https://telegram.me/empireoflies

حکایت این روزهای دلقک اپوزیسیون

اختصاصی به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «امیرعباس فخرآور» یکی از عناصر اپوزیسیون است که میزان دشمنی‌اش با جمهوری اسلامی و ملت ایران مشخص است. وی پس از فرار به آمریکا به‌طور تمام‌وقت در خدمت سرویس‌های امنیتی و جاسوسی آمریکایی و صهیونیستی قرار گرفت و در این سالها از حامیان تحریم و حتی حمله نظامی به ملت ایران بوده است.

وی که به واسطه شیادی و کلاه برداری هایش در سالیان اخیر توانسته مبالغ کلانی را به نام مبارزه به نظام اسلامی از مراجع دولتی آمریکا دریافت کند هر از چند گاهی به سان پشه ای در مقابل فیل در برابر نظام اسلامی عرض اندام می کند و باعث خنده و سرور افسران جنگ نرم می شود وی اخیرا در ویدئویی که به مناسبت ترقه بازی های همکاران خود در تهران منتشر نمود از هیبت شمشیر خود گفت و تاکید کرد که در زمانی که در زندان های ایران بوده مقامات امنیتی از شنیدن نامش لرزه به اندامشان می افتاد!!!

وی هم چنین در بخشی دیگر از ویدئوی خود گفته که ترقه بازی های داعش در تهران کار خود نظام اسلامی بوده تا جلوی تحریم های کنگره را که قرار بوده در آن روز تصویب شود را بگیرد و این گونه مظلوم نمایی کند که البته با واکنش بسیاری از ضد انقلاب مواجه شد و حتی برخی از حامیان وی این گونه اظهارات را فقط تف سر بالا برای اپوزیسیون دانستند و به وی تذکر دادند که برای گرفتن چند دلار بیشتر از اربابان آمریکایی طشت رسوایی اپوزیسیون را به زیر نیاندازد.

از طرف دیگر داریوش سجادی روزنامه نگار منتقد سیاست های اپوزیسیون که در آریزونای آمریکا ساکن است در خصوص این مواضع خنده دار این روز های اپوزیسیون به ویژه امیر عباس فخر آور در وبلاگ خود نوشت :”معروف است دلیری گریبان دزدی ترسو را گرفت. دزد زیرکی کرد و در بزنگاهی گریخت با مرکبی از آن شهر گریخت و بتاخت تا منزلش رفت و به منزل رسید و سراسیمه وارد خانه شد و پس از قفل کردن درو پنجره بر بام رفت و با صدائی رسا فریاد زد:اگه مردی بیا اینجا!
همسرش نیز از خشم شوی سراسیمه شد و با تضرع فریاد زد: تو را بخدا خون راه نینداز!
حکایت اپوزیسیون خارج نشین جمهوری اسلامی حکایت مشتی مشنگ و مالیخولیائی است! بر این اساس نظام هر افتخاری داشته باشد از یک ملامت نمی تواند بگریزد و آن این که برخوردار از مشنگ ترین گونه های تاکسیترمی شده مسمی به اپوزیسیون است.
زبان بسته تا عمق آمریکا گریخته و در جوار پرچم ایالات متحده احساس برزوئی کرده و تهمتنانه حریف می طلبد!”

لازم به یاد آوریست که فخرآور که از شرکت‌کنندگان در حوادث ۱۸ تیر ۷۸ بود و از فتنه ۸۸ حمایت کرده بود ، پیش از انتخابات ریاست جمهوری در ایران، با استناد به کتاب سراسر دروغ خود، ادعا کرده بود که قرار است در این انتخابات تقلب بزرگی رخ دهد و نام «نامزد مورد تایید نظام» از صندوق‌ها خارج شود. وی قبل از انتخابات گفته بود: “… انتخابات در ایران در واقع «انتصابات» است و نباید فریب این سیرک را خورد. همه چیز از قبل مشخص است و به هیچ وجه نباید رای داد …”

انتهای پیام /

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme