https://telegram.me/empireoflies

خزان «معصی علی‌نژاد» در بهار طبیعت

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: مدیر کمپین ضدفرهنگی «آزادی‌های یواشکی زنان در ایران» در فیسبوک، در ماه‌های گذشته به‌سبب ناکامی این کمپین با ناامیدی و افسردگی شدیدی دست و پنجه نرم می‌کند.

با آنکه وی ماه گذشته در اقدامی کاملا سیاسی، به‌سبب مخالفت با قانون حجاب اسلامی در ایران، از سوی موسسه‌ای صهیونیستی در سوییس جایزه هنگفتی دریافت کرد، اما هنوز نشانه‌های افسردگی و شکست در نوشته‌هایش مشخص است.

«مسیح علی‌نژاد» با وجود جوائز متعدد نهادهای وابسته به دولت‌های غربی و صهیونیستی، و حمایت‌های بی‌دریغ امدیر اجرایی فیسبوک گسترده رسانه‌های دیداری و نوشتاری غربی، هنوز هم در مسیر رسیدن به اهدافش موفق نبوده است.

این خبرنگار ضدانقلاب که اکثراً خود را با عنوان «خبرنگار مستقل» معرفی می‌کند، در ماه‌های اخیر، پس از کاهش چشمگیر مخاطبین کمپین ضدفرهنگی «آزادی‌های یواشکی زنان در ایران»، به بی‌توجهی زنان و دختران ایرانی به این کمپین اذعان نمود و چندی‌پیش اعتراف کرد که در راه رسیدن به اهدافش شکست خورده است.

این روزها حتی فعالیت علی‌نژاد در صفحه‌های فیسبوکش نیز کاهش چشمگیری یافته و هرازگاهی با انتشار متنی تلاش می‌کند ابراز وجود و اعلام حیات کند.

«مسیح علی‌نژاد» در مواقعی که احساس می‌کند با کاهش اقبال مخاطبین مواجه شده، با انتشار مطالب احساسی و شخصی، تلاش می‌کند توجه مخاطبین را بار دیگر به خود جلب کند. وی در این باره زحمت نوشتن متنی جدید به خود نمی‌دهد، بلکه مطالب قدیمی را بازنشر می‌کند.

علی‌نژاد در کمتر از ۲ سال اخیر ۶ بار متنی احساسی درباره مادرش را با تغییرات محدودی بازنشر نموده تا با مظلوم‌نمایی و گدایی لایک ترحم مخاطبین از دست‌رفته را بازیابد.

تصاویر این مطالب تکراری در ذیل آمده است:

تصویر از صفحه فیسبوک «مسیح علی‌نژاد»

تصویر از صفحه فیسبوک «مسیح علی‌نژاد»

مسیح-علی‌نژاد---مادر-۱

تصویر از صفحه فیسبوک «مسیح علی‌نژاد»

مسیح-علی‌نژاد---مادر-۲

تصویر از صفحه فیسبوک «مسیح علی‌نژاد»

مسیح-علی‌نژاد---مادر-۳

تصویر از صفحه فیسبوک «مسیح علی‌نژاد»

مسیح-علی‌نژاد---مادر-۴

تصویر از صفحه فیسبوک «مسیح علی‌نژاد»

مسیح-علی‌نژاد---مادر-۵

تصویر از صفحه فیسبوک «مسیح علی‌نژاد»

برخی از کاربران صفحه فیسبوک «مسیح علی‌نژاد» پس از انتشار مطالب تکراری در ماه‌های اخیر، از وی درباره مدیریت صفحاتش در شبکه‌های اجتماعی پرسیده‌اند که بی‌جواب مانده است. بعضی مخاطبین صفحه فیسبوک وی، از اداره شدن این صفحات توسط افرادی غیر از او خبر داده‌اند.

به نظر می‌رسد دوره «مسیح علی‌نژاد» هم به انتهای خود رسیده و در فصل بهار طبیعت، دوران خزان خود را طی می‌کند.

بعید نیست تا چند وقت دیگر وی به مانند بسیاری از عناصر ضد انقلاب که بازیچه دست دستگاه‌های جاسوسی و امنیتی غربی شده و پس از پایان کارایی‌شان دور انداخته شدند، به زباله‌دان تاریخ فرستاده شود.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme