https://telegram.me/empireoflies

خاطره تلخ از جنایات آمریکایی‌ها در ایران (تجاوز سگ آمریکایی به دختران ایرانی!) + فیلم

به گزارش امپراتوری دروغ، حجت السلام هادی فلاح همدانی در یکی از بروز رسانی‌های طلبه پاسخگو نوشت:

کلیپی رو امروز دیدم از خاطره یک راننده اتوبوس از زمان دوران شاه که یک آمریکایی ۵ دختر ایرانی را برای رابطه جنسی با سگان خود به زور اجیر کرده بود و دختران اشک میرختند و ناله میزدند. واقعا متاثر شدم و   لینک دانلود رو گذاشتم حتما ببنید. اینجاست که متوجه میشم رهبر عزیز چقدر تلاش می کند که زیر بار استکبار و شیطان صفت آمریکایی نرویم. آنها دنبال تعطیلی انرژی هسته ما نیستند که با قبول آن مشکل حل شود بلکه آنها دنبال چیز بیشتری هستند.

ای کسانی که فکر می کنید با زیر بار رفتن به این ظلم مشکلات حل می شود به این جملات رهبر دقت کنید:

حالا بعضیها مى‌گویند چیزى بدهیم، چیزى بگیریم! بدهیمش درست است، بگیریمش درست نیست؛ هیچ چیز نخواهند داد.
شعارهایى را درست مى‌کنند؛ ایران را در محور شرارت گذاشته‌اند. فلان کارها را بکنیم تا ما را از محور شرارت بردارند! این شد حرف؟! غلط کردند گذاشتند که حالا بخواهند بردارند. دوباره و هر وقت لازم شد، ما را در محور شرارت مى‌گذارند.
اگر قرار است قدرتى این امکان و توان را پیدا کند که اخمهایش را در هم بکشد و بگوید من قوى هستم و مى‌زنم و مى‌بَرم و مى‌بندم؛ حواستان جمع باشد، انسان جا بخورد، این جاخوردن، حدّ یقف ندارد؛ شما این سنگر را عقب مى‌نشینید، فرض کنید فلان الحاقیه را قبول مى‌کنید، بعد یک مطالبه دیگرى را مطرح مى‌کنند: فلان دولت غیرقانونى را به رسمیت بشناسید! باز همان فشارها و همان تهدیدها. به‌مجرّدى که فلان دولت غیرقانونى را به رسمیت شناختید، باز یک درخواست دیگر مطرح مى‌شود: اسم اسلام را از قانون اساسیتان بردارید! شما باید ذرّه‌ذرّه عقب بنشینید؛ این حدّ یَقِفى ندارد. من این موضوع را بارها به بعضى از مسؤولانى که دچار وسوسه و واهمه‌هایى بودند، گفته‌ام که حدّ یَقفِ فشار آمریکا کجاست؛ آن را مشخّص کنید، که اگر به آن‌جا رسیدیم، دیگر بعد از آن هیچ فشارى علیه ما نخواهد بود.
من عرض کنم حدّ یقف کجاست؟ آن‌جایى است که شما – که چنین حقّى را نه شما دارید، نه من – از طرف ملت ایران اعلام کنید که ما اسلام، جمهورى اسلامى و حکومت مردمى را نمى‌خواهیم؛ هر کسى که شما مصلحت مى‌دانید، بیاید در این مملکت حکومت کند! این حدّ یَقِف است؛ اوّلِ اسارت مملکت. مگر مى‌توانیم؟ من و شما مگر مى‌توانیم مملکت را به دست دشمن بدهیم؟ مگر ما چنین حقى داریم؟ این ملت ما را براى این سرِ کار نیاورد.
بیانات رهبر معظم انقلاب در تاریخ ۸۲/۳/۷

https://telegram.me/empireoflies

۶ دیدگاه

 1. [……………] نگو . هم خودت هم […………]

  به دلیل استفاده از کلمات مستهجن نظر شما ویرایش شد دوست عزیز

 2. مرگ برکافران امریکایی

  امریکاهیچ غلطی نمیتواندبکند

 3. مرگ بر آمریکا جنایت کار

 4. :)) تو گـفتی و ما هم باور کردیم.

 5. اراجیف چرند و جعلی… ((دری وری گفتن که مالیات نداره… کنتور هم نمیندازه!)) 😐
  .
  .
  .

  آقا… جان بچه تون یکی سیم این یارو رو بکشه خاموشش کنه! 😀
  گمونم جنسش خیلی مرغوب بودااا…. بنده خدا بدجو توهم زده… به پرت و پلا گفتن افتاده…
  میگم یه وقت اوردوز نکنه، جنازه ش بیفته رو دستمون! بعد هم بگن امریکا و اسراییل و انگلیس و فراماسونری غرب جهانخوار و استکبار و وهابیت و… به خاطر اینکه بیشتر از این افشاگری نکنه ترورش کردن!! 😀
  ما رو هم به جرم جاسوسی و خیانت و همکاری با CIA و موساد و MI6 و… بگیرن بندازن تو گونی ببرن اعدام کنن! والا! 😀

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme