https://telegram.me/empireoflies

خواستگاری شاهین نجفی از مجری تلویزیون ایران اینترنشنال

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: شب گذشته برخی در شبکه های اجتماعی خبر خواستگاری شاهین نجفی از لیلی بازرگان در کنسرت را منتشر کردند! شاهین نجفی خواننده جنجالی و خود روشنفکر بین که علاقه زیادی به انجام کارهای غیر عادی در کنسرت هایش دارد این بار با یک خواستگاری اخبار کنسرتش را بر سر زبان ها انداخته است.

ظاهرا ماجرا از این قرار است که بعد از اجرای یک ترانه شاهین نجفی از همه درخواست می کند تلفنها رو خاموش کنند، سپس به پایین صحنه آمده و در ردیف جلو دست کسی را که دوستش دارد گرفته و ازش درخواست ازدواج می کند و «لیلی بازرگان» هم پیشنهاد ازدواج شاهین نجفی را قبول می کند و پس از آن حلقه ها رد و بدل می شوند .

لیلی بازرگان فرزند عبدالعلی بازرگان و نوه مهدی بازرگان نخست وزیر دولت موقت پس از پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۵۷ است. لیلی بازرگان مدتیست که با شاهین نجفی به صورت ازدواج سفید در رابطه است. گفته می شود این خواننده آهنگ «لیلی» را برای لیلی بازرگان خوانده است.

اما نکته جالب این که شاهین نجفی در حالی از لیلی بازرگان خواستگاری می کند که سابق بر این خود را هم جنس باز دانسته بود و در سال ۲۰۱۴ که ازدواج همجنس گرایان در انگلستان و ولز قانونی شد،  کمپین های حامی همجنسگرایی در این کشور به تبلیغ و ترویج آن پرداختند.

یکی از نهاد های حامی همجنس بازان در انگلیس با انتشار برخی از اسناد رسمی ازدواج همجنس گرایان در این کشور نام رها اعتمادی تهیه کننده شبکه من‌وتو و شاهین نجفی را هم اعلام نمود و ثابت کرد این دو با یکدیگر ازدواج کرده اند.

نکته جالبتر این که در یک سال اخیر رها اعتمادی از شبکه من‌وتو جدا شده و از طرف دیگر بسیاری از مجری های زن شبکه من‌وتو که سابقا هم جنس باز بوده اند به شبکه ایران اینترنشنال مهاجرت کرده اند. یکی از این افراد آرام بلندپز بوده که رابطه تنگاتنگی با شاهین نجفی داشت.

 

ناگفته نماند آرام بلندپز سال گذشته در ویدئویی اعلام کرده بود که از طرف دستاندرکاران برنامه استیج در شبکه من‌وتو تجاوز گروهی شده است!!

 

حال حضور این تجاوز شدگان شبکه من‌وتو و همجنس بازانی مثل آرام بلندپز و شاهین نجفی در شبکه ایران اینترنشنال باید شاهد تجمع همجنس بازان در این شبکه باشیم. البته همجنس بازانی که در مواقع لزوم با غیر همجنس های خود هم ازدواج می کنند.
انتهای پیام/

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme