساس یک فریبکاری بوده است. “اف.بی.ای” بارها اعلام کرده بود که هیچ مدرکی علیه مشارکت بن لادن در حملات ۱۱ سپتامبر وجود ندارد اما بوش و دولت او بی توجه به این مطالب، با رسانه های آمریکایی هم­نوا شدند و اعلام کردند که بن لادن در این اتفاقات نقش داشته است.

بنابراین ، گریفین با آغاز کردن یک سیر منطقی بیان می کند که چطور دروغ به دروغی دیگر ختم می شود. وی معتقد است که دروغ درباره ۱۱ سپتامبر دروغی دیگر درباره افغانستان و مبارزه با تروریسم به بار آورد. گریفین تمام این دروغ ها را با جزییات بیان کرده است که آن ها را مرور میکنیم:

 *حملات ۱۱ سپتامبر یک غافل گیری بود.

*شواهد متعددی در نقش داشتن بن لادن در این حوادث وجود دارد.

*حملات آمریکا به افغانستان و پاکستان به همان علت فوق توجیه شد.

*به همان دلیل “جنگ علیه تروریست” ضرورت یافت

*صدام حسین در ماجرای ۱۱ سپتامبر نقش داشته و سلاح هسته ای و کشتار جمعی دارد.

*حمله به کشورهای اسلامی نشات گرفته از اسلام هراسی نبوده است .

*آشوب و هرج و مرج در خاورمیانه برنامه از پیش تدوین شده و بین المللی نبوده است .

*جنگ علیه سوریه نقشه “سیا” برای براندازی حکومت بشار نبوده و اینکه دغدغه اصلی آمریکا حقوق بشر مردم سوریه است.

*تروریست های سوریه به دست آمریکا و پنتاگون تغذیه نمی شوند.

*دخالت در امور داخلی اوکراین بخشی از محدود کردن روسیه و تقابل هسته ای این دو کشور نبوده است.

*کلاه سفیدهادر سوریه انسان های خیری هستندوعروسک خیمه شب بازی به دست آمریکا و انگلیس نیستند.

*کشتار مردم توسط هواپیماهای بدون سرنشین آمریکایی قانونی و اخلاقی است.

این تنها نمونه های کوچک دروغ هایی است که گریفین به آنها پرداخته است و آنها را فاش کرده است.

من شخصا قضیه ۱۱ سپتامبر را با داستان ترور رئیس جمهور کندی مقایسه می کنم، حادثه ای که آن را «سیا» مدیریت کرد تا به مقاصد شوم خود برسد. “گریفین” نهایتا به این نگاره  از اتفاقاتی که خود او بیشتر از آنها به عنوان معجزه یاد میکند ، اشاره می کند و در ادامه تاکید می کند که این اتفاقات با توضیح مقامات آمریکایی جور در نمی آید.برخی از این اتفاقات را هم در کتابش به طور کلی شرح می دهد که البته تمامی این موارد معطوف به نکته زیر است؛

*برج های دو قلو با ارتفاع بسیار زیاد تنها به خاطر اصابت دو فروند هواپیما به طور کلی فرو می ریزد، برج هایی که از استیل های محکم ساخته شده اند. به علاوه دمایی که از برج های دوقلو هنگام نابودی ثبت شده است، دمای بیش از ۲۰۰۰ فارنهایت را نشان می دهد. دمایی که خود به تنهایی نشانگر از یک انفجار مضاعف در داخل برج های دوقلو است.

گویا آمریکایی ها به خواب فرو رفتند و اتفاقات اطرافشان را نمی بینند، اما نکته ای که بسیار پر اهمیت است اینکه «دیوید رای گریفین» به تنهایی این گونه فکر نمی کند؛ محققان، دانشگاهیان و پژوهشگران بسیار زیادی هستند که با ارائه اسناد بسیار زیاد سعی داشتند تا آمریکا و سایر کشورها را از نیرنگ حاکمیت آمریکا باخبر سازند.

بنابراین اگر حقیقت برای شما اهمیت دارد، اگر از دروغ متنفرید و اگر می خواهید از هویت قربانیان خشونت آمریکا باخبر شوید کتاب “بوش و چنی: چگونه آنها آمریکا و جهان را نابود کردند” را از دست ندهید. این کتاب را به سایرین نیز معرفی کنید.  

منبع:

http://www.informationclearinghouse.info/47711.htm

نویسنده: ادوارد کورتین 

مترجم: محمدحسن نیک­بین

انتهای متن/فارس

“اف.بی.ای” بارها اعلام کرده بود که هیچ مدرکی علیه مشارکت بن لادن در حملات ۱۱ سپتامبر وجود ندارد اما بوش و دولت او بی توجه به این مطالب، با رسانه های آمریکایی هم­نوا شدند و اعلام کردند که بن لادن در این اتفاقات نقش داشته است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme